صفحه 4 از 60 نخستنخست 123456789101112131454 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 598

موضوع: اجاره خانه در آمريكا

پیش فرض پاسخ : هر آنچه كه براي اجاره خانه در امريكا بايد بدانيم

سلام

تفاوت furnished و unfernished تفریبا چه قدره؟

اگه کسی unfernished بگیره هزینه مبل و کمد و تخت و ... تقریبا چه قدر در می آد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط borouj
    سلام
    تفاوت furnished و unfurnished تفریبا چه قدره؟
    اگه کسی unfurnished بگیره هزینه مبل و کمد و تخت و ... تقریبا چه قدر در می آد؟
    معمولا" خانه های دانشجویی و خصوصا" خوابگاه ها furnished هستند. هزینه ها بستگی به محل زندگیتون داره. به فرض این یخچال های کوچک این جا حدود 100 دلاره.
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

یعنی unfernished ها یخچال ندارن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط borouj
    یعنی unfernished ها یخچال ندارن؟
    ببینید این کاملا" بستگی به شرایط اون خونه داره. لزوما" همه خونه های furnished وسایل مشابهی ندارند. حتی در موارد دیگه هم کسی نمی تونه الان به شما بگه کدوم خونه در فلان شهر فلان امکانات رو داره. گاهی شما خونه رو furnished میگیرن باید خودتون هزینه laundry رو پرداخت کنید گاهی هم نه رایگانه. وقتی دنبال خونه میگردین این فاکتور ها رو باید چک کنید.

چیزی که هست منازل furnished معمولا" تخت- کمد- یخچال - میز و ... دارند اما نه اینکه لزوما" همه اونها همه این وسایل را داشته باشند
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

Senior Member

فاكتور مهم ديگه اينه كه ببينيد چه utility روي rent خونه حساب ميشه. مثلا اينترنت، cable TV و heat. اوناييكه جاهايي ميرن كه زمستون سرد و طولاني داره به مسئله heat خيلي بايد دقت كنن چون ممكنه تا ماهي 100 دلار هم بره.

براى گرفتن خونه به نكات زير دقت كنيد:
    1-وقتى با آگهى دهنده تماس ميگيريد حتما در مورد هزينه هاى اضافى مثل برق، تلفن، اينترنت، كيبل سوال كنيد. يكى از ترفند هاى اجاره دهنده ها اين هست كه امكانات رو كامل ميگن, ولى قيمت رو بدون هزينه هاى اضافى ميگن!
    2-از رزرو اينترنتى خوابگاه و خونه قبل از بازديد خوددارى كنيد. به عنوان يك قانون كلى خانه ها و خوابگاه ها در اينترنت از اون چيزى كه هستندبهتر به نظر ميرسند.
    3-از بستن قرار داد هاى بيش تر از شش ماه و تضمين قرارداد با كرديت كارت خوددارى كنيد.
    4-furnishedبودن يك خونه خيلى مهم نيست. مهم اين هست چه جورى و با چه تجهيزاتى furnished شده است.بعضى تجهيزات مثل تخت و يخچال رو حتما چك كنيد.
    5-وجود ماشين لباس شويى در خونه /آپارتمان رو چك كنيد. بعضى خونه ها و آپارتمان ها داخل ساختمان ماشين لباس شويى ندارند و بايد ويكند ها لباس هاتون رو ببريد رخت شور خونه و بشوريد !
    6-مسافت خونه تا دانشگاه و هزينه رفت و آمد رو به عنوان يك فاكتور مهم در نظر داشته باشيد.
    7-ترجيها با دانشجويان Undergrad و افراد شاغل خونه نگيريد.
    8-در مورد سيگارى بودن هم خونه ايى ها سوال كنيد.
    9-در مورد داشتن سگ/گربه هم خونه ايى ها سوال كنيد.
    10-اگر خوابگاه ميريد آماده رو برو شدن و هم خونه شدن با هر نژاد و ملييتى رو داشته باشيد (از جمله هندى ها و آفريقايى ها)و بدونيد كه تا پايان قرارداد شانسى براى جا به جا شدن نداريد.
    موفق باشيد

نقل قول نوشته اصلی توسط Aabed
    3-از بستن قرار داد هاى بيش تر از شش ماه و تضمين قرارداد با كرديت كارت خوددارى كنيد.
    این توصیه دلیل خاصی داره؟ اگه وسط سال تحصیلی و در اوج مشغله من ترجیح بدم تمدید کنم اما صاحب خونه دلش نخواد تکلیف چی میشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Aabed
    براى گرفتن خونه به نكات زير دقت كنيد:
    1-وقتى با آگهى دهنده تماس ميگيريد حتما در مورد هزينه هاى اضافى مثل برق، تلفن، اينترنت، كيبل سوال كنيد. يكى از ترفند هاى اجاره دهنده ها اين هست كه امكانات رو كامل ميگن, ولى قيمت رو بدون هزينه هاى اضافى ميگن!
    2-از رزرو اينترنتى خوابگاه و خونه قبل از بازديد خوددارى كنيد. به عنوان يك قانون كلى خانه ها و خوابگاه ها در اينترنت از اون چيزى كه هستندبهتر به نظر ميرسند.
    4-furnishedبودن يك خونه خيلى مهم نيست. مهم اين هست چه جورى و با چه تجهيزاتى furnished شده است.بعضى تجهيزات مثل تخت و يخچال رو حتما چك كنيد.
    5-وجود ماشين لباس شويى در خونه /آپارتمان رو چك كنيد. بعضى خونه ها و آپارتمان ها داخل ساختمان ماشين لباس شويى ندارند و بايد ويكند ها لباس هاتون رو ببريد رخت شور خونه و بشوريد !
    6-مسافت خونه تا دانشگاه و هزينه رفت و آمد رو به عنوان يك فاكتور مهم در نظر داشته باشيد.
    7-ترجيها با دانشجويان Undergrad و افراد شاغل خونه نگيريد.
    8-در مورد سيگارى بودن هم خونه ايى ها سوال كنيد.
    9-در مورد داشتن سگ/گربه هم خونه ايى ها سوال كنيد.
    10-اگر خوابگاه ميريد آماده رو برو شدن و هم خونه شدن با هر نژاد و ملييتى رو داشته باشيد (از جمله هندى ها و آفريقايى ها)و بدونيد كه تا پايان قرارداد شانسى براى جا به جا شدن نداريد.
    موفق باشيد
    سلام
    مرسی از توضیحاتتون

میشه در مورد قیمت تفریبی وسایل خونه هم اگه اطلاع دارین بگین؟
    مثلا یخچال،کمد،مبل،تخت ،گرم کن برقی و گازی، و سایر وسایلی که ممکنه مجبور شیم بخریم.

Senior Member saheb آواتار ها

ارزونترين اسباب ها در wallmart هست فروشگاههاي زنجيره ايش
    از سايتش جستجو كنيد مي تونيد قيمت تقريبي دستتون بياد
    www.wallmart.com

HAPPINESS

ApplyAbroad Champion

من همه جا رو نمی دونم .. ولی توی این شهر اکثر آپارتمانها یخچال و گاز دارند .. کمد هم به اندازه کافی دارند .. سعی کنید از این تیپ خونه ها بگیرید .. چون قیمت حمل بار اینجا نسبتا گرونه ...
    من وسایل خونه رو از IKEA گرفتم .. اگه تا شعاع 50 مایلی شهرتون IKEA دارید و کسی هست که شما رو ببره حتما برید اونجا ... جنسش از wallmart بهتره .. delivery اش ارزونه و قیمت مناسبی داره ..
    من وسایل زیر رو خریدم که با delivery حدود 1100 $ شد ..

- مبل sofa و میز
    - dining table و چهار تا صندلی
    - میز تلویزیون
    - کتابخونه
    - تخت و میز کنارش
    - کمد کوچیک ( شبیه میز آرایش)

البته باید بگردید خوب تا ارزونهاش رو پیدا کنید .. یه خوبی دیگه IKEA اینه که اگه بخواهید بفروشیدش سریع فروش می ره ...

http://www.ikea.com/us

البته کلا وسایل دسته دو هم می تونید با قیمت مناسب پیدا کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)