صفحه 9 از 60 نخستنخست 1234567891011121314151617181959 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 598

موضوع: اجاره خانه در آمريكا

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, University of Maryland College Park

پیش فرض پاسخ : هر آنچه كه براي اجاره خانه در امريكا بايد بدانيم

نقل قول نوشته اصلی توسط he
    سلام
    دوتا از دوستان من دارن این ترم میرن مریلند-بالتیمور! البته هنوز کلیر نشدن اما میتونم اگه بخواهید باهاشون لینکتان کنم. ضمناً دوباره مثل علی، لینک زیر را پیشنهاد میکنم: http://cgi.money.cnn.com/tools/costo...tofliving.html

سلام

ممنون...اینطور که من دیدم هزینه خونه تقریبا در مریلند بالاست و هزینه آب، برق، گازم که دیگه فکر کنم رکورد داره!!!!

من هم هنوز کلیر نشدم...روی مریلند مطمئن نیستم و شاید برم دلفت هلند...خوشحال میشم با دوستای شما آشنا شم...

متشکر

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط nadgod

سلام

ممنون...اینطور که من دیدم هزینه خونه تقریبا در مریلند بالاست و هزینه آب، برق، گازم که دیگه فکر کنم رکورد داره!!!!
    من هم هنوز کلیر نشدم...روی مریلند مطمئن نیستم و شاید برم دلفت هلند...خوشحال میشم با دوستای شما آشنا شم...

متشکر
    خواهش میکنم. من رشته شمارو نمیدونم که بدونم دلفت بهتره یا بالتیمور اما به نظرم اگه فول فاند هستی دیگه غم چی را می خواهی داشته باشی؟ این دوستای من فول فاند هستند. لطفاً یه شماره یا ایمیل از خودتان بهم پیغام خصوصی بزارید تا من به ایشان فوروارد کنم!

نقل قول نوشته اصلی توسط ALI_SH
    این سایت شاید مفید باشه :
    http://cgi.money.cnn.com/tools/costo...tofliving.html
    ممنون از سایتی که معرفی کردین، ولی اینکه فقط مقایسه می کنه شهرهارو با هم. یک عدد مطلق برای یک شهر نمیده، میده؟
    یه سوال دیگه هم داشتم. یکی از دوستان می گفت که اینکه می گن هزینه Utilities روی خونه هست شامل انرژی نمیشه و باید پول برق و اینا رو خودت بدی و اینکه می نویسه با برق و آب اینهاست منظورش اینه که اینا رو داره ولی باید پولشو خودت بدی (یک کمی مسخره به نظر می رسه!!). این درسته؟ یعنی در هیچ حالتی هزینه اینها رو رو خونه حساب نمی کنن؟ و حالا اگر هست، بهتره خونه ای بگیریم که قیمتش پایین تر باشه و Utility رو خودمون حساب کنیم یا اینکه هزینه اش روی خونه باشه به صرفه تره؟
    مرسی.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط mhpoursaeidi
    ممنون از سایتی که معرفی کردین، ولی اینکه فقط مقایسه می کنه شهرهارو با هم. یک عدد مطلق برای یک شهر نمیده، میده؟
    یه سوال دیگه هم داشتم. یکی از دوستان می گفت که اینکه می گن هزینه Utilities روی خونه هست شامل انرژی نمیشه و باید پول برق و اینا رو خودت بدی و اینکه می نویسه با برق و آب اینهاست منظورش اینه که اینا رو داره ولی باید پولشو خودت بدی (یک کمی مسخره به نظر می رسه!!). این درسته؟ یعنی در هیچ حالتی هزینه اینها رو رو خونه حساب نمی کنن؟ و حالا اگر هست، بهتره خونه ای بگیریم که قیمتش پایین تر باشه و Utility رو خودمون حساب کنیم یا اینکه هزینه اش روی خونه باشه به صرفه تره؟
    مرسی.
    آنجا هم مثل ایران، قراردادهای اینجوری، 1001 مدل مختلف داره. با دانشگاهتان و ایرانی های داخلش درتماس باشید تا اطلاعات دقیقتر را نسبت به شهر و منطقه ای که احتمالاً توش خونه خواهید گرفت را در اختیارتان بزارند. سوالی که داشتید، مثکه ایالت به ایالت و شهر با شهر متفاوته!

Member mrjalali آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Advanced managemant - CGU

سلام
    می شه لطفا بگین این دو اصطلاح در مشخصات یک آپارتمان یعنی چه جور آپارتمانی؟
    1- Condo
    2- guest House
    به دریا که می اندیشم، بهانه ای برای جاری شدن پیدا می کنم؛
    باید بروم؛ تا دریا راهی نیست اما تا دریایی شدن راه بسیار است.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط mrjalali
    سلام
    می شه لطفا بگین این دو اصطلاح در مشخصات یک آپارتمان یعنی چه جور آپارتمانی؟
    1- Condo
    2- guest House
    من خودم چون هنوز به آمریکا نرفتم، مهنی این اصطلاحات را نمیدانم اما اگه تو ویکیپدیا یا قسمت تصوری گوگل بگردید، حتماً جوابتون را پیدا میکنید.

Member mrjalali آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Advanced managemant - CGU

نقل قول نوشته اصلی توسط he
    من خودم چون هنوز به آمریکا نرفتم، مهنی این اصطلاحات را نمیدانم اما اگه تو ویکیپدیا یا قسمت تصوری گوگل بگردید، حتماً جوابتون را پیدا میکنید.
    والا تو گوگل یه عکسایی میاره از هتل 5 ستاره هم شیکتره. توی ویکیپدیا هم نوشته Condo به آپارتمانهای مجلل با مالکیت زمانی گفته می شه. حالا من نمی دونم این condo هایی که به عنوان Off-compus توی لیست دانشگاه نوشته همون معنی رو می ده یا نه؟
    به دریا که می اندیشم، بهانه ای برای جاری شدن پیدا می کنم؛
    باید بروم؛ تا دریا راهی نیست اما تا دریایی شدن راه بسیار است.

alimoeeny
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط mrjalali
    والا تو گوگل یه عکسایی میاره از هتل 5 ستاره هم شیکتره. توی ویکیپدیا هم نوشته Condo به آپارتمانهای مجلل با مالکیت زمانی گفته می شه. حالا من نمی دونم این condo هایی که به عنوان Off-compus توی لیست دانشگاه نوشته همون معنی رو می ده یا نه؟
    http://en.wikipedia.org/wiki/Condominium

یه نظرتون کار عاقلانه ایه که قبل از کلیر شدن دنبال خونه بگردیم؟ درسته که الان نسبت به 1 ماه دیگه گزینه های بهتری خواهیم داشت اما اگه ما قرارداد رو امضا کردیم و کلیر نشدیم چی کار کنیم؟ جریمه ای چیزی نباید بدیم؟؟؟؟

Senior Member emperial آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Hoody
    یه نظرتون کار عاقلانه ایه که قبل از کلیر شدن دنبال خونه بگردیم؟ درسته که الان نسبت به 1 ماه دیگه گزینه های بهتری خواهیم داشت اما اگه ما قرارداد رو امضا کردیم و کلیر نشدیم چی کار کنیم؟ جریمه ای چیزی نباید بدیم؟؟؟؟
    معمولاً مبلغی رو باید به عنوان Deposit که تقریباً برابر کرایه یک ماه هست رو موقع عقد قرارداد بدید. ولی به نظر من این کارو نکنید بهتره. همونطور که تو پست های قبلی گفتند، برای پیدا کردن خونه دچار مشکل نمیشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)