صفحه 28 از 60 نخستنخست ... 181920212223242526272829303132333435363738 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 271 تا 280 , از مجموع 598

موضوع: اجاره خانه در آمريكا

ApplyAbroad Hero robotic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی

پیش فرض پاسخ : اجاره خانه در آمريكا

نقل قول نوشته اصلی توسط mmsh81 نمایش پست ها
    من به شخصه تو آپارتمانی زندگی میکنم که اکثر ساکنین اون افراد مسن(elderly) هستن و تا به حال هیچ صدایی از همسایه ها نشنیدم! طبقه بالایی هم ندارم خوشبختانه
    چون می خواهم حداکثر تا 4 مایلی دانشگاه خانه بگیرم، فکر کنم جز مناطق جوان نشین محسوب شود.

از دوستان دیگر، کسی در مورد صدا (مخصوصا در شب) در مجتمع های جوان نشین تجربه ای دارد؟
    هرکه را اسرار حق آموختند
    مهر کردند و دهانش دوختند

Member
    رشته و دانشگاه
    Medicine

من تا به حال تو دو تا مجتمع آپارتمانی دانشگاه زندگی کردم، ولی تو هیچ کدوم مساله اذیت و سرو صدا نداشتیم. حتی تو یکی از مجتمع ها من بعد از یک ماه متوجه شدم که همسایه مون یه بچه سه ماهه داره (خودش گفت بهم)، ولی حتی یک بار صدای گریه اش نیومد. تازه خونه ها هم قدیمی ساز بودن. درسته که مجتمع های متاهلی معمولا سر و صدای جوونها رو نداره، ولی گریه بچه اونم نصفه شب یه چیز افتضاحه که تو ایران مستفیض می شدیم ولی اینجا اصلا. به نظر من که از نظر عایق بندی صدا عالی عمل می کنن.

نقل قول نوشته اصلی توسط robotic نمایش پست ها
    چون می خواهم حداکثر تا 4 مایلی دانشگاه خانه بگیرم، فکر کنم جز مناطق جوان نشین محسوب شود.

از دوستان دیگر، کسی در مورد صدا (مخصوصا در شب) در مجتمع های جوان نشین تجربه ای دارد؟

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

در مورد سر و صدا نمیشه حکم کلی‌ داد. سر و صدا لزوما تابع این نیست خونه چقدر به دانشگاه نزدیک یا دور باشه. خیلی‌ بستگی داره به اینکه چه محلّه‌ای باشه و چه تیپ آدم‌هایی‌ ساکن اونجا باشن. و اینکه مدیریت آپارتمان چقدر سختگیر باشه در این مورد.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

اصولا خانواده های آمریکایی سعی می کنن در محل هایی زندگی کنن که به اصلاح همسایگی اش مناسب زندگی آروم باشه. شما با پولی که برای خونه دانشجویی می دین معمولا همچین محله هایی نمی تونین برین. معمولا خونه های اجاره ای هم کمتر پیدا می شه . پس معمولا شما گزینه های جلوتون خونه هایی هستن که اکثرا جوون ها ساکن هستن. به نظر من اگه تو مجتمع هایی که تعداد واحدهای کمتری بگیرید می تونین خیلی از این لحاظ شانس ساکت بودن رو بالا ببرین. نکته دیگه اگه کسی سر و صدا کرد اول می تونین به مالک اطلاع بدید که ازشون بخوان ساکت باشن و دوم می تونید به پلیس زنگ بزنین (تجربه شخصی همسایه ساز موسیقی داشت و با تذکر صاحب خونه ساکت شد)
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrad نمایش پست ها
    در مورد سر و صدا نمیشه حکم کلی‌ داد. سر و صدا لزوما تابع این نیست خونه چقدر به دانشگاه نزدیک یا دور باشه. خیلی‌ بستگی داره به اینکه چه محلّه‌ای باشه و چه تیپ آدم‌هایی‌ ساکن اونجا باشن. و اینکه مدیریت آپارتمان چقدر سختگیر باشه در این مورد.
    من اگر سد شکن نباشم، همان بهتر که نباشم!

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdadk25 نمایش پست ها
    اصولا خانواده های آمریکایی سعی می کنن در محل هایی زندگی کنن که به اصلاح همسایگی اش مناسب زندگی آروم باشه. شما با پولی که برای خونه دانشجویی می دین معمولا همچین محله هایی نمی تونین برین. معمولا خونه های اجاره ای هم کمتر پیدا می شه . پس معمولا شما گزینه های جلوتون خونه هایی هستن که اکثرا جوون ها ساکن هستن. به نظر من اگه تو مجتمع هایی که تعداد واحدهای کمتری بگیرید می تونین خیلی از این لحاظ شانس ساکت بودن رو بالا ببرین. نکته دیگه اگه کسی سر و صدا کرد اول می تونین به مالک اطلاع بدید که ازشون بخوان ساکت باشن و دوم می تونید به پلیس زنگ بزنین (تجربه شخصی همسایه ساز موسیقی داشت و با تذکر صاحب خونه ساکت شد)

اگر این فرمایش شما فراگیر باشه ، یکی تز مزیت های home stay اینجا مشخص میشه! میشه با پول اجاره یک واحد تو محله معمولی، رفت یک اتاق تو محله خوب و ساکت اجاره کرد!
    از بدبختی های مملکت من این است که به ورودی ها توجه میکنند نه خروجی ها. گیریم نفر اول المپیاد ، گیریم نفر اول کنکور ، گیریم شاگرد اول دانشگاه ، گیریم .....نتیجه اش چه بود؟ چرا کسی از نتیجه ها سوال نمیکند ، سوال است برای من!

قطعا از این لحاظ درست می فرمایین. هر چند معمولا بچه ها با یک نفر هم خونه می شن که خب هم استقلال بیشتری دارن هم کنار اومدن راحت تره.

نقل قول نوشته اصلی توسط alamdar_313 نمایش پست ها
    اگر این فرمایش شما فراگیر باشه ، یکی تز مزیت های home stay اینجا مشخص میشه! میشه با پول اجاره یک واحد تو محله معمولی، رفت یک اتاق تو محله خوب و ساکت اجاره کرد!
    من اگر سد شکن نباشم، همان بهتر که نباشم!

آیا با ویزای توریستی بدون SSn میشه خونه کرایه کرد؟

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nazemian_zahra نمایش پست ها
    آیا با ویزای توریستی بدون SSn میشه خونه کرایه کرد؟
    چرا نمیشه. فوقش deposit میگیرن ازتون.
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

Junior Member

پیش فرض پاسخ : هر آنچه كه براي اجاره خانه در امريكا بايد بدانيم

نقل قول نوشته اصلی توسط aaraam نمایش پست ها
    بچه ها اگه کسی در مورد unit type های زیر هر اطلاعی داره بگه ممنون میشم:
    House
    Apartment
    Condo
    Townhouse

دوتای اول تقریبا مشخصه ولی دو تای دوم رو نمیدونم چیه؟ :
    کدومشون رو پیشنهاد میکنید؟

به مجتمعای آپارتمینی که واحد زیاد داره میگن condo

Junior Member

پیش فرض پاسخ : هر آنچه كه براي اجاره خانه در امريكا بايد بدانيم

نقل قول نوشته اصلی توسط keyvan123 نمایش پست ها
    بچه هایی که اونور ان کمک کنن

آیا درسته از الان برای اجاره خونه برا Agust اقدام کنیم؟ ( از اینترنت) OFF campus

یا بهتره بریم اونجا چند روز قبل ترم جا پیدا کنیم؟
    میتونی این کار رو انجام بدی اما بهتره حتما خونه و محلرو از نزدیک ببینی مخصوصا از نظر امنیت محله مطمعن بشی. عکسای خونه ها معمولا خیلی بهتر از خودشونه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)