صفحه 16 از 35 نخستنخست ... 67891011121314151617181920212223242526 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 345

موضوع: تحصیلات تکمیلی در علوم پايه پزشكي (Msc & PhD)

Member

پیش فرض پاسخ : ادامه تحصيل در PHD علوم پايه پزشكي

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad45 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز به نظر شما تو کدوم از رشته های علوم پایه میشه درامد بهتری تو ایران داشت؟
    نمیدونم
    بهتره ک این طرز فکر و نداشته باشی و تنها قصد ادامه تحصیل علاقه باشه....بخصوص اروپا!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Ignore نمایش پست ها
    نمیدونم
    بهتره ک این طرز فکر و نداشته باشی و تنها قصد ادامه تحصیل علاقه باشه....بخصوص اروپا!
    خب به هر حال درامدم مهمه دیگه مثلا ژنتیک درامد بهتری داره به نظر من
    شما تو چه رشته ای پذیرش گرفتید؟

Junior Member

برای کسایی که پایه ضعیفی دارن چه منابعی رو پیشنهاد میکنید برا قبولی در ژنتیک ؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad45 نمایش پست ها
    برای کسایی که پایه ضعیفی دارن چه منابعی رو پیشنهاد میکنید برا قبولی در ژنتیک ؟
    اینجا بحث شده:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...ه-ژنتیک

Junior Member

با سلام
    من لیسانس مامایی از دانشگاه تهران با معدل 15.29 دارم و الان ترم آخر کارشناسی ارشد اناتومی دانشگاه علوم پزشکی سمنان مشترک با تهران با معدل 19.17 هستم.برای گرفتن یذیرش با فاند neuroscience از یه دانشگاه خوب چقدر شانس دارم؟ تافل بدم بهتره یا GRE?

ApplyAbroad Editor
    varesh90 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Elnaz65 نمایش پست ها
    با سلام
    من لیسانس مامایی از دانشگاه تهران با معدل 15.29 دارم و الان ترم آخر کارشناسی ارشد اناتومی دانشگاه علوم پزشکی سمنان مشترک با تهران با معدل 19.17 هستم.برای گرفتن یذیرش با فاند neuroscience از یه دانشگاه خوب چقدر شانس دارم؟ تافل بدم بهتره یا GRE?
    سلام دوست عزيز.
    شانس گرفتن پذيرش در هر رشته اي علاوه بر كارنامه آكادميك (معدل،‌واحدهاي مرتبط گذرانده شده و ...) به ميزان بسيار زيادي بستگي به سابقه پ‍ژوهشي شما (مقاله،‌ طرح پژوهشي،‌ كتاب، كنفرانس...) در آن رشته دارد. هميشه استثنائاتي وجود دارد، ولي به طور كلي اگر قصد ادامه تحصيل در امريكا را داريد بايد علاوه بر نمره خوب تافل يا آيلتس،‌نمره خوبي هم در امتحان GRE‌ كسب كنيد. ولي براي دانشگاه هاي كانادا و اروپا در اغلب موارد نيازي به نمره GRE نيست. همه اين موارد را مي توانيد در وبسايت دانشگاه و دپارتمان مورد نظرتون پيدا كنيد.
    موفق باشيد

پیش فرض پاسخ : دروس مربوط به رشته ژنتیک

نقل قول نوشته اصلی توسط tickbehrouz نمایش پست ها
    سلام میدونم این سایتو بیشتر بچه هایی که دنباله گرفتن پذیرش از خارج ان میخونن اما اگه جوابمو بدین ممنون میشم
    من رشتم تجربیه امسال میرم دانشگاه ایشالله! رتبم بد شد.14000.حالا واقعا نمیدونم چی به صلاحه که بخونم.من میکروبیولوژی گرایش بیوتکنولوژی دوست دارم اما احتمالش هست که قبول نشم.و البته هدفم اینه که لیسانس بگیرم از ایران برم حالا بنظرتون خوندنه شیمی عاقلانس یا میکروبیولوژی ؟؟
    توروخدا جوابمو بدینا! راسی من احتمالن مامایی و پرستاری ام قبول میشم .پذیرش گرفتن از خارج از کشور توی اینا راحتره یا اون یکیا!
    مرسی
    رشته پرستاری یک مدت برای استرالیا خوب قبول می کردند اما الان رو نمیدونم. اگر من بجای شما بودم یک رشته پایه انتخاب میکردم. اول علاقتون رو در نظر بگیرید. حتی زیست شناسی هم بخونی برای ادامه تحصیل خیلی شاخه داره در خارج . یکی از آشنایان خودم زیست خوند و فوق لیسانسشم اینجا رفت، از آمریکا پذیرش گرفت و الان دکترای حشره شناسی می خونه.
    رشته هایی که به سلامت مربوط میشوند مثل پزشکی ، دندانپزشکی ، مامایی، پرستاری و .... برای ادامه دادن در خارج بسیار راه سختتری نسبت به رشته های مهندسی و یا پایه دارند. موفق باشید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دروس مربوط به رشته ژنتیک

به نظر من اگه بری رشته های که بعدا برای فوق لیسانس دستت باز باشه بهتره مثل رشته های گروه زیست شناسی مانند ژنتیک سلولی مولکولی بیوشیمی و این چیزا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کدام کشور برای فوق لیسانس و دكترا ي علوم پايه پزشكي مناسبتر است؟

سلام من دانشجوی رشته علوم ازمایشگاهی هستم ازیه دانشگاه دولتی بامعدل 17میخوام بدونم برای ادامه تورشته هماتولوژی یاایمونولوژی کدوم کشوربهتره؟ایا بهتره فوق روهم ایران بخونم وواسه دکتراپذیرش بگیرم؟من تابه حال سابقه کاری نداشتم ومقاله ای هم ارایه ندادم این مورد اشکالی نداره؟برای زبان بهتره تافل داشته باشم یا ایلتس؟

سلام.اگه کسی دکترای ژنتیک پزشکی توی یکی از دانشگاههای خارج بگیره وزارت بهداشت ایران بهش مجوز تاسیس آزمایشگاه میده؟ در صورتیکه مدرک ارشدش پزشکی نباشه