صفحه 5 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 121

موضوع: وسایلی که در سفر به استراليا مورد نیاز است

Member سحرناز آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architectural Conservation

پیش فرض پاسخ : وسایلی که در سفر به استراليا مورد نیاز است

نقل قول نوشته اصلی توسط شلمان! نمایش پست ها
    يه سوال ديگه: كرم و دارو رو چجوري ببريم؟ توي بار يا ساك دستي و آيا به همراه نسخه پزشك؟
    (در ضمن ما كه تو فرم مديكال گفتيم اصلا و ابدا بيماري نداريم و مثل شير! سالميم، اينا نميگن اين همه مرض رو تو همين 1، 2 ماهه گرفتي؟!! ;D)

درباره بردن دارو :

۱- در بار فریت :
    ممنوعیت نداره ولی چون باید اعلام کنید چنانچه تصمیم بگیرند چک کنند منجر به باز شدن کارتن ها و بهم ریختگی میشه بنابراین توضیه نمیشه

۲- توچمدون که میفرستید تو قسمت بار هواپیما یا با خودتون میبرید داخل هواپیم :
    هیچ ممنوعیتی ندارد فقط :
    حتما باید اعلام کنید و فرم مربوطه را هم پر کنید
    توضیه میشه نسخه پزشک را هم همراه داشته باشید
    در مقدار دارویی که میبرید زیاده روی نکنید
    اگر پروازتون در کشورای عربی توقف داره بهتره دارو همراهتون نباشه وبزارید تو بار مخصوصا دارو های مسکن دردسر ساز خواهند بود

Member سحرناز آواتار ها
    رشته و دانشگاه

QUOTE]

نقل قول نوشته اصلی توسط amir65 نمایش پست ها
    ببخشید وقتی صحبت از دارو می کنین، شامل قرصای مکمل هم میشه؟ من بیماری خاصی ندارم ولی زیاد مکمل استفاده می کنم.
    مثلا مولتی ویتامین، گلوکزامین، قرصای آنتی اکسیدان، ملاتونین و... اینجور چیزا هم ورودش ممنوعه؟
    همونطور که دوستمون هم گفتند بردن داروهای مولتی ویتامین اشتباه است شما میتونید از همونجا بدون نسخه با کیفیت بالاتر و بدون نگرانی بابت چینی بودن دارو را تهیه کنید

Member سحرناز آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط macula_densa نمایش پست ها
    فقط میوه خشک بسته بندیه رو انداخت آشغالی. در حالیکه مثلا این صدفه یا این بادومای رو شکلاته خطرناکتر بود واسه محیط زیست. مساله اینه که به قیافه اتون نگاه می کنند و کلا بگیر نگیر داره.

دوست عزیز به خاطر بگیر نگیر داشتن نیست یا حتی به خاطر محیط زیست
    استرالیا تمام این محدودیت ها را در راستای امنیت صنعت کشاورزیش اعمال میکنه و اگر احساس کنند جنسی که شما آوردی خطری برای کشاورزیشون ایجاد کنه اجازه ورود نمیدهند.
    به بذرها و دانه ه و میوه ها بویژه اگر خام باشند (حرارت دیده نباشند) حساسیت دارند

Member سحرناز آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط macula_densa نمایش پست ها

پ.ن: از این تریبون بهره می گیرم اعلام می کنم برادرا خواهرا، اگه شک دارین declare کنین. اینا شبا شرح قهرمانیهاشون در ردیابی ژآمبون گوشت تو کیف مسافر آمریکایی رو تو تلویزیون با افتخار نشون می دن. یعنی خیلی حساسند اما وقتی Declare می کنین خیلی برخوردشون خوب میشه. از اون سگهایی هم که میآد دور و بر پاتون که چمدونتون رو بو کنه، نترسین. دنبال غذا و مواد و اینا می گرده. با شما کاری نداره.
    همونطور که دوستمون گفتند اگه اعلام کنید که اقلام ممنوعه دارید میرید تو صف قرمز و اونجا یه سوالی میپرسند یا نهایتا چک میکنند و اگه ببینند مشکل داره بارتون را میندازند دور درضمن اگه اصرارداشته باشید با دادن اشعه یا گذروندن دوره قرنطینه میتونید برخی از بارها را نگهدارید
    ولی اگه اعلام نکنید که بار ممنوع دارید این حضرات سگ ها دور وبرتون پرسه میزنند و بو میکشند که نباید بترسید

Member سحرناز آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sina84 نمایش پست ها
    سلام،
    بچه ها خدا رو شکر رسید خرید آیینه و شمعدون من رو قبول کردن و 190 دلار مالیات بابت آیینه و شمعدون رو ازمون نگرفتن. ولی دوتا از سه تا صندوقم رو با دیلم قفلاشون رو توی دبی شکوندون. طوری که دیگه هیچ جوری درشون قفل نمیشه. اینجا فرم شکایت پر کردم.
    ولی واقعا زور داره ها. ایران از کل 890 دلاری که از ما اتحاد گرفت، 500 دلارش برای بیمه بود. حالا دارم پیگیری میکنم که خسارت یک ماه دیر رسیدن و خسارت وارده به صندوق ها رو ازشون بگیرم.
    ولی واقعا بدم اومد از این عربهای بی همه چیز. اگه بدونید چه جوری مثل وحشیها صندوقام رو داغون کردن، باورتون نمیشه.
    اگه خواستید عکسهاش رو براتون میفرستم تا خودتون ببینید.
    دوست عزیز این حق قانونی اونهاست که اگه شک کنند قفل را باز کنند
    برای خسارتی که دیدید واقعا متاسفم ولی با کمال شرمندگی اشتباه از خودتون بوده باید از قفل TSA استفاده میکردید
    برخی از چمدانها خودشون مجهز به این قفل استاندارد هستند ولی برای سایر چمدانها که قفلشون معمولی هست شما باید TSA میخریدید و استفاده میکردید

حالا TSA چیه ؟
    بعضی اوقات بطور رندم و یا در زمان ترانزیت چمدان ها رو باز میکنن که شما اونجا حضور ندارین یا حتی در مواقع ضروري كه پليس به وسايل شك كنه چمدان ها رو باز میکنن که چک کنند اگر چمدان شما با قفل استاندارد TSA قفل شده باشه مسئول فرودگاه بدون درد سر ميتونه با کليد هاي مخصوص در چمدونتون راباز كنه. . قفل های TSA تضمین میکنه که در هیچ فرودگاه قانونمداری قفل چمدان شما شکسته نشه.

قفل Tsa به راحتی توی منوچهری پیدا میشه
    http://www.tsa.gov/travelers/airtrav...ant/locks.shtm

Member سحرناز آواتار ها
    رشته و دانشگاه

QUOTE]

نقل قول نوشته اصلی توسط oty نمایش پست ها
    سلام دوستان من عضو جدیدم
    یک سئوال دارم.درباره بردن حیوانات خانگی مثل طوطی
    امکانش هست؟ اگر بله که از دوستانی که اطلاع دارن خواهش می کنم بگن چکار باید بکنم.
    خیلی حیاتیه
    اگر جای مناسبی مطرح نکردم شرمنده.چنین عنوانی پیدا نکردم.
    امکان بردنش هست ولی هزینه و دردسر زیادی داره
    میدونم که حیوان اونجا باید یک دوره قرنطینه را طی کنه که هزینه زیادی داره ولی قیمت را نمیدونم

Junior Member

کسی تجربه بردن ساز (تار) رو به استرالیا (و کلا سفرهای هوایی) داشته؟ اگر بدمش به بار که قطعا داغون می‌شه

Member سحرناز آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sisyphus نمایش پست ها
    کسی تجربه بردن ساز (تار) رو به استرالیا (و کلا سفرهای هوایی) داشته؟ اگر بدمش به بار که قطعا داغون می‌شه
    از این کیفهای ساز بخرید که محکم و قالب ساز هست برای تمام ساز ها هم از این جعبه ها دربازار موجود است بیشتر ساز فروش ها هم دارند

هزينه هر كيلو فريت چقدره و آيا ميشه مواد غذايي را هم فريت كرد؟

Senior Member

سلام
    من دو تا سوال در مورد وسائلی که میتونم بیارم دارم . یکی سیگاره که نمیدونم چند تا میتونم بیارم. توی سایتqantas نوشته که تا قبل از سپتامبر 2012 میشه 250 نخ آورد یا 250 گرم تنباکو. من الان یک دوستم اونجا ازم تنباکو خواسته خودم هم میخوام سیگار ببرم نمیدونم چقدر میتونم بیارم. چیزی که خودم از سایت qantas فهمیدم نمیشه هم 250 نخ سیگار آورد هم تنباکو و جمع اینها نباید از 250 گرم کمتر بشه. اگه کسی دیگه اطلاعات بیشتری داره ممنون میشم کمکم کنه.
    یک مورد دیگه هم در مورد پول نقد هست. من 13 هزار دلار استرالیا که اسکناس دارم با خودم نقد ببرم و بقیه رو حواله کنم. میشه با توجه به اینکه دانشجو هستم و ایران هم تحریمه اینطور بگم که برای هزینه هام نیاز به این پول دارم ؟ ظاهرا پول نقد بیشتر از 10 هزار تا نمیشه همراه آورد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)