صفحه 60 از 60 نخستنخست ... 105051525354555657585960
نمایش نتایج: از شماره 591 تا 598 , از مجموع 598

موضوع: اجاره خانه در آمريكا

پیش فرض پاسخ : اجاره خانه در آمريكا

نقل قول نوشته اصلی توسط usphys نمایش پست ها
    از دوستان کسی نظری داره خوشحال میشوم بدانم. نگرانی من از هارد پول روی کردیت است. کسی هست هارد پول خورده باشد؟
    شرکت چند میلیون دلاری فکر نکنم SSN من برایش ارزش داشته باشد.

این داستان اثر منفی هارد پول (Hard credit inquiries) کلا یه مقدار بزرگنمایی شده. داریم درباره کسر فقط 4-3 واحد از یه شماره 3 رقمی نزدیک 600-800 که امتیاز اعتباری شما باشه حرف می زنیم. چیزهایی که واقعا باید نگرانش باشین پرداخت به موقع اقساط (on-time payments)، طول عمر خط اعتباری شما (oldest credit line)، و درصد باقیمانده از مبلغ اعتبار (utilization ratio) شماست.

پیشنهاد می کنم از امکان شبیه سازی سایت credit wise استفاده کنین تا با اثر عوامل مختلف روی امتیاز اعتباری خود آشنا شین.
    برای معوضه دلار بین آمریکا و ایران لطفا پیام خصوصی بدهید.

مسئله ی بعدی هم نوع Hard Pull هستش. مثلا، اگر شما دارید خونه و یا وام ماشین میگیرید، تمام Inquiry ها در بازه ی 1 ماه فقط یه دونه حساب میشه (بعضی از مدل ها 15 روز رو در نظر می گیرند). به این فرایند Rate Shopping گفته میشه، و منظورش اینه که شما دارید آفر های بانک های مختلف رو بررسی می کنید. من خودم داشتم ماشین میخریدم، واسه ی وام گرفتن 17 تا Hard Pull توی 4 روز از دیلر های مختلف گرفتم، اولش که ترسیدم و فکر می کردم کردیتم داغون میشه، ولی بعدا از موضوع فوق با خبر شدم و ماهِ بعدش هم فقط 14 تا امتیاز کم شد.

نقل قول نوشته اصلی توسط s19297 نمایش پست ها
    این داستان اثر منفی هارد پول (Hard credit inquiries) کلا یه مقدار بزرگنمایی شده. داریم درباره کسر فقط 4-3 واحد از یه شماره 3 رقمی نزدیک 600-800 که امتیاز اعتباری شما باشه حرف می زنیم. چیزهایی که واقعا باید نگرانش باشین پرداخت به موقع اقساط (on-time payments)، طول عمر خط اعتباری شما (oldest credit line)، و درصد باقیمانده از مبلغ اعتبار (utilization ratio) شماست.

پیشنهاد می کنم از امکان شبیه سازی سایت credit wise استفاده کنین تا با اثر عوامل مختلف روی امتیاز اعتباری خود آشنا شین.

Junior Member

دوستان برای کاهش هزینه های اسکان در آمریکا آیا این امکان وجود داره که در خارج شهر در روستایی خانه ای اجاره کرد که قیمت ماهیانه اش حداکثر 800 دلار بیشتر نباشه؟ ممنونم از توجهتون.

نقل قول نوشته اصلی توسط ma1796 نمایش پست ها
    دوستان برای کاهش هزینه های اسکان در آمریکا آیا این امکان وجود داره که در خارج شهر در روستایی خانه ای اجاره کرد که قیمت ماهیانه اش حداکثر 800 دلار بیشتر نباشه؟ ممنونم از توجهتون.
    باید ماشین داشته باشیو معمولا وسیله نقلیه عمومی تا اون قسمت نداره.

That's the price you pay
    Leave behind your heartache, cast away
    Just another product of today
    Rather be the hunter than the prey

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bestofbestzizi نمایش پست ها
    باید ماشین داشته باشیو معمولا وسیله نقلیه عمومی تا اون قسمت نداره.
    ممنونم از پاسخت. آیا اطلاعات موثقی از قیمت اجاره ها در مناطق روستایی داری؟ (وب سایت، آشنا و ...) و اینکه با دوچرخه میشه به جای حمل و نقل عمومی و خرید ماشین شخصی به دانشگاه رفت و آمد کرد؟

Member SASOLO آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food science and technology

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran4iut نمایش پست ها
    سلام.
    فارغ از قرارداد نداشتن، به نظرم نمیتونی اثبات کنی و فایده ای نداره.
    در اولین فرصت هم قرارداد رو ببند؛ هر چند خیلی ساده و غیررسمی باشه. رسید پول ها رو هم همیشه بگیر یا چک بده و هیچ وقت پول نقد نده مگه اینکه رسید بگیری و دقیق ذکر بشه.
    با هم خونه ای هم در نیفت که آرامش توی خونه نداری دیگه؛ اگه دیدی نمیسازی اصلا، یا کلا محلش نده و کاری به کارش نداشته باش (که زیاد جالب نیست و ممکنه بدتر بشه رابطه) یا عوض کن خونه ات رو.
    من خودم تجریه خیلی تلخی دارم سر قرارداد نداشتن و هم خونه ایم که قرارداد به اسمش بود داشت بیرونم مینداخت با اینکه پول اجاره و یوتیلیتی رو بهش داده بودم و پلیس داشت میاورد و حتی پولی که داده بودم رو هم حاشا میکرد و میگفت مدرک بده؛ که با وساطت دو نفر و 550 دلار سکیوریتی برای 3 هفته باقی مونده و قرارداد بستن ظاهرا حل شده ولی توی اون قرارداد هر بندی رو خواست لحاظ کرد از جمله قفل نکردن در اتاقم (چون قفل کردم میخواست بندازتم بیرون چون میخواست اتاق رو نشون بده به مستاجر جدید هر وقت خواست و منم کم خونه بودم) و نظافت کل خونه آخر بار طوری که تایید بشه توسطش!
    (ایشون ایرانی هستن و حدود 10 ماهی هم میشناختمش و حتی چندین شب هم خونه اش خوابیده بودم ولی نباید باز اعتماد میکردم؛ همیشه قرارداد یا حداقل رسید پول داشته باشین حتی اگه برای یک ماه).
    در کل هم خونه داشتن یه چیز مسخره س. فقط باید سر و کله بزنی اعصاب خورد کردنه. طرف هنوز به من بدهکاره با طلبکاری میاد میگه تو احمق هستی. ایرانی و امریکایی فرق نمیکنه.من از 3 هم خونه ای ک داشتم فقط یکی خوب بوده.

سلام
    دوستان قرارداد اجاره در امریکا(کالیفرنیا...جایی بین سن خوزه تا سن فرانسیسکو) به چه صورت هست؟ یعنی مثل ایران سالانه هست؟ یا 6 ماهه یا ماهانه است؟ یا همه چیز توافقی است و عرف خاصی ندارد؟

ممنون

**همچنین اگر کسی تجربه ی زندگی در این مناطق رو داره خوشحال میشم اگر محله هایی که برای اجاره و زندگی(امنیت-فرهنگ) مناسب تر هستند رو معرفی کنه.

Junior Member

سلام به همه. من این آگوست دارم میام آستین در تگزاس برای مستر دانشگاه تگزاس آستین. کسی می تونه کمکم کنه برای اجاره خونه؟ کسی می دونه چطور می تونم ایرانی های اونجا رو پیدا کنم؟ مرسی.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)