صفحه 43 از 60 نخستنخست ... 333435363738394041424344454647484950515253 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 421 تا 430 , از مجموع 598

موضوع: اجاره خانه در آمريكا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشکی شهید بهشتی

پیش فرض پاسخ : اجاره خانه در آمريكا

نقل قول نوشته اصلی توسط MahnaZee نمایش پست ها
    ممنون. پس قابل waive کردن هست. نشون دادن حساب بانکی در صورتی که به میزان هزینه ی زندگی یک سالی که دانشگاه اعلام کرده باشه٬ کفاف نمی ده؟
    منم تو دنور ریسرچ پوزیشن گرفتم و پول نمی‌گیرم. جایی که آپارتمان گرفتم (چقدر هم که کرایه‌ها اینجا بالاست!) ازم proof of income می‌خواستن که براشون توضیح دادم پدرم برام پول می‌فرسته و اونا هم البته همکاری کردن و گفتن اگه آخرین bank statementت رو بیاری و معلوم باشه که پول به حسابت میاد، قبول می‌کنیم. البته خیلی جاهای دیگه هم بودن که bank statement رو قبول نمی‌کردن و میگفتن باید یکی باهات co-sign کنه و حتا یه جاهایی co-sign هم قبول نمی‌کردن!

برای اینکه یه خونه دانشجویی پیدا کردن در Boise Idaho باید از چه سایتی را بگردم و کلا چه طور میشه خانه پیدا کرد و هزینه ی تقریبی؟

مرسی

ApplyAbroad Superstar houtcivil آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rasepideh نمایش پست ها
    برای اینکه یه خونه دانشجویی پیدا کردن در Boise Idaho باید از چه سایتی را بگردم و کلا چه طور میشه خانه پیدا کرد و هزینه ی تقریبی؟

مرسی
    دوست گرامی
    در این مرود سایت craigslist.org گزینه مناسبی هست و بهتون کمک میکند.

نقل قول نوشته اصلی توسط houtcivil نمایش پست ها
    دوست گرامی
    در این مرود سایت craigslist.org گزینه مناسبی هست و بهتون کمک میکند.
    به طور متوسط برای یک اتاق دانشجویی ماهی چقدر خرج است در این ناحیه از آمریکا؟

سلام دوستان من حدود 3 ماه ديگه به لوس انجلس ميرم ميشه اگه كسي لينكي ميشناسه براياجاره خونه داهنمايي كنه.حدود قيمت يك جاي امن براي دو نفره يك خوابه چقدره؟/

Junior Member

چه دانشگاهی؟ چرا 3 ماه دیگه؟
    دوستان اگر می دوند راهنمایی کنن چون سوال من هم هست :دی

ApplyAbroad Superstar houtcivil آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط farzaneh157 نمایش پست ها
    سلام دوستان من حدود 3 ماه ديگه به لوس انجلس ميرم ميشه اگه كسي لينكي ميشناسه براياجاره خونه داهنمايي كنه.حدود قيمت يك جاي امن براي دو نفره يك خوابه چقدره؟/
    نقل قول نوشته اصلی توسط hossein69 نمایش پست ها
    چه دانشگاهی؟ چرا 3 ماه دیگه؟
    دوستان اگر می دوند راهنمایی کنن چون سوال من هم هست :دی
    دوستان گرامی
    همانطور که مکرر عرض کردم در این مرود سایت craigslist.org گزینه مناسبی هست و بهتون کمک میکند.

وارد این سایت شوید، ایالت و شهر مورد نظر رو انتخاب بفرمایید و سپس به منوی housing مراجعه کنید. با چک کردن آیتمهای مختلف با حدود قیمتها آشنا خواهید شد.

[QUOTE=houtcivil;1912104]دوستان گرامی
    همانطور که مکرر عرض کردم در این مرود سایت craigslist.org گزینه مناسبی هست و بهتون کمک میکند.

وارد این سایت شوید، ایالت و شهر مورد نظر رو انتخاب بفرمایید و سپس به منوی housing مراجعه کنید. با چک کردن آیتمهای مختلف با حدود قیمتها آشنا خواهید شد.[/QUOTllk,kممنون این سایت رو خیلی گشتم اما چون اسم منطقه باید باشه تا بشه دقیق اطلاعات کسب کرد کار یک کم سخت میشه .حایی که نزدیک به یو سی ال ای باشه نه خیلیم نزدیک که گرون بشه ولی امنیت مهمه برام.کدوم محله را باید انتخاب کنم .دوستان لوس انجلسی ممنون میشم کمک کنن

[QUOTE=farzaneh157;1912238]
    نقل قول نوشته اصلی توسط houtcivil نمایش پست ها
    دوستان گرامی

وارد این سایت شوید، ایالت و شهر مورد نظر رو انتخاب بفرمایید و سپس به منوی housing مراجعه کنید. با چک کردن آیتمهای مختلف با حدود قیمتها آشنا خواهید شد.[/QUOTllk,kممنون این سایت رو خیلی گشتم اما چون اسم منطقه باید باشه تا بشه دقیق اطلاعات کسب کرد کار یک کم سخت میشه .حایی که نزدیک به یو سی ال ای باشه نه خیلیم نزدیک که گرون بشه ولی امنیت مهمه برام.کدوم محله را باید انتخاب کنم .دوستان لوس انجلسی ممنون میشم کمک کنن
    از قسمت آگهی هاش روی نقشه می تونید برای یک محدوده خاص اطلاعات رو به دست بیارید. می تونید با بچه های دانشگاه تماس بگیرید ببینید معمولا کدوم قسمت ها ساکن هستن بعد مستقیم تماس بگیرید با مدیریت مجموعه هایی که ساکن هستند.
    من اگر سد شکن نباشم، همان بهتر که نباشم!

Junior Member

یه سوال دارم لطفا دوستان با تجربه پاسخ بدن اگر ممکنه
    برای من که اولین باره که میخوام بیام به آمریکا و تقریبا کسی رو اونجا نمیشناسم و میخوام 6 ماه بمونم بهتره که چند هفته اول برم هتل یا INN یا اینکه خونه اجاره کنم؟ البته مساله مالی هم خیلی مهمه. کدومش به صرفه تره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)