صفحه 34 از 35 نخستنخست ... 242526272829303132333435 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 331 تا 340 , از مجموع 345

موضوع: تحصیلات تکمیلی در علوم پايه پزشكي (Msc & PhD)

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : تحصیلات تکمیلی در علوم پايه پزشكي (Msc & PhD)

نقل قول نوشته اصلی توسط MiladYLH نمایش پست ها
    سلام ببخشید من دکتری دامپزشکی دارم....امکانش هست که توی خارج phdکلینیکال پاتولوژی پزشکی بگیرم؟
    سلام
    شما phd پاتو میتونید بخونید یا رزیدنسی وت کلینیکال پاتو ولی فکر نمی کنم بتونید از دام به human وارد شوید. از نظرات سایر دوستان استفاده کنید. موفق باشید
    http://vetmed.tamu.edu/vtpb/employme...ical-pathology
    http://www.vetmed.ucdavis.edu/vmth/h...program-cp.cfm
    https://vet.osu.edu/education/clinic...ncyphd-program

نقل قول نوشته اصلی توسط zeinabsh نمایش پست ها
    سلام. من فارغ التحصیل رشته ایمنی شناسی بالینی در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه علوم پزشکی تهران بامعدل17 و نیم هستم. 3تامقاله ISI دارم و یک سخنرانی در کنگره بین الملللی. برای گرفتن بورسیه در مقطعPhD درکانادا کدوم دانشگاهها خوب هستند؟ از کجا باید شروع کنم؟ ممنون میشم راهنماییم کنید
    سلام دوست گرامی رزومه خوبی داری..فقط مدرک زبانت میمونه بخون برا زبان بعد اپلای کن
    دانشگاه های کانادا اکثریت خوبن...بستگی داره کجا پذیرش بگیری...رنک دانشگاه ها رو میتونی سرچ کنی و رتبه بندیشونو ببینی..مسلما هرچه رنک بالاتر پذیرش سخت تر

پیش فرض پاسخ : ادامه تحصيل در PHD علوم پايه پزشكي

سلام . امیدوارم سوالی که میپرسم جواب داده بشه تابحال در این سایت نبودم .

من 18 سالمه و کنکور تجربی دادم و الان برای تحصیل قصد سفر به آلمان یا ایتالیا رو دارم . من به شخصه علاقه زیادی به رشته هماتولوژی دارم و میدونم در ایران تنها کارشناسی ارشدش هست و پیش نیاز هاش رشته های علوم آزماشگاهی و زیست شناسی و ... هستش ولی نمیدونم برای تحصیل این رشته در کشور های المان و ایتالیا شرایط چطوریه ! تو گوگل و توی سایت های دانشگاه این کشورها ایت رشته رو فقط برای PHD دیدم ولی هیچ چیزی راجع به پیش نیاز های این رشته پیدا نکردم یعنی نمیدونم برای چه رشته ای باید اقدام کنم ؟ لطفا هرکی هر اطلاعاتی که میتونه بده . خیلی ممنون

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط homayounfh نمایش پست ها
    سلام . امیدوارم سوالی که میپرسم جواب داده بشه تابحال در این سایت نبودم .

من 18 سالمه و کنکور تجربی دادم و الان برای تحصیل قصد سفر به آلمان یا ایتالیا رو دارم . من به شخصه علاقه زیادی به رشته هماتولوژی دارم و میدونم در ایران تنها کارشناسی ارشدش هست و پیش نیاز هاش رشته های علوم آزماشگاهی و زیست شناسی و ... هستش ولی نمیدونم برای تحصیل این رشته در کشور های المان و ایتالیا شرایط چطوریه ! تو گوگل و توی سایت های دانشگاه این کشورها ایت رشته رو فقط برای PHD دیدم ولی هیچ چیزی راجع به پیش نیاز های این رشته پیدا نکردم یعنی نمیدونم برای چه رشته ای باید اقدام کنم ؟ لطفا هرکی هر اطلاعاتی که میتونه بده . خیلی ممنون
    سلام
    من لیسانس هماتو ندیدم (شاید وجود داشته باشه) چون خیلی تخصصی هست ولی در ایران که مستر و دکترا ی تخصصی وجود داره. برای آلمان در اینجا و برای ایتالیا در اینجا جستجو کنید (فکر می کنم برای ایتالیا جهت ورود به لیسانس باید در امتحان الفا شرکت کنید). باید برید زیست شناسی و علوم ازمایشگاهی و این دست رشته ها بخونید و از مستر گرایش تعیین کنید. موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط maxi1 نمایش پست ها
    سلام
    من لیسانس هماتو ندیدم (شاید وجود داشته باشه) چون خیلی تخصصی هست ولی در ایران که مستر و دکترا ی تخصصی وجود داره. برای آلمان در اینجا و برای ایتالیا در اینجا جستجو کنید (فکر می کنم برای ایتالیا جهت ورود به لیسانس باید در امتحان الفا شرکت کنید). باید برید زیست شناسی و علوم ازمایشگاهی و این دست رشته ها بخونید و از مستر گرایش تعیین کنید. موفق باشید
    درود.رشته ی من علوم آزمایشگاهی هست قصد دارم دکترای هماتو رو هم بگیرم اما بعد از چند روز خوندن سایتهای مختلف پی به اوج نارضایتی فارغ التحصیلهای رشته ام بردم.اینکه در حال حاضر فقط به پزشکی بها داده میشه و نه علوم پایه.آیا واقعا حقوق یک phd هماتو نمیتونه فراتر از ماهی 6 میلیون باشه؟قبولی در این رشته مستلزم جان فدا کردنه ولی واقعا حقوقش اینقدر پایینه؟دوستم الان سر کا هست (لیسانس علوم آزمایشگاهی) و ماهی نزدیک 3 دریافت میکنه یعنی دکترا با لیسانس تفاوتش این قدر کمه؟خلی نا امیدم لطفا راهنمایی کنید.سپاس

درود.رشته ی من علوم آزمایشگاهی هست قصد دارم دکترای هماتو رو هم بگیرم اما بعد از چند روز خوندن سایتهای مختلف پی به اوج نارضایتی فارغ التحصیلهای رشته ام بردم.اینکه در حال حاضر فقط به پزشکی بها داده میشه و نه علوم پایه.آیا واقعا حقوق یک phd هماتو نمیتونه فراتر از ماهی 6 میلیون باشه؟قبولی در این رشته مستلزم جان فدا کردنه ولی واقعا حقوقش اینقدر پایینه؟دوستم الان سر کار هست (لیسانس علوم آزمایشگاهی) و ماهی نزدیک 3 دریافت میکنه یعنی دکترا با لیسانس تفاوتش این قدر کمه؟آیا رفتن به خارج (آلمان یا آمریکا و..)برای کار شدنی هست.از چه مقطعی بهتر هست ارشد یا دکترا.خیلی نا امیدم لطفا راهنمایی کنید.سپاس

دوستان کسی میتونه از وضعیت رشته clinical oncology در مقطع مستر بگه
    میخوام بدونم چه تفاوت هایی داره با کسی که از پزشکی تخصص این زشته رو میخونه

وضعیت کاری و ...

با سلام من فارغ التحصیل رشته زیست شناسی بیوشیمی دانشگاه نجف اباد هستم با معدل ۱۵ ...دوسال سابقه کار در ازمایشگاه دارم. یک مقاله هم دارم که در داخل چاپ شد....میخواستم ببینم :
    ۱-درسمو‌چطوری باید ادامه بدم( یا در ایران یا خارج) که بتونم به ازمایشگاه تاسیس‌کنم؟
    ۲-اصلا میتونم تاسیس کنم با ادامه این رشته یا باید از صفر شروع کنم
    ۳-با‌همین رشته اگر ادامه بدم چه رشته هایی میتونم بخونم و‌فرصت شغلیشون چگونه هست؟

درود.من علوم آزمایشگاهی هستم. چند تا سوال دارم که مدتیه دنبال جوابشون هستم ممنون میشم راهنمایی کنید.
    من نظرات این سایت رو خوندم (تقریبا 40 صفحه )میخوام ارشد هماتو ایران بگیرم و برای دکترا برم آمریکا(بورس) سایتی برای دانشگاه های آمریکایی و کانادایی سراغ دارید ت اببینم کدوم دانشگا ها پذیرش دارند؟

دوم اینکه من در خود آمریکا بعد از گرفتن دکترا میتونم آزمایشگاه بزنم (نمی خوام برگردم ایران)یا اونام مثل ایران به دکترای تک رشته مجوز آزمایشگاه نمیدن؟اگر میدن آیا شامل همه ی آزمایشات هست یا فقط اجازه خواهم داشت در رشته ی خودم آزمایشگاه بزنم؟
    اگر سایر اعضای انجمن اطلاع دارند لطف میکنند جواب دو سوال من رو بدن.
    سپاس

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط iraniangirl9 نمایش پست ها
    درود.رشته ی من علوم آزمایشگاهی هست قصد دارم دکترای هماتو رو هم بگیرم اما بعد از چند روز خوندن سایتهای مختلف پی به اوج نارضایتی فارغ التحصیلهای رشته ام بردم.اینکه در حال حاضر فقط به پزشکی بها داده میشه و نه علوم پایه.آیا واقعا حقوق یک phd هماتو نمیتونه فراتر از ماهی 6 میلیون باشه؟قبولی در این رشته مستلزم جان فدا کردنه ولی واقعا حقوقش اینقدر پایینه؟دوستم الان سر کار هست (لیسانس علوم آزمایشگاهی) و ماهی نزدیک 3 دریافت میکنه یعنی دکترا با لیسانس تفاوتش این قدر کمه؟آیا رفتن به خارج (آلمان یا آمریکا و..)برای کار شدنی هست.از چه مقطعی بهتر هست ارشد یا دکترا.خیلی نا امیدم لطفا راهنمایی کنید.سپاس
    سلام

ماهی شش میلیون وقتی هست که شما هیئت علمی باشید. همین حدود هست یا کمتر. اگر مسوول فنی در آزمایشگاه باشید حقوق بیشتر. اگر در بیمارستان مسوول فنی باشید مزایا بیشتر. بله متاسفانه حقوق علوم پایه پزشکی پایین هست. بله تفاوت همین مقدار هست در حالت عادی. شدنی هست. وابسته به خودتون هست که چه مقطعی اپلای کنید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط iraniangirl9 نمایش پست ها
    درود.من علوم آزمایشگاهی هستم. چند تا سوال دارم که مدتیه دنبال جوابشون هستم ممنون میشم راهنمایی کنید.
    من نظرات این سایت رو خوندم (تقریبا 40 صفحه )میخوام ارشد هماتو ایران بگیرم و برای دکترا برم آمریکا(بورس) سایتی برای دانشگاه های آمریکایی و کانادایی سراغ دارید ت اببینم کدوم دانشگا ها پذیرش دارند؟

دوم اینکه من در خود آمریکا بعد از گرفتن دکترا میتونم آزمایشگاه بزنم (نمی خوام برگردم ایران)یا اونام مثل ایران به دکترای تک رشته مجوز آزمایشگاه نمیدن؟اگر میدن آیا شامل همه ی آزمایشات هست یا فقط اجازه خواهم داشت در رشته ی خودم آزمایشگاه بزنم؟
    اگر سایر اعضای انجمن اطلاع دارند لطف میکنند جواب دو سوال من رو بدن.
    سپاس
    سایت دانشگاه ها مختلف بررسی کنید. تاسیس آزمایشگاه هزینه های سنگین دارد و تقریبا نشدنی و ریسک از نظر مالی هست. موفق باشید