صفحه 52 از 60 نخستنخست ... 242434445464748495051525354555657585960 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 598

موضوع: اجاره خانه در آمريكا

پیش فرض پاسخ : اجاره خانه در آمريكا

نقل قول نوشته اصلی توسط mk5800 نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی میتونه برای اجاره خونه در اواخر فروردین کمک کنه ؟در لس انجلس
    2نفر هستیم مجرد اقا
    مرسی
    سلام،
    روزتون بخیر باشه،
    در سایت زیر خونه‌هایی که برای اجاره در Los Angles قرار داردن را می‌توانید مشاهده کنید،
    https://www.walkscore.com/CA/Los_Angeles
    این هم نقشه‌ی شهر و خونه‌هایی که برای اجاره قرار داده شده‌اند،
    https://www.walkscore.com/apartments...CA/Los_Angeles
    امیدوارم مفید واقع شوذ.
    با احترام

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط faranefr نمایش پست ها
    دوستان عزيز كه دنبال خونه ، آپارتمان يا وسايل زندگي حتي كار و .. ميگردين بهترين مرجع سايت craiglist هستش فقط بايد ايالت موردنظر خودتون رو انتخاب كنيد و منطقه اي كه اونجا ساكنيد بعدش ديگه يه منبع بروز براي همه چي داريد trulia يا zillow و سايتهاي مشابهش بدرد شما نميخوره براي اينكه فقط مجتمعهاي بزرگ اينجور جاها آگهي ميدن بهترين راه براي گرفتن يه استوديو براي يه نفر يا حتي كرايه خونه فقط و فقط craiglist هستش و تو امريكا و حتي كانادا بهترين مكان براي يافتن همه چي هست فقط به خودتون زحمت بديد و بريد توش و جستجو كنيد
    این سایتایی که معرفی کردید ممکنه که بطور اینترنتی قرارداد وضع بشه و از ایران جایی رو بگیریم؟ چقدر معتبر هستن این سایتا؟ پولمونو ندزدن؟ بی جا نمونیم؟

ApplyAbroad Hero robotic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی

نقل قول نوشته اصلی توسط mry_mry نمایش پست ها
    این سایتایی که معرفی کردید ممکنه که بطور اینترنتی قرارداد وضع بشه و از ایران جایی رو بگیریم؟ چقدر معتبر هستن این سایتا؟ پولمونو ندزدن؟ بی جا نمونیم؟
    craiglist پر از کلاهبردار است. حتما حضوری ببینید.

عبارت craigslist scams را در گوگل مشاهده کنید

zillow دو سری خانه دارد یکی آن هایی که تایید شده اند (تعدادشان کم است) دوم آن ها که تایید نشدند (اکثر خانه ها). این تایید نشده ها هم مثل کریگلیست هستند

حتی قبل از تماس با فرد برید ببینید خانه با مشخصاتی که دادند وجود خارجی دارند یا خیر

من چند مورد رفتم دیدم همچین خانه ای اصلا وجود ندارد

همچنین خانه هایی هستند که اصلا توی این سایت ها تیلیغ نمی گذارند
    هرکه را اسرار حق آموختند
    مهر کردند و دهانش دوختند

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Computer Science, Drexel University

نقل قول نوشته اصلی توسط robotic نمایش پست ها
    craiglist پر از کلاهبردار است. حتما حضوری ببینید.

عبارت craigslist scams را در گوگل مشاهده کنید

zillow دو سری خانه دارد یکی آن هایی که تایید شده اند (تعدادشان کم است) دوم آن ها که تایید نشدند (اکثر خانه ها). این تایید نشده ها هم مثل کریگلیست هستند

حتی قبل از تماس با فرد برید ببینید خانه با مشخصاتی که دادند وجود خارجی دارند یا خیر

من چند مورد رفتم دیدم همچین خانه ای اصلا وجود ندارد

همچنین خانه هایی هستند که اصلا توی این سایت ها تیلیغ نمی گذارند
    در ادامه ی صحبت های دوستمون، الزاما لازم نیست که حضوری برید. میتونید از طریق Google streets چک کنید تا هم ظاهر خونه رو ببینید و هم یه دید کلی از همسایگی اش به دست بیارید. البته به تاریخ عکس های Google streets هم دقت کنید. ممکنه بعضی وقتها عکس ها قدیمی باشند ولی اون خونه تازه ساخت باشه. پس در این مورد مسلما عکسش توی Google streets نیست!
    درضمن، معمولا دور و بر دانشگاها شرکت های مشاور املاکی هستند که خیلی از دانشجوها از طریق اونها قرارداد میبندند. میتونید یه پرس و جو با دانشجوها داشته باشید و قراردادتون رو از طریق همون مشاور املاک ها ببندید.
    **دوستان کامپیوتری و برقی، اپلیکنت های امریکا، اگه دوست داشتید -> اینجا<- رو مطالعه بفرمایید**
    **سوالات محتمل روز مصاحبه سفارت امریکا**

مجتمع های بزرگ معمولا در وبسایتشون اطلاعات کافی قرار میدن و حتی اینترنتی میشه باهاشون قرارداد بست.

مثلا:
    http://www.regencyapartments.com/

ApplyAbroad Hero robotic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی

نقل قول نوشته اصلی توسط hpmoner نمایش پست ها
    الزاما لازم نیست که حضوری برید. میتونید از طریق Google streets چک کنید تا هم ظاهر خونه رو ببینید و هم یه دید کلی از همسایگی اش به دست بیارید. البته به تاریخ عکس های Google streets هم دقت کنید. ممکنه بعضی وقتها عکس ها قدیمی باشند ولی اون خونه تازه ساخت باشه. پس در این مورد مسلما عکسش توی Google streets نیست!
    گوگل پیشنهاد نمی شود. حتما حضوری ببنید.

مثلا یک آگهی توی کریگلیست بود که خانه (هاوس) را ۸۵۰ دلار برای اجاره گذاشته بود در حالی که همسایه هایش ۱۲۰۰ تا ۱۵۰۰ بودند
    نقشه گوگ مپ هم گذاشته بود و می توانستم ببنیم
    گفتم ایمیل بزنم (نه با ایمیل اصلی ام بلکه با ایمیل ... جهت اطمینان) اگر خوب بود جابجا شوم

امروز به این صورت جواب داد:

کد:
    Hi zzzzz,

Thank you for your interest in the property listed for rent. You were the second to reach out from the ad. The first prospective tenant no longer had to move because of his work situation. So we give the opportunity to you. We just completed all new renovations and are currently prepared to rent with flexible terms. We will work with you on move in date, lease length and security deposit.

I understand you need the exact address of the property but we do want not to disclose the address before you are qualified. We have had a string of break-ins, squatters and thefts at our other properties. We would like to avoid that with this property because of the renovations that have cost a lot of money. You will be the first to move in with the renovations.

All utilities are priced into the lease along with garage parking spaces. The appliances in the kitchen and laundry room were just installed. You have the option to pick your paint color and flooring before your move in

If you would like to set up an appointment, go to the link below and request a copy of your credit report. We recommend this site because all of our tenants used it and haven't had any problems. All you need to do is fill out the form and you get your report We are not concerned with any negative report items, it's more of a formality to ensure you have rental history. Simply get your report by CLICKING HERE

Remember, print out the report and bring it to the tour.. We'll also waive your security deposit if we see that your rating is above 600+.

Once you let me know that you have your report ready, then I can personally schedule a showing of the place.

Thanks,
    McKenzie

به یک سایت مجعولی هم لینک داده بود!

من از خیرش گذشتم ولی خیلی ها اعتماد می کنند و

همین طوری اطلاعات و پول یک نفر را به راحتی می دزدند

باز هم تکرار می کنم حتما حضوری ببنید
    هرکه را اسرار حق آموختند
    مهر کردند و دهانش دوختند

دروود به همه دوستان...
    من تا حد زیادی مسائل مربوط به اجاره کردن خانه یا اتاق در امریکا را مطالعه کردم ولی یه سری سوال دارم که خیلی ممنون میشم کسانی که امریکا هستند و تجربه دارند، توضیح بدن:
    1- نحوه قرارداد بستن چطوریه؟ یعنی باید توی یه بنگاه اینکارو کرد؟ مثلا اگر من از craiglist یه خونه پیدا کردم و یا یک اتاق،چطور قرارداد باید ببندم؟ مراحلش چیه؟
    2- اگر من یک اتاق از یک خونه را اجاره کنم، یعنی همخونه دارم، یا مثلا homestay شدم با یک خانواده، اونوقت آیا باید هربار در اتاقو قفل کنم؟ وقتی خونه نیستم یا هستم؟ مثلا لپتاپ و چیزایی که یکم ارزش داره را کجا باید نگه دارم؟ آیا خود کسایی که اتاق furnish شده اجاره میدند درباره این چیزا میدونن؟ یا اینکه این چیزا توی امریکا مطرح نیست؟ شما چیکار کردید؟
    3- پرداخت اجاره به چه صورت است؟ با کردیت کارد؟ با چک؟ یا نقدی؟ چطور میتونم مثلا طوری پرداخت کنم که روی credit score من تاثیر داشته باشه؟

مرسی
    تا شقایق هست زندگی باید کرد ...

Banned
    رشته و دانشگاه
    UMass Amherst

سلام.
    زمان پیدا کردن خانه برای اجاره چه موقع هست؟
    قبل از رفتن یا باید رفت و از نزدیک دید؟ این مدت بی خانمانی رو باید چه کار کرد؟!
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط alidio نمایش پست ها
    سلام.
    زمان پیدا کردن خانه برای اجاره چه موقع هست؟
    قبل از رفتن یا باید رفت و از نزدیک دید؟ این مدت بی خانمانی رو باید چه کار کرد؟!
    ممنون
    من فکر میکنم که بهتره قبل رفتن با چندتایی تماس بگیرید و قرار بزارید که وقتی رسیدید برید از نزدیک ببینید.
    قبل از رفتن هم خود دانشگاه یه جاهایی را به عنوان اسکان موقت معرفی میکند. متلی، هتلی، homestay یا ... باید اسکان موقتو از اینجا اکی کنید.
    من خودم برنامم اینه...
    فقط من نمیدونم پروسه اجاره کردن خونه چیه... پست قبلیمو کسی جواب نداده هنوز
    تا شقایق هست زندگی باید کرد ...

Moderator
    mehrdad_m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science UAlbany

نقل قول نوشته اصلی توسط arashmirh نمایش پست ها
    دروود به همه دوستان...
    من تا حد زیادی مسائل مربوط به اجاره کردن خانه یا اتاق در امریکا را مطالعه کردم ولی یه سری سوال دارم که خیلی ممنون میشم کسانی که امریکا هستند و تجربه دارند، توضیح بدن:
    1- نحوه قرارداد بستن چطوریه؟ یعنی باید توی یه بنگاه اینکارو کرد؟ مثلا اگر من از craiglist یه خونه پیدا کردم و یا یک اتاق،چطور قرارداد باید ببندم؟ مراحلش چیه؟
    2- اگر من یک اتاق از یک خونه را اجاره کنم، یعنی همخونه دارم، یا مثلا homestay شدم با یک خانواده، اونوقت آیا باید هربار در اتاقو قفل کنم؟ وقتی خونه نیستم یا هستم؟ مثلا لپتاپ و چیزایی که یکم ارزش داره را کجا باید نگه دارم؟ آیا خود کسایی که اتاق furnish شده اجاره میدند درباره این چیزا میدونن؟ یا اینکه این چیزا توی امریکا مطرح نیست؟ شما چیکار کردید؟
    3- پرداخت اجاره به چه صورت است؟ با کردیت کارد؟ با چک؟ یا نقدی؟ چطور میتونم مثلا طوری پرداخت کنم که روی credit score من تاثیر داشته باشه؟

مرسی
    جواب سوالتون برای جاهای مختلف فرق داره ولی اینجا مثل ایران نیست که بری بنگاه و قرارداد امضا کنی ( شایدم باشه ولی من ندیدم تا حالا ) بعضی جاها که بصورت مجتمع هستن خودشون دفتر دارن و شما میری اونجا قرار داد رو امضا میکنی. جاهای دیگه خود صاحبخونه قرار داد پرینت شده رو بهتون میده و شما امضا میکنی.
    پرداخت اجاره هم اکثرا بصورت نقدی هست. حالا یا چک یا پول نقد.
    جواب بقیه سوالات دیگه بستگی به شرایط و همخونه ای داره. اما بهتره که احتیاط کنی و همیشه در اتاقت قفل باشه و وسایلت رو جای امن بزاری.
    من مسئول حرف هایی هستم که می زنم نه برداشتی که دیگران از حرف هایم می کنند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)