صفحه 54 از 60 نخستنخست ... 44445464748495051525354555657585960 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 598

موضوع: اجاره خانه در آمريكا

Member
    رشته و دانشگاه
    industrial engineering- Sharif university of technology

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در مورد شهر‌های امریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط mani_faz نمایش پست ها
    دوست عزیز منم تقریبا تو موقعیت شمام. چند تا راه هست، من هتل twin در حد 30 دلار پیدا کردم. یه سایتیم هست به اسم airbnb که توش مسکن موقت ارزون میشه پیدا کرد. به International Office دانشگاه ایمیل بزنید بگید معمولا دانشجوهای بین المللی چند روز اول قبل پیدا کردن خونه چی کار می کنن و گزینه های با قیمت مناسب تو شهر چیه، مطمئنا راهنمایی می کنن. دوستانی که این راهو رفتن اگه گزینه دیگری هم به نظرشون میرسه هم به من و هم به ایشون کمک کنند.
    منم مثل smonabav فک می کنیم با بچه های ایرانی اون دانشگاهی که میرید تماس بگیرید هم می تونن از لحاظ گزینه ها بهتون کمک کنن, هم در پیدا کردن خونه و هم اینکه اگه خودتوتن راحت باشید معمولا بهتون جا میدن که باهاشون بمونید تا بتونید جایی رو پیدا کنید. همه این مسیرو رفتن و اکثرا درک می کنن استرس های اولیه رو.
    Georgia Tech: http://www.gtiran.org/links.html
    Emory: http://www.students.emory.edu/persia...b/Welcome.html

پیش فرض پاسخ : اجاره خانه در آمريكا

سلام دوستان. من از یک کمپانی میخوام خونه اجاره کنم منتهی گفته که باید deposit security و application fee رو بصورت فیزیکی واسشون بفرستم.
    ازونجایی که الان امریکا نیستم چه راهی رو پیشنهاد میکنید؟
    فعلا کسی رو هم پیدا نکردم این کارو واسم انجام بده. (فکر نکنم کسی حاضر بشه اینکارو انجام بده اصلا)
    مباد ان که گدا معتبر شود. که شد!

Junior Member

سلام دوستان من دنبال یه استیودیو و یا یه اتاق شخصی توی یه خوابگاه خوب توی downtown لس آنجلس هستم برای حداقل 6 ماه. کسی میتونه کمکم کنه؟ ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط beginner1010 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من از یک کمپانی میخوام خونه اجاره کنم منتهی گفته که باید deposit security و application fee رو بصورت فیزیکی واسشون بفرستم.
    ازونجایی که الان امریکا نیستم چه راهی رو پیشنهاد میکنید؟
    فعلا کسی رو هم پیدا نکردم این کارو واسم انجام بده. (فکر نکنم کسی حاضر بشه اینکارو انجام بده اصلا)
    اصلا این کار را انجام ندهید، تا خونه را به صورت فیزیکی مشاهده نکردید اقدام به بستن قرارداد و پرداخت وجه نکنید، برای کنسل کردن این قرارداد باید دو ماه اجاره را پرداخت کنید.
    برای پیدا کردن خونه میتوانید از دانشگاه خود کمک بگیرید.
    ممکن هستش که خونه ای که شما در اینترنت مشاهده کرده اید متفاوت باشد با واقعیت، محله، همسایه ها و ... هیچکدام از اینترنت قابل مشاهده نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط dibaa6 نمایش پست ها
    سلام دوستان من دنبال یه استیودیو و یا یه اتاق شخصی توی یه خوابگاه خوب توی downtown لس آنجلس هستم برای حداقل 6 ماه. کسی میتونه کمکم کنه؟ ممنون
    سلام، برای خوابگاه باید با دانشگاه هماهنگ کنید و در جریان باشید که خوابگاه ها گران قیمت هستند. برای استودیو از وب سایت هایی که در فورم و در ارسال های بالا قرار دارد استفاده کنید. بدون دیدن خانه به صورت حضوری هم قرار داد نبندید.

ضمن عذرخواهی، اصلاح میکنم، فقط به صورت حضوری قرارداد ببندید و نه اینترنتی.
    ویرایش توسط mohammad_k88 : June 18th, 2016 در ساعت 10:49 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط usaautomotive نمایش پست ها
    سلام، برای خوابگاه باید با دانشگاه هماهنگ کنید و در جریان باشید که خوابگاه ها گران قیمت هستند. برای استودیو از وب سایت هایی که در فورم و در ارسال های بالا قرار دارد استفاده کنید. بدون دیدن خانه به صورت حضوری هم قرار داد نبندید.

دز ضمن در مورد Down town LA محل بسیار مهمه از لحاظ ایمنی. اگر احیاناً دارین USC میرین در 2-3 بلاکی دانشگاه باشین بهتره
    به هیچ عنوان جنوب تر از خیابان Slauson خونه نگیرید . خود downtown یعنی دایره بین 101و 110و 10 رو در نظر بگیرین به جز دقیقاً مرکزش که بهش skid row میگن و توجه داشته باشید کهdowntown محله ی ارزونی نیست و جا های بهترش از نظر قیمت با westside شاید 10% فرق داشته باشه.( این جا ها رو می تونین توی google map ببینین)

سلام

من میخواستم یک خونه در پیتسبورگ در ایالت پنسیلوانیا بگیرم. با خوندن نظر دوستان به این نتیجه رسیدم که بدون دیدن خونه اصلا قرارداد نبندم و اینترنتی هم قراردادی رو امضا نکنم. اما مشکل در اینجاست که در بدو ورود کجا باید رفت. چون من اسکالر هستم در کمپس دانشگاه به من خونه داده نمیشه ولی میتونم از آپارتمانهای دانشگاهی off-campus استفاده کنم که البته هم unfurnished هست و هم اینکه در مقایسه با خارج از دانشگاه خونه ها گرانتر و به نسبت قیمت کوچکتر هم هست.

نگرانی من در بدو ورود است که کجا برم. ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند.

باسپاس

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

نقل قول نوشته اصلی توسط Paradise4 نمایش پست ها
    سلام

من میخواستم یک خونه در پیتسبورگ در ایالت پنسیلوانیا بگیرم. با خوندن نظر دوستان به این نتیجه رسیدم که بدون دیدن خونه اصلا قرارداد نبندم و اینترنتی هم قراردادی رو امضا نکنم. اما مشکل در اینجاست که در بدو ورود کجا باید رفت. چون من اسکالر هستم در کمپس دانشگاه به من خونه داده نمیشه ولی میتونم از آپارتمانهای دانشگاهی off-campus استفاده کنم که البته هم unfurnished هست و هم اینکه در مقایسه با خارج از دانشگاه خونه ها گرانتر و به نسبت قیمت کوچکتر هم هست.

باسپاس
    خیلیا بدو ورود در کمپس نمیمونن یا گرون هست یا اصلا نمیدن بهشون چون ثبت نام نشدن.
    دو کار انجام میتونین بدین: یه ایرانی پیدا کنین چند روزی بمونین خونش. خوشتون نیاد میتونین از همرشته ایتون غیر ایرانی بخواین پند روز پیشش بمونین از اونجا یعنی ایران ایمیل بزنین ببینین کسی رو پیدا میکنین. معمولا ایرانی پیدا میشه کمک کنه.
    و یا خوب چند روز در متل بمونین بستگی به ساعتی داره که میایین و اینکه اون روز بتونین متل پیدا کنین. لازم هم نیس چند ماه بمونی همون نهایت 1 هفته ای خونه پیدا میشه ولی خوب ممکنه ایده ال نشه.
    خیلیا اینطورین

نقل قول نوشته اصلی توسط Paradise4 نمایش پست ها
    سلام

باسپاس
    اگه کسی رو بتونید پیدا کنید خب خیلی خوبه ولی اگه نشد هم از سایت airbnb یا roomorama هم میتونید اتاق برای اجاره پیدا کنید. اگه تو شهرتون hostel با قیمت مناسب هم پیدا میشه اونها رو هم از سایت booking میتونید پیدا کنید. فقط معمولاً خونه ها shared هست. با توجه به اینکه خانوم تنها هستتید و بار اول هست که به امریکا میاید، سعی کنید خونه ای رو بگیرید که review زیاد داشته باشه و ریویو هاش هم خوب باشن. حالا یه مقدار هم پول اضافه تر اگه لازم شد بدین مهم نیست. محله ای که خونه رو میگیرد هم ترجیحن جای مناسب شهر باشه با دسترسی معقول به محل بیمارستان تون.
    از الان از craigslist یا zillow یا بقیه ی سایتها هم خونه ها و محتمع های آپارتمانی که اطراف محل کارتون هستن رو بررسی کنید و آدرسهاشون رو بنویسید. تا حدود قیمت و شرایط عمومی دستتون بیاد. اگه بتونید به کسایی که تو همون بیمارستان کار میکنن یا قراره همکارتون بشن هم میل بزنید و در مورد آپشنهای خونه مناسب ازشون یه سری hint بگیرید. بعضی بیمارستانها تو سایتشون مجتمعهای اطراف رو معرفی کردن و ممکنه برای بعضی ها تخفیف مختصری هم داشته باشن.
    وقتی هم که رسیدید زود ببینید خونه ها رو و انتخاب کنید. با توجه به اینکه به محض رسیدن کردیت هیستوری ندارید و تا مراحل اداری رو هم طی کنید ممکنه یه کم طول بکشه، صاحبخونه هایی که آپارتمان شخصی شون رو اجاره میدن، که به اصطلاح بش میگن condo، ممکنه شما رو تایید نکنن. برای سال اول اگه با مجتمع های آپارتمانی که management خودش آپارتمان رو اجاره میده طرف بشین دردسرش کمتره تا condo.
    اگه هم دنبال همخونه هستید، توی خود بیمارستان یا دانشکده ممکنه آگهی پیدا کنید و اونها راحت تر باشه.
    در هرحالت اگه میتونید با ایرانی های همون بیمارستان یا دانشگاه ارتباط داشته باشید و ازشون کمک بگیرید از همه چیز راحت تر و بی دردسرتره. ولی خب لزومن همچین آپشنی در اختیار آدم نیست.
    موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي عمران - بوعلي سينا

سلام دوستان

من دنبال یک اتاق تو برکلی ایالت کالیفرنیا واسه مدت 6 ماه میگردم (واسه دوره سپتامبر 2016 تا فوریه 2017). چندتا سوال داشتم که ممنون میشم جواب بدید.
    1- رنج قیمت واسه یه اتاق سینگل نزدیک دانشگاه تقریباً چقدر هست؟
    2- از نظر محله ای، کدوم قسمتا بهتر؟ شمال، جنوب، ...؟
    3- آیا واسه مدت تقریباً کوتاه 6 ماه کرایه میدن یا قرارداد 1 ساله هست؟

تشکر فراوان

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)