صفحه 29 از 60 نخستنخست ... 192021222324252627282930313233343536373839 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 281 تا 290 , از مجموع 598

موضوع: اجاره خانه در آمريكا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اجاره خانه در آمريكا

حتما باید از نزدیک خونه رو ببینید. عکساشون در سایت عموما تفاوت داره با واقعیت و وقتی میپرسی میگن عکسا قدیمیه! اگر هم بخواهید کوتاه مدت اجاره کنید که کار خیلی سخت تره. حتما میگن باید یکساله اجاره کنید مگر با قیمت بالاتر.

Member behrad3d1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Cincinnati

نقل قول نوشته اصلی توسط khph5977 نمایش پست ها
    میتونی این کار رو انجام بدی اما بهتره حتما خونه و محلرو از نزدیک ببینی مخصوصا از نظر امنیت محله مطمعن بشی. عکسای خونه ها معمولا خیلی بهتر از خودشونه
    نقل قول نوشته اصلی توسط sarayan نمایش پست ها
    حتما باید از نزدیک خونه رو ببینید. عکساشون در سایت عموما تفاوت داره با واقعیت و وقتی میپرسی میگن عکسا قدیمیه! اگر هم بخواهید کوتاه مدت اجاره کنید که کار خیلی سخت تره. حتما میگن باید یکساله اجاره کنید مگر با قیمت بالاتر.
    کاملا موافقم. من خودم قبل اومدن یه مقدار اینترنتی گشته بودم و یه سری خونه رو مثلا مد نظر گرفته بودم که قیمتشون مناسب بود. بعد که اومدم متوجه شدم دلیل پایین بودن قیمت ها این بوده که تو محله نا امنی هستن اون خونه ها.

در مورد عکس های سایت ها هم دوستان کاملا درست میگن. کلا تا خونه رو نبینید نمیشه نظر داد. حتی اگه داخل خونه مناسب باشه ممکنه وضعیت بیرون، راهرو و ... اونقدر بد باشه که بیخیالش بشید. البته به ندرت من دیدم که عکس هایی که گذاشته بودن بدتر از خود خونه بود. این دیگه بر میگرده به سلیقه ی اون شرکتی که داره خونه رو اجاره میده.
    برای شرکت در پروژه‌ی "شهر من را ببین" این پست را بخونید

مهاجرگرام
    -۹ سال آمریکا زندگی کردیم حالا داریم از تجربیاتمون میگیم -
    مهاجرگرام در اینستاگرام و یوتیوب

من امروز با یک آمریکایی که توی یوتا(شهر provo) درس میخوند حرف میزدم. میگفت 3 نفری با نفری 300 دلار یک خونه خیلی خوب توی بهترین جای شهر اجاره کردن و کلی امکانات مثل صحبت کردن مستخدم و سرایدار و ... به زبان روسی و.. و کتابخونه و از اینطور چیزا هم داره (رشته اشون زبان شناسی بود آخه).
    از بدبختی های مملکت من این است که به ورودی ها توجه میکنند نه خروجی ها. گیریم نفر اول المپیاد ، گیریم نفر اول کنکور ، گیریم شاگرد اول دانشگاه ، گیریم .....نتیجه اش چه بود؟ چرا کسی از نتیجه ها سوال نمیکند ، سوال است برای من!

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط alamdar_313 نمایش پست ها
    من امروز با یک آمریکایی که توی یوتا(شهر provo) درس میخوند حرف میزدم. میگفت 3 نفری با نفری 300 دلار یک خونه خیلی خوب توی بهترین جای شهر اجاره کردن و کلی امکانات مثل صحبت کردن مستخدم و سرایدار و ... به زبان روسی و.. و کتابخونه و از اینطور چیزا هم داره (رشته اشون زبان شناسی بود آخه).
    "مستخدم و سرایدار " ؟ خونه ها معمولا این را ندارن..مگراینکه حالت آپارتمانی تو مجتمع مسکونی بزرگترباشه.. ....که آفیس داره ، maintenance داره، استخر و باشگاه و... هم در کنارش داره....امکانات خوبی داره، البته آشغالها را آدم خودش باید ببره بیرون بندازه تو Trash... و معمولا اجاره ش برای آپارتمان سه خوابه مجموعاخیلی بیش از این حرفاس...چون همه چی include هست....جدای از این، ولی خب ، با 900 دلار مسلما خونه دو یا سه خوابه پیدا میشه تو همچین شهرهایی ...اونم جاهای خوبش..

ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

خب 900 دلار خیلی زیاده برای یه خونه.چون یوتا یکی از ارزونترین ایالت های امریکاس.با این پول توی جاهای تاپ باید خونه گرفت نه یوتا.خیلی بالاست.
    هر چی اینجا می نویسم نظر شخصیه و قابل تعمیم نیست

Global Moderator

Simon آواتار ها

سلام
    اين نرخ براي يوتا خيلي گران است. حتما خيلي لوكسه و دانشجويي نيست. همونطور كه دوستان گفتن در شهر هاي بزرگ با اين نرخ ميشه سوئيت گرفت
    شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

آره منم بعدا فکر کردم دیدم 3 تا 300 دلار میشه 900 دلار و خیلی هم ارزون نیست (هرچند اون خونه فکر میکنم یک جای خاصی بودش،شبیه یکجور خوابگاه اختصاصی مخصوص دانشجو ها به امکاناتی که آقای جواد گفتن) ولی در کل الان میبینم قیمتش بالا بوده!

جالبه من که 300 دلار رو شنیدم اصلا حواسم نبود 3 نفر هستن و برای همین گفتم واییی چه خوب چه ارزون! و جالبتر اینکه براش مقایسه هم میکردم میگفتم فرضا خونه شما تو کالیفرنیا اگر بود بالای 1000 تا اجاره اش بود و خوش به حالتون اونجا چقدر ارزونه و ...

واقعا بعضی وقتها مخ آدم کار نمیکنه اصلا! یادمه سر کنکور ارشد شماره من آخرش 364 بود ، رفته بودم بالا سر صندلی که آخرش 346 بود و میگفتم آقا پاشو اینجا جای منه بعد از کلی چک و چونه طرف گفت کارتتو میشه ببینم ، منم نشون دادم یهو گفت اینکه 364 هه!! (حتما تو دلش گفت با این وضع اومده کنکور هم شرکت کنه )
    از بدبختی های مملکت من این است که به ورودی ها توجه میکنند نه خروجی ها. گیریم نفر اول المپیاد ، گیریم نفر اول کنکور ، گیریم شاگرد اول دانشگاه ، گیریم .....نتیجه اش چه بود؟ چرا کسی از نتیجه ها سوال نمیکند ، سوال است برای من!

Member jingolofski آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    BS in Mathematics & MS in Electrical Engineering

سلام
    من یک سوالی داشتم
    در نیویورک چه جوری میتونم ( از چه سایتی؟؟؟) سوئیتی رو پیدا کنم که بشه ماهیانه اجارش کرد و اجارش هم بالا نباشه ( دانشجویی باشه)
    یا اینکه کسی از خانمها نیاز به همخونه داره، من با ویزای توریستی دارم میام آمریکا برای دو تا کنفرانس و حداقل شش ماه رو در نیویورک هستم و برای کنفرانس بعدیم درخواست تمدید ویزا میدم که اگه اوکی بشه یکسال اونجا هستم، اگه کسی هست لطفن پیام خصوصی بدید.
    ویرایش توسط jingolofski : April 3rd, 2014 در ساعت 08:11 PM

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط jingolofski نمایش پست ها
    سلام
    من یک سوالی داشتم
    در نیویورک چه جوری میتونم ( از چه سایتی؟؟؟) سوئیتی رو پیدا کنم که بشه ماهیانه اجارش کرد و اجارش هم بالا نباشه ( دانشجویی باشه)
    یا اینکه کسی از خانمها نیاز به همخونه داره، من با ویزای توریستی دارم میام آمریکا برای دو تا کنفرانس و حداقل شش ماه رو در نیویورک هستم و برای کنفرانس بعدیم درخواست تمدید ویزا میدم که اگه اوکی بشه یکسال اونجا هستم، اگه کسی هست لطفن پیام خصوصی بدید.
    سلام. از این سایت : http://newyork.craigslist.org/
    موفق باشید ...

يه مقدار توضيحات كلي تو اين پست داده ام من كه در مورد همه شهرها ميتونه كمك كننده باشه.

http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post1140833

نقل قول نوشته اصلی توسط jingolofski نمایش پست ها
    سلام
    من یک سوالی داشتم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)