صفحه 39 از 60 نخستنخست ... 293031323334353637383940414243444546474849 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 381 تا 390 , از مجموع 598

موضوع: اجاره خانه در آمريكا

Member
    رشته و دانشگاه
    BS. Polymer Eng./MS. Chemistry

پیش فرض پاسخ : اجاره خانه در آمريكا

نقل قول نوشته اصلی توسط khalas نمایش پست ها
    دوست عزیز من در south dakota هستم، منظور من مشکل این فرد بود نه ایالتی که زندگی میکنن!
    در حالت کلی نتایجی که من گرفتم:
    1- حتما خونه نزدیک دانشگاه باشه تا حد امکان...
    2- مجتمع رو ضربدر بکشید.(البته بستگی به طرف هم داره) ولی کلا چه کسی جای دنج رو دوست نداره و ترجیح میده جای پر سر و صدا باشه.
    3- قرارداد رو کامل بفهمید!
    بهترین گزینه آپارتمان های خود دانشگاه هست. که البته متقاضی زیاد داره و ممکنه گیر نیاد ولی میشه رفت تو waitlist تا از ترم دوم یا سال دوم نوبت آدم بشه. تمام ویژگی هایی رو هم که ازش صحبت کردین داره.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط soheilmkp نمایش پست ها
    بهترین گزینه آپارتمان های خود دانشگاه هست. که البته متقاضی زیاد داره و ممکنه گیر نیاد ولی میشه رفت تو waitlist تا از ترم دوم یا سال دوم نوبت آدم بشه. تمام ویژگی هایی رو هم که ازش صحبت کردین داره.
    اتفاقا اونجا هم مشکل داره برادر. جایی که در اون افراد و دانشجوهای مختلف درش زندگی میکنند مشکل زا خواهد بود. این نظر شخصی هستش. بهترین جا اگر بتونی یک همخونه ای پیدا کنی دو نفری یه خونه بگیری حالش رو ببری به خصوص واسه افرادی که بیش از 3/4 وقتشون در دانشگاه میگذره و خونه فقط واسه خوابیدن!

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط khalas نمایش پست ها
    اتفاقا اونجا هم مشکل داره برادر. جایی که در اون افراد و دانشجوهای مختلف درش زندگی میکنند مشکل زا خواهد بود. این نظر شخصی هستش. بهترین جا اگر بتونی یک همخونه ای پیدا کنی دو نفری یه خونه بگیری حالش رو ببری به خصوص واسه افرادی که بیش از 3/4 وقتشون در دانشگاه میگذره و خونه فقط واسه خوابیدن!
    آپارتمانهای دانشگاه خوبیش اینه که معمولا از قوانین دانشگاه پیروی میکنه و محدودیت هایی برای افراد ایجاد میکنه. والا ما که مشکلی ندیدیم. آره اون هم نظر خوبیه ولی پیدا کردن همخونه ای خوب و خونه ای که فاصلش مناسب باشه یه خورده به نظرم برای اول کار راحت نیست.

ApplyAbroad Hero robotic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی

نقل قول نوشته اصلی توسط soheilmkp نمایش پست ها
    نمی دانم شما کدام شهر هستید

اما اینجا که من هستم آپارتمان های دانشگاه خیلی گران تر از بیرون دانشگاه هست
    غبر از متاهلی (به علت ارزانی) که سریع پر می شود. بقیه پر نمی شود و همیشه خالی پیدا می شود

علت خالی ماندن هم معلوم است! کمی فکر کنید: گرانی
    وقتی یک استدیو بیرون دانشگاه ۶۵۰ تا ۷۰۰ دلار است چرا باید ۱۰۰۰ دلار به دانشگاه پول بدهیم؟
    وقتی یک خوابه ۸۰۰ تا ۹۰۰ دلار در بیرون دانشگاه پیدا می شود چرا باید ۱۱۶۰ دلار به دانشگاه بدهیم؟
    وقتی دو خوابه با یک حمام ۹۰۰ تا ۱۰۰۰ دلار در بیرون دانشگاه پیدا می شود چرا باید ۱۵۴۰ دلار به دانشگاه بدهیم؟
    وقتی دو خوابه با دو حمام ۱۰۰۰ تا ۱۱۰۰ دلار در بیرون دانشگاه پیدا می شود چرا باید ۱۶۸۰ دلار به دانشگاه بدهیم؟

فکر نمی کنید دانشگاه دزد سر گردنه است و از دانشجویان ناآگاه سو استفاده می کند؟
    هرکه را اسرار حق آموختند
    مهر کردند و دهانش دوختند

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط robotic نمایش پست ها
    نمی دانم شما کدام شهر هستید

اما اینجا که من هستم آپارتمان های دانشگاه خیلی گران تر از بیرون دانشگاه هست
    غبر از متاهلی (به علت ارزانی) که سریع پر می شود. بقیه پر نمی شود و همیشه خالی پیدا می شود

علت خالی ماندن هم معلوم است! کمی فکر کنید: گرانی
    وقتی یک استدیو بیرون دانشگاه ۶۵۰ تا ۷۰۰ دلار است چرا باید ۱۰۰۰ دلار به دانشگاه پول بدهیم؟
    وقتی یک خوابه ۸۰۰ تا ۹۰۰ دلار در بیرون دانشگاه پیدا می شود چرا باید ۱۱۶۰ دلار به دانشگاه بدهیم؟
    وقتی دو خوابه با یک حمام ۹۰۰ تا ۱۰۰۰ دلار در بیرون دانشگاه پیدا می شود چرا باید ۱۵۴۰ دلار به دانشگاه بدهیم؟
    وقتی دو خوابه با دو حمام ۱۰۰۰ تا ۱۱۰۰ دلار در بیرون دانشگاه پیدا می شود چرا باید ۱۶۸۰ دلار به دانشگاه بدهیم؟

فکر نمی کنید دانشگاه دزد سر گردنه است و از دانشجویان ناآگاه سو استفاده می کند؟
    والا من چندجایی رو چک کردم قیمت های آپارتمان های دانشگاه با بیرون خیلی تفاوت نمیکرد شاید در حدود 50 دلار. ولی مثلا دیگه از پول قبض و اینترنتو اینا خبری نیست. البته ممکنه شهر به شهر و دانشگاه به دانشگاه فرق کنه. ولی این هم به عنوان آپشنی میشه در نظر گرفت.

Junior Member

سلام دوستان من spring 2015 میام Georgia دو دلم برم خوابگاه یا دنبال خونه بگردم چون دانشگام تا شهر آتلانتا 20 دقیقه فاصله داره و استادم میگه کلا هفته ای 1 نهایتا 2 روز کلاس داری.
    البته هزینه هم خیلی برام مهمه!!!
    از دوستانی که تو این ایالت هستن ممنون میشم تجربه اشونو بهم بگن

Junior Member

سلام دوستان.
    من واسه ترم بهار میرم دانشگاه UT Dallas. میخواستم ببینم به این سایت ها میشه اعتماد کرد واسه اجاره خونه (اگه آره چه سایتی بهتر و بروزتره)؟ یا بهتره اول بیام اونجا و بعد دنبال خونه بگردم؟ در مورد این دانشگاه کسی میدونه خوابگاهاش از لحاظ قیمت آیا مناسب هست؟ فرق زیادی با off-campus داره از لحاظ قیمت یا خیر؟ اصلا خوایگاه به افراد متاهل میدن که باهم اونجا باشن یا فقط به دانشجو تنها میدن؟ کلا اگر در این زمینه اطلاعات دارید خوشحال میشم بم کمک کنید.
    مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط khorshid_b نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من واسه ترم بهار میرم دانشگاه UT Dallas. میخواستم ببینم به این سایت ها میشه اعتماد کرد واسه اجاره خونه (اگه آره چه سایتی بهتر و بروزتره)؟ یا بهتره اول بیام اونجا و بعد دنبال خونه بگردم؟ در مورد این دانشگاه کسی میدونه خوابگاهاش از لحاظ قیمت آیا مناسب هست؟ فرق زیادی با off-campus داره از لحاظ قیمت یا خیر؟ اصلا خوایگاه به افراد متاهل میدن که باهم اونجا باشن یا فقط به دانشجو تنها میدن؟ کلا اگر در این زمینه اطلاعات دارید خوشحال میشم بم کمک کنید.
    مرسی
    بچه ها این سوال من هم هست منتها ترم بهار برای UTA آیا خوابگاه یا نه و چه جوری؟ ممنون از کمکتون

ApplyAbroad Guru

قطعا خونه رو تا ندیدید نگیرید. به هیچ وجه.

بچه ها میخواستم بپرسم آپارتمان شریکی دانشجویی ک دانشگاه خودش هم حمایت کنه وجود داره؟! البته Furnished باشه ، ممنون میشم جواب بدین.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)