صفحه 8 از 60 نخستنخست 12345678910111213141516171858 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 598

موضوع: اجاره خانه در آمريكا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : هر آنچه كه براي اجاره خانه در امريكا بايد بدانيم

[راستی یه تکته هم داشته باشید که ندیده و اینترنتی هیچ جایی رو نگیرید ( یکی از بچه ها یه رووم اینترنتی گرفته یه سال باید بمونه : در حالیکه خونه های بهتر و ارزونتر و نزدیک تر فراوون ه)
    [/quote]

این حرفی که می زنین رو خیلیها به من گفتن ولی ما که داریم میریم تو شهری که برامون غریبه است و احتملاا هم اگه برسیم همون روزای نزدیک شروع کلاس می رسیم ،باقضیه تغییر ساعتخواب 12 ساعته و هزار تاکار ادم استرس داره وقتی هنوز هیچ جایی نداره که بره بمونه . گیریم دوست و اشناهم بگن بیایه چند روز پیش مابمون (اگه دوست و اشنایی باشه کلا! ) اینه که فکر میکنین هنوزم کار درست اینه که بیایم یه چند روز بمونیم و حضوری خونه بگیریم؟ می ارزه به استرس اولش و کلا شدنیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط niloofarhb
    این حرفی که می زنین رو خیلیها به من گفتن ولی ما که داریم میریم تو شهری که برامون غریبه است و احتملاا هم اگه برسیم همون روزای نزدیک شروع کلاس می رسیم ،باقضیه تغییر ساعتخواب 12 ساعته و هزار تاکار ادم استرس داره وقتی هنوز هیچ جایی نداره که بره بمونه . گیریم دوست و اشناهم بگن بیایه چند روز پیش مابمون (اگه دوست و اشنایی باشه کلا! ) اینه که فکر میکنین هنوزم کار درست اینه که بیایم یه چند روز بمونیم و حضوری خونه بگیریم؟ می ارزه به استرس اولش و کلا شدنیه؟
    قاعدتا اگر امکان دیدن خونه رو پیش از بستن قرار داد داشته باشین خیلی خوب خواهد بود.
    اما به این نکته هم توجه داشته باشید که اغلب خونه های مناسب (خصوصا در شهرهایی با تعداد دانشجویان بالا) زودتر از شروع ترم قرار داد بسته میشن. در هر صورت- من به شخصه ترجیح میدم چنین استرسی رو نداشته باشم و پیش از رسیدن خونه گرفته باشم.
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

نقل قول نوشته اصلی توسط paribolande
    20 تا برای برق
    چقدر برق کم میدین! کل خونه این شده قبضش؟ ما 60 70 تا که میاد جشن میگیریم و الّا تا 130 40 تا هم رسیده.
    راه، همان است که تو می‌روی.

Member
    رشته و دانشگاه
    BIOMEDICAL ENGINEERING

نقل قول نوشته اصلی توسط behzaad
    چقدر برق کم میدین! کل خونه این شده قبضش؟ ما 60 70 تا که میاد جشن میگیریم و الّا تا 130 40 تا هم رسیده.
    ما سه نفریم اگه از A/C استفاده نکنیم حدود 60 تا میاد
    Nothing is impossible

سلام به همه دوستان عزیز؛
    کسی در مورد وضعیت خونه و اینا در شهر Wichita تو Kansas اطلاعی داره؟ به نظر شما یک خانه تقریبا تو 2 مایلی دانشگاه furnished با همه چیز 440$ می ارزه؟
    مرسی

Senior Member Jupiter1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Maryland - College Park

نقل قول نوشته اصلی توسط mhpoursaeidi
    سلام به همه دوستان عزیز؛
    کسی در مورد وضعیت خونه و اینا در شهر Wichita تو Kansas اطلاعی داره؟ به نظر شما یک خانه تقریبا تو 2 مایلی دانشگاه furnished با همه چیز 440$ می ارزه؟
    مرسی
    این سایت شاید مفید باشه :
    http://cgi.money.cnn.com/tools/costo...tofliving.html

نقل قول نوشته اصلی توسط behzaad
    تازه آشپزی رو هم شامل میشه! که برقی عه گازمون (یعنی گاز نداریم برق داریم) شاید چون کولر مولر نمیخواد اینجا کمتر از جاهای دیگه میشه. تازه ماشین ظرفشویی هم کار میکنه. 130 دلار که خیلی عه! واه واه. لابد کولر گازی عه است که انقدر داره مصرف میکنه؟ نه؟

Junior Member

میتونید اینترنت پر سرعت و تلویزیون ( حدود 70 کانال) را با هم در 1 پکیج بگیرید. آنوقت ارزونتر میشه. حدود 56 تا ماهی. البته دیگه تلفن ثابت نخواهید داشت.

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, University of Maryland College Park

سلام

کسی از دوستان از اوضاع اجاره خانه در بالتیمور(مریلند) با خبر هستن؟
    در مورد قیمت و...
    سوال دیگه اینکه سایتی هست که درآمد فرد رو در ایالت های مختلف نشون بده که متناسب با سطح زندگی اون ایالت هست یا نه؟

ممنون

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط nadgod
    سلام

کسی از دوستان از اوضاع اجاره خانه در بالتیمور(مریلند) با خبر هستن؟
    در مورد قیمت و...
    سوال دیگه اینکه سایتی هست که درآمد فرد رو در ایالت های مختلف نشون بده که متناسب با سطح زندگی اون ایالت هست یا نه؟

ممنون
    سلام
    دوتا از دوستان من دارن این ترم میرن مریلند-بالتیمور! البته هنوز کلیر نشدن اما میتونم اگه بخواهید باهاشون لینکتان کنم. ضمناً دوباره مثل علی، لینک زیر را پیشنهاد میکنم: http://cgi.money.cnn.com/tools/costo...tofliving.html

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)