صفحه 53 از 60 نخستنخست ... 3434445464748495051525354555657585960 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 598

موضوع: اجاره خانه در آمريكا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اجاره خانه در آمريكا

دوستان بهترین سایت برای پیدا کردن خونه چیه؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Apply15 نمایش پست ها
    craigslist.org

البته معمولا دانشگاه ها هم توی سایتشون به دانشجوهای اینترنشنال یه سری سایت واسه خونه معرفی میکنند.
    تا شقایق هست زندگی باید کرد ...

نقل قول نوشته اصلی توسط Apply15 نمایش پست ها
    hotpads.com
    Radpads.com
    Zillow.com
    Apartments.com
    Craigslist.com

سلام دوستان
    از Grad coordinator دانشکده ایمیل اومد و یه سری اطلاعات راجع به خونه و اورینتیشن داد و همچنین لیستی از دانشجوهای grad جدید و مشخصات و آدرس و ایمیل برای ارتباط داشتن (13 تا هستیم و 3 تا هندی، 2 چینی، 1 تایلندی، 1 کره ای و 5 آمریکایی). الان یکی از پسرهای آمریکایی ها ایمیل داده به همه که یه خونه 4 اتاقه در فاصله 3 مایلی کمپس پیدا کرده و ماهی 2500 دلار کرایه اش هست (به همراه هزینه آب، برق، گرما، آب کرم و برق روبی) و نفری 625$؛ سه تا عکس هم فرستاده و گفته میخواد 2 هفته دیگه هم بره از نزدیک ببینه. گفته یه نفر دیگه هم اعلام آمادگی کرده (بنا به بچه های ایرانی اونجا و اینترنت، کرایه بین 500-700 هست ماهی)

به نظرتون چکار کنم؟

حالا حتی اگه این خونه جور نشد، بهتره با همین هم دانشکده ای ها که البته همه غیرایرانی هستند بگیرم یا با 2 نفر ایرانی جدیدالورود دیگه که تازه پیدا کرده ام یه جا رو بگردیم و پیدا کنیم؟
    خودم فکر کنم بهتره اگه هم رشته ای باشیم زبان هم بهتر میشه با هم خونه ای اینترنشنال...
    ممنون
    قبل از ریپورت رسمی نمرات تافل و GRE، با دپارتمان مورد نظر مکاتبه کنید. برخی دانشکده ها ریپورت غیر رسمی تافل و GRE را برای بررسی اولیه قبول می کنند.
    متاسفانه این حساب کاربری فعال نمی باشد.

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran4iut نمایش پست ها
    سلام دوستان
    از Grad coordinator دانشکده ایمیل اومد و یه سری اطلاعات راجع به خونه و اورینتیشن داد و همچنین لیستی از دانشجوهای grad جدید و مشخصات و آدرس و ایمیل برای ارتباط داشتن (13 تا هستیم و 3 تا هندی، 2 چینی، 1 تایلندی، 1 کره ای و 5 آمریکایی). الان یکی از پسرهای آمریکایی ها ایمیل داده به همه که یه خونه 4 اتاقه در فاصله 3 مایلی کمپس پیدا کرده و ماهی 2500 دلار کرایه اش هست (به همراه هزینه آب، برق، گرما، آب کرم و برق روبی) و نفری 625$؛ سه تا عکس هم فرستاده و گفته میخواد 2 هفته دیگه هم بره از نزدیک ببینه. گفته یه نفر دیگه هم اعلام آمادگی کرده (بنا به بچه های ایرانی اونجا و اینترنت، کرایه بین 500-700 هست ماهی)

به نظرتون چکار کنم؟

حالا حتی اگه این خونه جور نشد، بهتره با همین هم دانشکده ای ها که البته همه غیرایرانی هستند بگیرم یا با 2 نفر ایرانی جدیدالورود دیگه که تازه پیدا کرده ام یه جا رو بگردیم و پیدا کنیم؟
    خودم فکر کنم بهتره اگه هم رشته ای باشیم زبان هم بهتر میشه با هم خونه ای اینترنشنال...
    ممنون
    شما این ادم ها رو نمی شناسید، پس بهتره باهاشون خونه نگیرید. بعضی هاشون اخر هفته وید می کشن ، پارتی می گیرن،کثیفا، دچار لواط و .. هستند، خلاصه رو اعصابتون راه میرن. برا اونا عادیه ولی برا شما که از ایران می ری سخت خواهد بود.
    خونه فقط با کسی که می شناسی بگیر. حتی اگر می تونی ترم اول خونه خصوصی بگیر ، از ترم بعد که ادم ها رو شناختی برو با هم خونه زندگی کن.
    تو امریکا مدت قرارداد مهم نیست اگر بتونی کسی رو پیدا کنی بیاد جات و هم اندازه قرار داد اجاره بده.پس نگران قرارداد نباش
    الهی.../نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم/نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی/در اگر باز نگردد ، نروم باز به جایی/پشت دیوار نشینم ، چو گدا بر سر راهی/کس به غیر از تو نخواهم/چه بخواهی چه نخواهی/باز کن در ، که جز این خانه مرا نیست پناهی...

Junior Member

سلام دوستان عزیز . روزتون بخیر
    اجاره خانه در irvain CA کسی اطلاعی داره تا چه حدی هست ؟؟
    برای یک نفر . حداکثر تا ۹۰۰ دلار در ماه وجود داره ؟؟
    تو سایت های Zillow و ... یه گشتی زدم ولی چیزی دستگیرم نشد .
    دوست دارم از زبان شما دوستان بدونم .
    بعد یه سوال دیگه که شاید مربوط به این موضوع نباشه . ببخشید :
    متوسط درآمد یک نفر برای یک کار معمولی چقدره حدودا ؟؟
    واقعا چند روزه درگیر این ۲ مساله هستم . تشکر فراوان ...
    ویرایش توسط Farzadtroy : May 27th, 2016 در ساعت 12:48 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran4iut نمایش پست ها
    سلام دوستان

به نظرتون چکار کنم؟

ممنون
    سلام دوست عزیز،
    کاملا پیشنهاد درستی کرده دوستمون zahmath. اما با یکی از مواردی که گفته شد موافق نیستم. اگر بخواهید قرارداد اجاره خونه رو که معمولا یک ساله هست، وسطش فسخ کنید، موظف هستید تا آخر قرارداد پول احاره رو بدید یا اینکه کسی رو پیدا کنید براشون که جای شما بیاد و اجاره رو بده. اغلب باید این فرد رو تایید کنن از نظر سابقه و credit history. خلاصه بر اساس تجربه sublease کردن کار آسونی نیست. با دقت خونه انتخاب کن و ندید جایی رو نگیر که یک سال درگیری.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در مورد شهر‌های امریکا

برای روزهای اول که میرسیم چه کار باید بکنیم؟ من واقعا نمیدونم بعد از پیاده از هواپیما چکار کنم. متسفانه به چند تا ایرانی هم ایمیل زدم توی اون دانشگاه اصلا جواب نمیدن. من نمیتونم هتل شبی 200 دلاری پول بدم دانشگاه هم خوابگاهی نداره.

Member mani_faz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EngSci- UT

نقل قول نوشته اصلی توسط usphys نمایش پست ها
    برای روزهای اول که میرسیم چه کار باید بکنیم؟ من واقعا نمیدونم بعد از پیاده از هواپیما چکار کنم. متسفانه به چند تا ایرانی هم ایمیل زدم توی اون دانشگاه اصلا جواب نمیدن. من نمیتونم هتل شبی 200 دلاری پول بدم دانشگاه هم خوابگاهی نداره.
    دوست عزیز منم تقریبا تو موقعیت شمام. چند تا راه هست، من هتل twin در حد 30 دلار پیدا کردم. یه سایتیم هست به اسم airbnb که توش مسکن موقت ارزون میشه پیدا کرد. به International Office دانشگاه ایمیل بزنید بگید معمولا دانشجوهای بین المللی چند روز اول قبل پیدا کردن خونه چی کار می کنن و گزینه های با قیمت مناسب تو شهر چیه، مطمئنا راهنمایی می کنن. دوستانی که این راهو رفتن اگه گزینه دیگری هم به نظرشون میرسه هم به من و هم به ایشون کمک کنند.

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mani_faz نمایش پست ها
    دوست عزیز منم تقریبا تو موقعیت شمام. چند تا راه هست، من هتل twin در حد 30 دلار پیدا کردم. یه سایتیم هست به اسم airbnb که توش مسکن موقت ارزون میشه پیدا کرد. به International Office دانشگاه ایمیل بزنید بگید معمولا دانشجوهای بین المللی چند روز اول قبل پیدا کردن خونه چی کار می کنن و گزینه های با قیمت مناسب تو شهر چیه، مطمئنا راهنمایی می کنن. دوستانی که این راهو رفتن اگه گزینه دیگری هم به نظرشون میرسه هم به من و هم به ایشون کمک کنند.
    از روی نتایج پذیرشتون متوجه شدم که تشریف میبرید Emory، بچه های دانشگاه های GA وبسایتی دارند که فکر میکنم بتونه تا حدی کمک کنه، توصیه میکنم نگاهی بهش بندازید؛

http://www.gisoweb.com

یک گروه در فیس-بوک هم دارند
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)