صفحه 30 از 35 نخستنخست ... 20212223242526272829303132333435 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 291 تا 300 , از مجموع 345

موضوع: تحصیلات تکمیلی در علوم پايه پزشكي (Msc & PhD)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    روسیه

پیش فرض پاسخ : تحصیلات تکمیلی در علوم پايه پزشكي (Msc & PhD)

ممنون از کمکتون . من سال اخر پزشکیم در روسیه دارم المانی مخونم اما آلمان رو علاقه ندارم . به نظرتون چند درصد احتمال رفتن به امریکا وجود داره؟ چون میترسم المانی رو رها کنم و از این جا مونده از اونجا روند ه بشم

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط adnantaherian نمایش پست ها
    ممنون از کمکتون . من سال اخر پزشکیم در روسیه دارم المانی مخونم اما آلمان رو علاقه ندارم . به نظرتون چند درصد احتمال رفتن به امریکا وجود داره؟ چون میترسم المانی رو رها کنم و از این جا مونده از اونجا روند ه بشم
    به نظر من که برای پذیرش فقط به یک جا اتکا نکنید و بهتره که در کنار آلمان برای کشورهای دیگه هم اقدام کنید. من رزومه شما رو نمی دونم ولی تعداد و ایمپکت مقالات ISI و همچنین معدل شما اهمیت زیادی دارند. بدر ضمن اگر دانشگاه فارغ التحصیلی شما انگلیسی زبان نباشد باید نمره مورد نیاز آیلتس یا تافل را هم داشته باشید. برای دریافت اطلاعات دقیق تر در مورد پذیرش از امریکا به قسمت مربوطه در فروم مراجعه کنید. موفق باشید.
    ویرایش توسط anooshkashpel : March 29th, 2015 در ساعت 01:26 AM

Junior Member

عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان !

من دانشجوی ترم 3 پرستاری دانشگاه آزاد بندرعباس ( واحد علوم و تحقیقات تهران ) هستم .

آیا میشود که من لیسانس پرستاری را از دانشگاه آزاد بگیرم و برای تحصیلات تکمیلی ( رشته آناتومی جـراحی ) اقدام کنم ؟

یا اینکه لیسانس رشته پرستاری آزاد را قبول نمی کنند ؟

لطفا اطلاعات جامعی در مورد رشته آناتومی در شاخه ی جراحی بدهید که آیا این رشته می شود با لیسانس پرستاری آزاد در یکی از کشور های اروپایی گرفته شود یا خیر ؟

Dear Friends,
    .I have a scholarship available in our group for a Masters of Research degree with the possibility of continuing to a PhD
    This a one year program and fully funded. for more info on project details and eligibility head to:
    http://www.hdr.mq.edu.au/information..._international
    and look under Faculty of Medicine and Health sciences . The project title is "Retinal neuro-degeneration in Alzheimers Disease

We are looking for a candidate with molecular biology, biochemistry or a relevant degree, background

ApplyAbroad Senior Veteran
    erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Nursing نمایش پست ها

عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان !

من دانشجوی ترم 3 پرستاری دانشگاه آزاد بندرعباس ( واحد علوم و تحقیقات تهران ) هستم .

آیا میشود که من لیسانس پرستاری را از دانشگاه آزاد بگیرم و برای تحصیلات تکمیلی ( رشته آناتومی جـراحی ) اقدام کنم ؟

یا اینکه لیسانس رشته پرستاری آزاد را قبول نمی کنند ؟

لطفا اطلاعات جامعی در مورد رشته آناتومی در شاخه ی جراحی بدهید که آیا این رشته می شود با لیسانس پرستاری آزاد در یکی از کشور های اروپایی گرفته شود یا خیر ؟
    اینکه از کدوم دانشگاه مدرک گرفتین اهمیتی نداره. دانشگاههای ایران در خارج شناخته شده نیستن و بحث ازاد و سراسری فقط داخل ایران مطرحه. خیلی از فارغ التحصیلان دانشگاه ازاد در خارج از ایران ادامه دادن.
    جواب سوالتون بله هست

Junior Member

سلام. خسته نباشید
    من فارغ التحصیل دکترای دامپزشکی هستم
    دارای یک مقاله IsI در زمینه تولید مثل و توصیه نامه ازطرف استاد و شرکت در چند کنگره و کارگاه تولید مثل
    آیا این امکان هست که با داشتن این مدرک در خارج از کشور در مقطع Phdعلوم پایه پزشکی در حوزه تولید مثل ادامه تحصیل بدم؟
    اگر امکانش هست برای کدوم کشور و کدوم دانشگاه میتونم اقدام کنم؟
    آیا امکان بورس شدن نیز وجود دارد؟

سلام دوستان کسی هست بدونه که واسه phd ژنتیک پزشکی کدوم کشور PHD by course ارایه میده؟ من ارشد ژنتیک پزشکی هستم میخام برای دکتری apply کنم اگه کسی در این مورد منو کمک کنه خیلی ممنون میشم.

قبلا از راهنمایی های شما تشکر می کنم.

ApplyAbroad Senior Veteran
    erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط aliesfandiari نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی هست بدونه که واسه phd ژنتیک پزشکی کدوم کشور PHD by course ارایه میده؟ من ارشد ژنتیک پزشکی هستم میخام برای دکتری apply کنم اگه کسی در این مورد منو کمک کنه خیلی ممنون میشم.

قبلا از راهنمایی های شما تشکر می کنم.
    اصطلاحی با نام phd by course نداریم. ولی اکثر phd های امیریکایی و کانادایی و حتی مالزی داخلشون کورس و نیز ازمون جامع دارن. اونهایی که تو اروپا هستن اکثرا اینها رو ندارن. فکر کنم منظورتون این بود؟

Junior Member

با سلام
    من 25 سالمه.
    لیسانس علوم آزمایشگاهی. و ارشد زیست شناسی- میکروبیولوژی با معدل حدود 15/80 در هر دو مقطع.
    7 تا کارگاه رو گذروندم.
    12 تا مقاله ارائه شده در کنگره بین المللی در زمینه انگل شناسی داشتم.
    پایان نامه ارشدم هم موضوعش انگل شناسیه.
    2 تا مقاله ISI در زمینه انگل شناسی دارم.
    2 سال سابقه کار در بخش انگل شناسی رو دارم.
    زبانم خوبه و میتونم امسال نمره متوسط به بالا تافلو بگیرم.
    به نظرتون امکانش هست تو کدوم کشور به صورت فول فاند واسه دکتری پذیرش بگیرم. البته متاهل هستم و خانمم هم تقریبا رزومه شبیه من رو داره فقط ارشد نداره.
    بی نهایت متشکرم...

با عرض سلام و خسته نباشید
    من لیسانس زیست شناسی سلولی مولکولی میکروبیولوزی دارم .........میخواستم واسه فوق لیسانس زنتیک پزشکی کانادا اقدام کنم ........ولی نمیدونم این پدیرش by research هست یا by course ؟با توجه بع اینکه ایران by reseach رو ارزیابی نمیکنه ..... و اینکه میتونم واسه فوق لیسانس ژنتیک پزشکی اقدام کنم در عین حال ازمون های DAT رو هم بدم ؟؟