صفحه 11 از 35 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 345

موضوع: تحصیلات تکمیلی در علوم پايه پزشكي (Msc & PhD)

ApplyAbroad Editor
    varesh90 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ادامه تحصيل در PHD علوم پايه پزشكي

نقل قول نوشته اصلی توسط vet_girl نمایش پست ها
    سلام دوستان
    نظرتون درباره ادامه تحصیل در PhD تغذیه چیه؟ به نظرتون در حال حاضر بازار کارش تو ایران چه جوریه؟
    با سلام. رشته خوبیه و زمینه های پژوهشی و کار بالینی خوبی داره. این رشته در حال رشده تو ایران. میشه استاد دانشگاه شد (صدالبته که رقابتی هست) و یا بیرون کلینیک تغذیه تاسیس کرد... موفق باشید

Junior Member

سلام من دامپزشکی میخونم میخواستم اگه امکانش هس،بدونم که آیا اگه پی اچ دی های ژنتیک پزشکی ،باکتری پزشکی وبیوشیمی بالینی،باهم مدرکاشونو به وزارت بهداشت ارائه بدن،میتونن مجوز تاسیس آزمایشگاه رو بگیرن؟و اگه هم بتونن بگیرن،شرایط اعطای تسهیلات از بانک عامل چطوریه؟فقط مجوز کفایت میکنه؟
    باتشکر

Junior Member

سلام. بنده هم دکتر عمومی دامپزشک هستم. میخواستم بدونم میتونم PhD پاتولوژی یا ژنتیک پزشکی ادامه تحصیل بدم ؟ و اگه تو خارج این رشته هارو بخونم از نظر وزارت بهداشت برای تاسیس آزمایشگاه چگونست؟

Junior Member

با سلام.
    من دانشجو ترم2 پزشکی هستم. در این مقط یعنی تا قبل از امتحان علوم پایه اگه مدرک زبان داشته باشم می تونم برای دانشگاه های رایگان مثل نروژ اپلای کنم؟

برای کشورهای دیگه چه طور(حتی اگه رایگان نباشه)؟

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shdapz نمایش پست ها
    با سلام.
    من دانشجو ترم2 پزشکی هستم. در این مقط یعنی تا قبل از امتحان علوم پایه اگه مدرک زبان داشته باشم می تونم برای دانشگاه های رایگان مثل نروژ اپلای کنم؟

اگه پی اچ دی منظورته آره می تونی (در مورد بالینی اطلاعی ندارم)اپلای کنی ولی از الان معدلت بالاببر و به فکر مدرک زبان باش.اگه قصد امریکا هم داری باید جی ار یی جنرال نمره خوبی داشته باشی. مقاله و کار تحقیقاتی هم خیلی کمک می کنه چه در گرفتن پذیرش اروپا یا آمریکا و غیره..

موفق باشی
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

ApplyAbroad Senior Veteran
    Apdentist آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Royal2009 نمایش پست ها
    اگه پی اچ دی منظورته آره می تونی (در مورد بالینی اطلاعی ندارم)اپلای کنی ولی از الان معدلت بالاببر و به فکر مدرک زبان باش.اگه قصد امریکا هم داری باید جی ار یی جنرال نمره خوبی داشته باشی. مقاله و کار تحقیقاتی هم خیلی کمک می کنه چه در گرفتن پذیرش اروپا یا آمریکا و غیره..

موفق باشی
    چطور میشه دانشجوی ترم 2 برای پی اچ دی اقدام کنه؟
    اصلا به نظر من امکان نداره تا وقتی درسش تموم نشده بتونه اقدام بکنه.تازه بعد از پایان درسش هم خیلی از کشورها میخواهن ازش که برای مستر اقدام کنه و نه مستقیم برای پی اچ دی!@

ApplyAbroad Senior Veteran
    erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shdapz نمایش پست ها
    با سلام.

شما منظورت احتمالا شروع مجدد پزشکی در نروژ هست. این ممکنه بشه. بهتره از خود دانشگاه سوال کنی چون اینها موارد خاص و نادر هستن که افراد کمی ازشون اطلاع دارن. در ضمن وزارت بهداشت ایران به راحتی حاضر نمیشه که اعلام کنه شما دانشجوی پزشکی ترم 2 یا ترم دیگه ای هستی!!

Junior Member

دوستان عزيز سلام.من پزشك هستم.سال قبل(1390) براي phd ژنتيك در ايران اقدام كردم.خيلي زحمت كشيدم و نمره كتبي خيلي خوبي هم آوردم.اما متاسفانه از سد مصاحبه نتونستم رد بشم.به تمام دوستان توصيه ميكنم قبل از هر كاري يه cv خوب فراهم بكنن.چون وقتي ميبيني كساني با وجود نمره كتبي خيلي كمتر به دليل داشتن cv مورد اقبال اساتيد قرار ميگيرن خيلي سر خورده ميشي.

Member

پیش فرض پاسخ : کدام کشور برای فوق لیسانس و دكترا ي علوم پايه پزشكي مناسبتر است؟

سوال مهم:
    من دکتری عمومی دارم که از دانشگاه اتریش پذیرش گرفتم (رشته ایمنولوژی) متاسفانه الان میبینم فعالیتشون در مولکولار بیولوژی ایمونولوژی هست!!!!!و با ژنتیک و میکروبیولوژی خیلی مرتبط هست لذا بدلیل نداشتن تجربه و علم کافی تو این زمینه بایستی تعدادی کورس مستر را بگدرونم (یکسال طول میکشه) و بعدشم میتونم برم واسه دکترا ادامه بدم؟؟؟که دکترا هم 3 سال طول میکشه!!!

بنطر شما عاقلانه هست این دوره را طی کنم یا دنبال موسسه و جایی بگردم که ایمونولوژی بدون پیش زمینه علم مولکولاربیولژی کار کنند؟؟؟

Junior Member

سلام
    میخواستم بدونم با مدرک ارشد دانشگاه ازاد واحد علوم تحقیقات در رشته ژنتیک همراه با یک مقاله isi و همینطور نمره 6.5 ایلتس ایا شانسی برای گرفتن بذیرش از یه دانشگاه معتبر رو دارم .
    ممنون میشم جواب بدین