نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: Timeline مهاجرت سفارت کانادا در دمشق که تو سایت cic.ga.ca مهاجر

رأی دهندگان
5. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله

2 40.00%
  • نه

3 60.00%
صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 30

موضوع: آرشیو پست های قدیمی

پیش فرض پاسخ : امکان تغییر شغل درخواستی (NOC) پس از دریافت File Number

منظورتون رو درست شاید نفهمیده باشم .اما شما با هر چی اقدام کردی که یک کد داره خوب این عوامل مختلفی رو تحت الشعاع میگیره .دروسی که خوندید و کاری که در حال حاضر دارید خوب اگه بخواید عوض کنید یعنی دارید دروغ میگید چون نمیتونید بعد فایل نامبرتون حالا بیاید بگید نه نه من کارم یه چیز دیگست و اینو جاییییییییییییییگزین کنید چون اونوقت میگن شما درس اینو خوندی کارم گفتی این کارو میکنی یهو چجوری حالا میخوای بگی کارتون و کد ن-او -سی چیز دیگست .امکان نداره کلا سابقتون هم یا همون رکرد ثبت میشه و بعد هم باز شما نمیتونی بگی من کارم و درسم مثلا میشه این کد چون داره داد میزنه که دروغی در کاره. . حالا اگه منظورتون چیز دیگه ای است نمیدونم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط alikaboy نمایش پست ها
    سلام
    آیا کسی هست که بداند "امکان تغییر شغل درخواستی (NOC) پس از دریافت File Number " وجود دارد یا خیر؟
    یا اینکه از چه مرجعی مد توان در این مورد تحقیق کرد؟

متشکرم

من منظورتون رو درست نفهميدم ولي يكي از دوستاي من ليسانس كشاورزي و فوق ليسانس سازه بوده .. فايل نامبري رو بهش ميدن و ميره مصاحبه .. آفيسر بهش ميگه اصلا اين NOC مال شما نيست با اين شرح وظايف و دروسي كه خوندي تو كانادا به شما ميگن CIVIL ENGINEER و فايل نامبر قبليش ور پاره و يه جديد واسش صادر ميكنه .. الان هم دوستم كاناداست...

نقل قول نوشته اصلی توسط ASRAR نمایش پست ها
    منظورتون رو درست شاید نفهمیده باشم .اما شما با هر چی اقدام کردی که یک کد داره خوب این عوامل مختلفی رو تحت الشعاع میگیره .دروسی که خوندید و کاری که در حال حاضر دارید خوب اگه بخواید عوض کنید یعنی دارید دروغ میگید چون نمیتونید بعد فایل نامبرتون حالا بیاید بگید نه نه من کارم یه چیز دیگست و اینو جاییییییییییییییگزین کنید چون اونوقت میگن شما درس اینو خوندی کارم گفتی این کارو میکنی یهو چجوری حالا میخوای بگی کارتون و کد ن-او -سی چیز دیگست .امکان نداره کلا سابقتون هم یا همون رکرد ثبت میشه و بعد هم باز شما نمیتونی بگی من کارم و درسم مثلا میشه این کد چون داره داد میزنه که دروغی در کاره. . حالا اگه منظورتون چیز دیگه ای است نمیدونم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط artima نمایش پست ها
    من منظورتون رو درست نفهميدم ولي يكي از دوستاي من ليسانس كشاورزي و فوق ليسانس سازه بوده .. فايل نامبري رو بهش ميدن و ميره مصاحبه .. آفيسر بهش ميگه اصلا اين NOC مال شما نيست با اين شرح وظايف و دروسي كه خوندي تو كانادا به شما ميگن CIVIL ENGINEER و فايل نامبر قبليش ور پاره و يه جديد واسش صادر ميكنه .. الان هم دوستم كاناداست...
    دوست عزیز تشکر از پاسختون.
    حرف شما درست است ولی در مورد Job List 29 رشته ای که خیلی از آنها براساس سابقه کار تجربی و مدارک فنی حرفه ای هست کاملا قانونی است که بتوان بیش از یک رشته را پوشش داد. در این حالت سئوال من این است که اگر درخواست تغییر NOC بدهیم با ارسال مدارک لازم آیا پس از صدور File Number تغییر را قبول می کنند یا لازم است پرونده قبلی Cancel شود و یک پرونده جدید ایجاد شود؟
    از کلیه دوستان مخاطب این مطلب خواهش می کنم اگر خودشان یا دوستانشان وکیل دارند از وکیل یا فرد مطلع کسب اطلاع نمایند و این مطلب را به نتیجه خوبی برسانند.
    پیشاپیش سپاسگزارم

پیش فرض فاصله بین انجام/ارسال مدیکال تا پس رکوئست شدن

لطفا" تجربه ی شخصی خودتون رو در این مورد با دیگران هم در میون بزارید.................

ApplyAbroad Veteran
    faraz_fahimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد معماری-دانشگاه هنر تهران

پیش فرض پاسخ : فاصله بین انجام/ارسال مدیکال تا پس رکوئست شدن

نقل قول نوشته اصلی توسط kasra7777 نمایش پست ها
    لطفا" تجربه ی شخصی خودتون رو در این مورد با دیگران هم در میون بزارید.................
    این تاپیک در هر دو بخش فدرال و کبک موجود است و به علت تکراری بودن بسته میشود.
    جدول 38 رشته ای
    جدول 29 رشته ای ظرفیت 1000

جدول 29 رشته ای ظرفیت 500

لطفاً برای وارد نمودن اطلاعات پرونده به اینجانب یا آیدی Mimas پیغام خصوصی بفرستید.

Junior Member

پیش فرض طوماری برای رفع مشکل مهاجرت سرمایه گذاری فدرال، کبک، و تجاری/کارآفرینی استانی

همانطور که می دانید قرار است طی چند روز آینده وزیر امور خارجه کانادا تصمیم گیری کند که آیا پرونده های مهاجرت سرمایه گذاری را از ایران بپذیرند و یا خیر . این تصمیم شامل تمامی انواع مهاجرت سرمایه گذاری مخصوصا فدرال ، استانی کبک و مونیتوبا خواهد شد . حتی قرار است که این قانون عطف به ماسبق نیز بشود.یعنی آنکه حتی کسانی که مدت ها پیش پرونده خود را تشکیل داده اند و هنوز پول را واریز نکرده اند نیز شامل شود . در حال حاضر تمامی پرونده های مهاجرت سرمایه گذاری ایرانیان معلق و در انتظار تصمیم نهایی وزیر امور خارجه کاناداست

هم اکنون تعدادی از وکیلان ایرانی جمع شده اند و تصمیم گرفته اند هرچه در توان دارند را به کار ببندند تا این قانون تصویب نشود و طی آن طومار اینترنتی تهیه شده که قرار است با 1000 امضا به کمیسیون ارائه شود . این قانون اوایل هفته آتی (میلادی) اعلام می شود و بدیهی است که اگر طی این چند روز باقی مانده 1000 امضا جمع نشود دیگر این طومار ارزشی نخواهد داشت و وکیلان کاری از پیش نخواهند برد

همه می توانند این طومار را امضا کنند.حتی افراد مقیم کشور های دیگر و حتی غیر ایرانیان

برای امضا طومار :

1 - به لینک زیر مراجعه بفرمایید :

طومار رفع مشکل سرمایه گذاری کانادا

2 - در قسمت پایین : نام ، نام خانوادگی ، ایمیل و یک رمز عبور انتخاب نمایید

3 - روی گزینه Sign کلیک نمایید

4 - اطلاعات را تایید بفرمایید

5 - یک ایمیل جهت تایید هویت شما به شما ارسال می شود . حتما روی لینک ایمیل فعال سازی کلیک نمایید در غیر این صورت رای شما نوشته می شود ولی ثبت نمی شود !

از همکاریتان سپاسگزارم

..................................................

متن نقل قول شده از وبسایت یکی از وکیلان :

این نوشته در تاریخ ۱۶ ژانویه ۲۰۱۲ برابر ۲۶ دی ماه ۱۳۹۰ منتشر شده است و ممکن است مشممول مرور زمان شود.

همان طور که بسیاری از عزیزان خواننده مطلع هستند، متأسفانه دولت کانادا در تاریخ ۲۱ نوامبر ۲۰۱۱ قانون تشدید ت..ح.ر.. ی. م. ه. ا. ی ایران را تصویب کرد. براساس قانون جدید محدودیتهای زیادی برای انتقال پول از ایران به کانادا ایجاد شد. آنچه در ابتدا مشخص نبود اینکه اگر بنا باشد کسی برای مهاجرت به کانادا اقدام کند بخصوص مهاجران سرمایه گذاری فدرال، سرمایه گذاری کبک و تجاری/کارآفرینی استانی که باید به طور معمول بین ۷۵ الی ۸۰۰ هزار دلار را به کانادا منتقل نمایند تکلیفش چه می شود. در ابتدا، اداره مهاجرت کبک اعلام کرد که از این پس یا دقیق تر عرض کنم از ۲۲ نوامبر ۲۰۱۱ هیچ پرونده مهاجرت سرمایه گذاری از ایرانیان ساکن ایران قبول نمی کند و همه را بر می گرداند. بعد تحت فشارهای وارد شده، تصمیم گرفت که بررسی پرونده ها را معلق کند ولی آنها را برنگرداند [لینک]. در عین حال این اداره، با اداره مهاجرت فدرال و وزارت امور خارجه جهت تعیین تکلیف در این خصوص تماس گرفت. پاسخ اداره مهاجرت فدرال که هفته پیش منتشر شد این بود که اگر وزیر امور خارجه کانادا برای مهاجران ایرانی استثنا قائل نشود، عملاً امکان پذیرش پرونده های سرمایه گذاری فدرال و کبک و همچنین تجاری/کارآفرینی استانی وجود نخواهد داشت که هیچ، حتی اگر پرونده ای قبل از ۲۲ نوامبر ۲۰۱۱ باز شده باشد ولی با بانک جهت انتقال پول قراردادی بسته نشده باشد، نمی توان آن پرونده ها را هم بررسی کرد.

در پی اعلام نظر اداره مهاجرت فدرال تعدادی از استان های کانادا نظیر منیتوبا رسیدگی به پرونده های تجاری/کارآفرینی ایرانی را معلق کردند و از سرگیری بررسی این پرونده ها را منوط به اعلام معافیت پرونده های مهاجرتی از ت.ح.ر..ی.م.ه.ا توسط وزیر امور خارجه دانستند.
    با این حساب گرچه مهاجرت تجاری/سرمایه گذاری ایرانیان به کانادا ممنوع نشده است ولی در عمل تا اطلاع ثانوی معلق است. این خبر ناخوشایند می تواند هزاران مهاجر منتظر در صف را تحت تأثیر جدی قرار بدهد. تأکید می کنم که هنوز هیچ چیز قطعی نشده است و اگر وزیر امور خارجه کانادا معافیت گروه های مهاجر را اعلام کند مشکل حل خواهد شد.
    نگارنده برای رفع این مشکل دست به کار شده است و تا کنون نامه های فراوانی به مسؤولان مربوطه و از جمله شخص وزیر امور خارجه کانادا آقای جان برد John Baird ارسال کرده است. همچنین یک سری کارهای جمعی را هم با همکارانمان آغاز کرده ایم. من مستقیماً با سازمان کیپک CAIPIC (سازمانی که حامی مشاوران مهاجرت کاناداست) هم مکاتبه کرده ام که از حقوق ما دفاع کند. همچنین به زودی مقالاتی را برای مجلات و روزنامه های کانادایی ارسال خواهم کرد. اما در اینجا دست یاری به سوی شما هم دراز می کنم که من و همکارانم را در این راه کمک کنید. برای کمک به این حرکت لطف کنید به لینک زیر مراجعه نمایید و طوماری را که منتشر کرده ام امضا کنید. همچنین لطف کنید این لینک را به دوستانتان معرفی کنید تا هرچه سریعتر امضاها را جمع کنیم و در اختیار وزیر امور خارجه قرار دهیم. من به محض جمع آوری ۱۰۰۰ امضا طومار را در اختیار دفتر ایشان قرار خواهم داد.
    طومار جهت ارائه به وزیر امور خارجه کانادا

نکته: همه افراد می توانند این طومار را امضا کنند، چه ایرانی باشند، چه نباشند. چه از مهاجرت سرمایه گذاری اقدام کرده باشند چه از روش دیگری و حتی اگر اصولا برای مهاجرت اقدام نکرده اند. این طومار عمومی است و قابل امضا توسط همه افراد.

ترجمه متن نامه طومار

وزیر محترم امور خارجه کانادا
    آدرس
    موضوع: مهاجرت و ت…ح..ر.ی.م.ه..ا.ی ایران
    جناب وزیر:
    متأسفانه به نظر می رسد تغییرات به عمل آمده اخیر در قانون ت..ح.ر..ی.م…ه.ا.ی ایران بخصوص بند ۵ د متقاضیان مهاجرت تجاری مستقر در ایران را هدف قرارداده است. ما، امضا کنندگان زیر، مایل هستیم توجه شما را به مسایل زیر جلب کنیم:

• مسؤولان مهاجرتی نظیر ادرات مهاجرت فدرال و استانی و سایر سازمان ها منابع درآمدی و امکانات مالی متقاضیان مهاجرت را بررسی و در برخی موارد موشکافی می کنند. به عبارت دیگر ایشان مطمئن می شوند که این اموال از راه قانونی کسب شده است.
    • محدود کردن یا ممنوعیت مهاجرت مردم ایران، می تواند به صورت بالقوه موجب پیش فرض منفی و تبعیض علیه ایرانیان کانادایی ساکن کانادا شود.
    • این تصمیم می تواند زندگی صدها مشاور و وکیل مهاجرت را که با این گروه از مشتریان سر و کار دارند تحت تأثیر منفی قرار دهد. این بی انصافیست که گروهی از کانادایی ها با مشکلات مالی یا حقوقی، از دست دادن تجارت خود یا حتی ورشکستگی مواجه شوند در حالیکه این قوانین از مسیرعادی اداری خود عبور نکرده اند. تا جایی که ما مطلع هستیم هیچ یک از افرادی که تحت تأثیر این تصمیم قرار می گیرند پیش از آن تحت مشورت قرار نگرفته بودند.
    • ما یک بار پیش از این قانون شرم انگیز مهاجرت چینی ها، مصوب ۱۹۲۳ را تجربه کرده ایم تا حدی که نخست وزیر محترم کانادا در سال ۲۰۰۶ از چینی های کانادایی عذرخواهی کرد و به ایشان مبالغی را پرداخت نمود. لطفاً در تصمیمات خود این تجربه را در نظر بگیرید تا از تصویب یک قانون مشابه جلوگیری شود.
    اگر شما این عوامل را در نظر بگیرید و از قدرت خود استفاده کنید و همه گروه های مهاجر را چه در ایران زندگی کنند یا خیر معاف فرمایید ممنون می شویم.
    توجه فوری شما به این مسأله موجب سپاس است.
    ارادتمند

نگارش متن طومار توسط:
    علیرضا پارسای
    مشاور قانونی مهاجرت به کانادا

امیدوارم به یاری هم بتوانیم این مشکل را هر چه سریعتر رفع کنیم. در ضمن مجدد تأکید می کنم که مهاجرت ایرانیان به کانادا منتفی نیست و تنها تا اطلاع ثانوی برای بعضی گروه ها (سرمایه گذاری فدرال، سرمایه گذاری کبک و تجاری/کارآفرینی استانی) معلق شده است.

به امید موفقیت

همچنین می توانید با معرفی این فرم به دیگران به جمع شدن امضاها کمک بفرمایید

شاد باشید
    ویرایش توسط علی جون : January 19th, 2012 در ساعت 02:21 PM دلیل: حذف لینک به سایت وکیل مهاجرت

Junior Member

پیش فرض معیار انتخاب استان برای مهاجرت به کانادا

سلام

من متاسفانه نتونستم جواب سوالم رو در بحث ها پیدا کنم به همین دلیل این بحث رو باز کردم امیدوارم که کارم درست بوده باشه!!!

سوالی که اینجا می خوام مطرح کنم اینه که اصولا معیار شما برای انتخاب یک استان خاص برای مهاجرت چیه. آیا بر اساس شغل و رشته تحصیلی به جست و جو در وب سایت مهاجرت می پردازید و استانی که تقاضا برای شغل شما داره رو انتخاب می کنید؟ و یا اینکه معیارهای دیگری هم برای این انتخاب شما وجود داره . ممکنه تازه وارد ها رو راهنمایی کنید؟ ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Instrumentation, NAIT

پیش فرض پاسخ : معیار انتخاب استان برای مهاجرت به کانادا

ببین دوست عزیز الان دیگه اینقدر شرایط مهاجرت به کانادا دشوار شده که دیگه ماها به عنوان کسایی که میخوان اپلای کنن تقریبا حق انتخاب نداریم بلکه باید اینقدر استانها رو زیرورو کنیم ببینیم که کدومشون شرایط ما رو خواهند پذیرفت یا بهتر بگم ما به کدومشون نزدیکتریم که بریم دنبال باقی قضایا.امیدوارم که شما بتونید استانی رو مطابق با شرایتون و همینطور خواستتون پیدا کنین .

پیش فرض سفارت ایران

از سفارت ایران کسی‌ خبر داره،
    من یه سری کار ترجمه دارم، پاسپورت باید تمدید کنم، کار زیاد دارم...
    کدوم سفارت کارای ایران و انجام میده ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    2143

پیش فرض منابع آزمون PE ( مهندسی حرفه ای)

درود ،
    ازدوستانی که منابع مربوط به آزمون مهندسی حرفا ای و یا اطلاعات مفید در این رابطه رو در ایالت های مختلف در اختیار دارند خواهشمندم اونها رو به اشتراک بگذارند.
    با تشکر

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)