صفحه 35 از 60 نخستنخست ... 252627282930313233343536373839404142434445 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 341 تا 350 , از مجموع 598

موضوع: اجاره خانه در آمريكا

Member
    رشته و دانشگاه
    Pure Mathematics

پیش فرض پاسخ : اجاره خانه در آمريكا

اکثر دانشگاه ها مجتمع های "منحصرا" برای بچه های grad دارن و من که تا الان ندیدم دانشگاهی grad housing مجزا نداشته باشه.
    همونطور که مهراد هم گفتن در خوابگاه های on campus مقررات نظارتی به دقت اجرا میشه بخصوص اینکه در برخی campus ها اصولا مصرف الکل ممنوعه و اگه برای جشنی بخواین استفاده کنید باید تمام کاغذ بازی ها و مجوز های لازم رو طی کنید و بعدش هم کلی قبول مسوولیت. حتی در همون خوابگاه های undergrad جناب RA نشسته که اصولا کسی که سر و صدا راه بندازه رو خفت کنه
    من خیلی موارد از دانشجوهای کم سن و سال شنیدم که واسه ی اینکه بتونن راحت پارتی بگیرن و راحت باشن میخوان از خوابگاه ها برن و یه جایی off campus گیر بیارن.

نقل قول نوشته اصلی توسط robotic نمایش پست ها
    تو چند دانشگاهی که من دیدم ، جدا نبودند!
    Quaecumque Vera

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

يكي از دلايلي كه در خيلي دانشگاهها اقامت در خوابگاه داخل دانشگاه براي دانشجويان سال اولي undergrad كه پدر و مادرشون ساكن اون شهر نيستن اجباريه، دقيقا همون جناب RA و اعمال مقررات انضباطي هست. يعني دقيقا مي نويسن اگه دانشجو نخواد ساكن خوابگاه باشه، يا بايد پدر و مادرش ساكن همون شهر باشن يا اينكه رضايتنامه از ولي بياره. قضيه فنر فشرده شده منحصر به بچه دبيرستاني هاي ايران نيست. بچه دبيرستاني هاي آمريكا رو ببينيد، بچه دبيرستانيهاي ايران رو ميذاريد سرتون حلوا حلوا مي كنيد. مقررات انضباطي برخي خوابگاههاي دانشگاهي آمريكا رو كه خوندم تفاوت زيادي با خوابگاههاي ايران نداره.

من يك زماني به سرم زده بود براي كسب درآمد در تابستون (و همچنين افزودن بر تجربيات به عنوان جامعه شناس) برم در خوابگاه RA بشم. كسي كه باهام مصاحبه مي كرد بهم گفت يكي از مسايلي كه به عنوان RA بايد به طور مكرر باهاش دست و پنجه نرم كني، مايعات شادي آفرين و زياده روي در مصرفش هست و آيا در خودت مي بيني كه مدام با دانشجويان اينجوري و عوارض ناشي از زياده روي در مايعات شادي آفرين سروكله بزني؟ يا اينكه اينها رو نصفه شب بفرستي اورژانس؟ نمي دونم ميخواست دل من رو خالي كنه يا نه ولي چون مي دونستم واقعا اين مسايل پيش مياد از خيرش گذشتم.
    ویرایش توسط Mehrad : July 4th, 2014 در ساعت 02:00 PM
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط robotic نمایش پست ها
    تو چند دانشگاهی که من دیدم ، جدا نبودند!
    منم تو چند تا دانشگاه دیدم که جدا هستن ، حتی اصلا اجازه نمیدن که grad ها خوابگاه بگیرن ! حتما باید آپارتمان بگیرن

Junior Member

کسی اطلاعاتی در رابطه با اجاره ی خونه تو ایالت تگزاس شهر دالاس داره؟؟

ApplyAbroad Hero robotic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی

نقل قول نوشته اصلی توسط reyhooon نمایش پست ها
    کسی اطلاعاتی در رابطه با اجاره ی خونه تو ایالت تگزاس شهر دالاس داره؟؟
    http://www.zillow.com/homes/for_rent/Dallas-TX/house,condo,apartment,duplex,townhouse_type/38128_rid/days_sort/32.828863,-96.775732,32.788465,-96.840534_rect/13_zm

کد:
    http://www.zillow.com/homes/for_rent/Dallas-TX/house,condo,apartment,duplex,townhouse_type/38128_rid/days_sort/32.828863,-96.775732,32.788465,-96.840534_rect/13_zm
    هرکه را اسرار حق آموختند
    مهر کردند و دهانش دوختند

نقل قول نوشته اصلی توسط mtehrani نمایش پست ها
    دوستان این تقریبا خلاصه ای هست از تجربیات من در مورد پیدا کردن خونه در منهتن و شهرهای اطراف( نیویورک)

تو نیویورک خودت نباشی خیلی سخت خونه پیدا می شه و احتمالا باید بری چند
    وقت باشی دنبال خونه بگردی. در این صورت باید فکر یه جای موقت باشی.

علتش هم این هست که اونجا با بنگاه که می خوای کار کنی باید راه بیفتی
    بری خونه ها رو ببینی مثل ایران تقریبا از راه دور نمیشه خونه رو پسندید
    که چون برات عکس نمی فرستن بنگاه ها
    به اضافه اینکه معمولا خونه ها سریع اجاره می ره و اون ها یک ساعتی رو
    تعیین می کنن می گن فلان ساعت همه کسایی که می خوان بیان خونه رو ببینن
    وهر کی خواست بیعانه می ذاره می ره سر معامله برای معامله هم سابقه کردیت
    شما رو چک می کنن و شرط درآمد برای خودتون داره که معمولا ۴ برابر اجاره همه مستاجرا روی هم هست
    و یا ازتون ضامن می خوان که باید سیتیزن آمریکا باشه و۸ برابر اجاره درآمد داشته باشه
    که اینها همه مشکلش می کنه وقتی هیچ کدوم رو نداری حتی اونجا هستی

دیگه اینکه بنگاه ها حداقل ۱۵ درصد اجاره سال رو به عنوان دستمزد می گیرن
    که باید این رو به قیمت اجاره اضافه کرد.
    مثلا یکی از دوستای من که تو نیویورک از طریق بنگاه دنبال خونه می گرده خونه
    ۸۰۰ تایی پیدا می کنه با پول بنگاه نزدیک ۹۵۰ تا در ماه در میاد به علاوه
    اینکه پول آب و برق و تلفن واینترنت معمولا در ماه برای هر شخص حداقل ۵۰
    دلار هست
    همچنین خونه ها با وسایل خونه نیست و خونه خالی تحویل می گیری باید خودت
    بخری که حداقل روی ۱۰۰۰ تا برای تخت و صندلی و دراور و قابلمه ماهی تابه
    و وسایل برقی کوچک باید حساب کنی. یخچال و گاز رو خونه ها هست.

با این جمع بندی گزینه هایی که شخصی قبلا اونجا ساکنه و خونه ای اجاره کرده و می خواد یه اتاق اجاره بده دیگه گشتن طاقت فرسا و احتمالا کردیت
    چک نخواد البته بعضی هاش می خواد که نمی دونم اون وقت باید چه کار کنیم
    در این صورت بهتر هست که شخص رو از قبل از طریق دانشگاه بشناسید چون تو نیویورک خیلی سخت می شه به کرگزلیست اعتماد کرد

راستی بنگاه ها بجز هزینه دلالی بسته به مورد بین ۵۰ تا ۱۰۰ دلار هم از هر نفر برای application می گیرن!!!
    سلام، خوبید؟ راستش تو فروم دنبال کسی میگشتم که تو نیویورک باشه که ازش یه سری اطلاعات بگیرم و به شما رسیدم، اگه میشه منو کمی راهنمایی کنی، ممنون :-)
    من برای سپتامبر دارم میام بروکلین برای رشته داروسازی صنعتی، کمی گرونی نیویورک و اینکه دانشجوی ایرانی یا انجمن اینترنتی نتونستم پیدا کنم داره اذیتم میکنه. میخواستم راهنماییم کنی برای ده روز اول که وارد میشم کجا برم؟ هتل بگیرم؟ لوازم ضروری چی با خودمون بیاریم؟ ( من و همسرم ) کلن توصیه خاصی داشته باشی ممنون میشم بهم بگی:-)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi_motalleb نمایش پست ها
    سلام
    من ماه آگوست دارم میرم هاوایی (هونولولو). کسی میتونه من رو برای اجاره کردن خونه کمک کنه؟
    سلام دوست عزیز!
    می تونین از این سایت اطلاعات خوبی در مورد خانه های اجاره ای کسب کنید. البته فراموش نکنین که باید حتما خونه رو حضوری ببینین و بعد قرارداد ببندین.
    http://www.zillow.com/homes/HONOLULU-hawaii_rb/

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hami44 نمایش پست ها
    سلام بچه ها خسته نباشید
    من 4 اگوست میرسم اکلاهما و متاسفانه نتونستم ان کمپس گیر بیارم گفتن پر شده کسی کمی یا راه حلی داره چون متاهل هم هستم سختره قضیه برام و همش توی سایتاشون 2 خواب و 2 حمام هست و اصولا هم ننوشته فرنیشد نمیدونم چیکار کنم کسی کمکی کنه ممنون میشم
    سلام!
    اگر می خواهید به شهر stillwater برین که همه جور خونه ای تو این سایت که خیلی معروفه پیدا میشه:
    http://stillwater.craigslist.org/hhh/
    هر شهر دیگه ای هم بخواید برین که همه جور خونه ای اصولا باید پیدا بشه دیگه!!!
    من فکر نمی کنم نیازی به گرفتن خونه مبله داشته باشید چون خونه مبله گرون تره. وسایل ضروری خونه تخت خواب و یه سری وسایل آشپزخونه ست که برا یه زندگی حداقلی دانشجویی کافیه و می تونید از حراجی ها و یا با رعایت نکات گفته شده تو تاپیک روش های صرفه جویی در امریکا تهیه کنید و هزینه زیادی برنداره. آخر سر هم وسایل می مونه برا خودتون!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shaahinz نمایش پست ها
    سلام، خوبید؟ راستش تو فروم دنبال کسی میگشتم که تو نیویورک باشه که ازش یه سری اطلاعات بگیرم و به شما رسیدم، اگه میشه منو کمی راهنمایی کنی، ممنون :-)
    من برای سپتامبر دارم میام بروکلین برای رشته داروسازی صنعتی، کمی گرونی نیویورک و اینکه دانشجوی ایرانی یا انجمن اینترنتی نتونستم پیدا کنم داره اذیتم میکنه. میخواستم راهنماییم کنی برای ده روز اول که وارد میشم کجا برم؟ هتل بگیرم؟ لوازم ضروری چی با خودمون بیاریم؟ ( من و همسرم ) کلن توصیه خاصی داشته باشی ممنون میشم بهم بگی:-)

وسایل ضروری رو باید تو موضوع مربوط به خودش بخونید که اطلاعات خیلی خوبی داره!

Junior Member

سلام
    یه سوالی که ذهنمو مشغول کرده اینه که من چنتا خونه رو تو وب سایت rent چند ماه پیش دیدم که خوبم بودن. حالا که دارم بازم نگاه می کنم او خونه ها همچنان هستن. یغنی چرا این خونه ها کرایه نرفته!!؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)