صفحه 29 از 35 نخستنخست ... 1920212223242526272829303132333435 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 281 تا 290 , از مجموع 345

موضوع: تحصیلات تکمیلی در علوم پايه پزشكي (Msc & PhD)

Junior Member Hamidvet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Medical Parasitology - TMU

پیش فرض پاسخ : تحصیلات تکمیلی در علوم پايه پزشكي (Msc & PhD)

با سلام! من مدرک D.V.M دامپزشکی دارم (با معدل 17/20) در حال حاضر هم مشغول به تحصیل Ph.D of Medical Parasitology هستم. اگر بخوام برم اونور چه اقداماتی باید بکنم (غیر از مدرک زبان)

آیا فقط رزومه رو تا 2-3 سال دیگه خوب کنم و بعد اقدام کنم؟

چه دانشگاه هائی برای میکروبیولوژی و انگل شناسی پزشکی در ارجحیت هستند؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط reihane4270 نمایش پست ها
    سلام به همه ی دوستان
    سوالی داشتم اگر راهنماییم کنید واقعا ممنون میشم.
    فارغ التحصیل رشته میکروبیولوژی دانشگاه شهید بهشتی هستم ،معدل کلم 17/36
    معدل چهار ترم اخرم 18 است .تا الان هیچ مدرک زبان انگلیسی ندارم ومتاسفانه علی رغم اصرار وتلاش بسیار زیادم برای گرفتن پایان نامه،به دلیل نبود مواد هیچ کدوم از اساتیدم اجازه همکاری ندادند.
    برای گرفتن پذیرش همراه با کمک هزینه تحصیلی به نظرتون چکار کنم؟
    اصلا امیدی برای پذیرش همراه با کمک هزینه تحصیلی هست؟
    از نظر مالی خیلی در مضیقه هستم،ابتدا به فعل چقدر پول باید داشته باشم؟
    پیشاپیش از راهنماییتون تشکر میکنم.
    سلام دوست عزیز
    داشتن نمره مناسب آیلتس و یا تافل شرط ضروری برای اپلای کردن پذیرش و بورس می باشد اگرچه برخی دانشگاه ها هستند که از شما مدرک زبان درخواست نمی کنن یا این امکان را فرصت رو می دن که بعد از ثبت نام در دانشگاه در دوره های زبان دانشگاه شرکت کرده تا نمره مناسب را کسب کنید. ولی توجه کنید که این تعداد این دانشگاه ها بسیار کم، اکثرا مربوط به شرایطی است که شما هزینه تحصیلتون رو بپردازید و دوره های زبان هم بسیار گرانتر از ایران هستند.
    متاسفانه تعداد بورسها برای ادامه تحصیل در دوره ارشد بسیار کمتر از دوره دکترا می باشد و همان بورسها هم رقابتی هستند. من فاکتورهای مهم برای افزایش شانس دریافت بورس را در فروم قسمت "علوم آزمایشگاهی" در جواب یکی از دوستان لیست کردم. اگر دوست داشتید نگاه کنید.
    بنابراین باید یا فاکتورهای دریافت پذیرش و بورس را داشته باشید و یا وضعیت اقتصادی مطلوب برای تقبل هزینه ادامه تحصیل. اگر هیچکدام را فعلا در اختیار ندارید به نظر من بعد از دریافت لیسانس در ایران در یک مرکز تحقیقات به عنوان همکار طرح یک مدت بصورت فشرده کار تحقیقاتی اناجم داده و همزمان زبان هم بخونین و یا ارشد را در ایران گرفته و بعد برای دکترا برای خارج از کشور اقدام کنید. دانشگاه های اروپایی هستند که دارای شهریه های بسیار پایین هستند ولی من اطلاع ندارم با مراجعه به قسمت مربوطه می تونید اطلاعات دقیقتری بگیرید.
    موفق باشید

سلام به همگی دوستان
    اول بگم که خیلی با مرامید
    بعدش من کلا مباحث قبلی رو به صورت اجمالی خوندم میخواستم بدونم برای من که دندونپزشکم و همچنین خانومم که پزشکه چه phd هایی در آمریکا و کانادا موجود هست. خواهشی داشتم یه لیست کامل باشه. در ایران تا اونجایی که تحقیق کردم برای پزشکان phd مهندسی پزشکی هم هست خودم علاقه به این رشته دارم آیا میتونم در آمریکا و کانادا اقدام کنم؟
    خیلی ممنون از وقتی که میذارید

نقل قول نوشته اصلی توسط maseratiish نمایش پست ها
    سلام به همگی دوستان
    اول بگم که خیلی با مرامید
    بعدش من کلا مباحث قبلی رو به صورت اجمالی خوندم میخواستم بدونم برای من که دندونپزشکم و همچنین خانومم که پزشکه چه phd هایی در آمریکا و کانادا موجود هست. خواهشی داشتم یه لیست کامل باشه. در ایران تا اونجایی که تحقیق کردم برای پزشکان phd مهندسی پزشکی هم هست خودم علاقه به این رشته دارم آیا میتونم در آمریکا و کانادا اقدام کنم؟
    خیلی ممنون از وقتی که میذارید
    به لینکهای زیر مراجعه کنید. مربوط به Graduate Programs در زمینه Nursing & Medicine و Healthcare & Public Health هست. میتونید در ایالت های مختلف امریکا هم سرچ کنید:

http://www.gradschools.com/search-pr...-public-health

http://www.gradschools.com/search-pr...rsing-medicine
    "زندگی در آنسوی منطقه ی راحتی آغاز میشود."

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Gachon Uni/Biomedical sciences

سلام دوستان .
    1.میخواستم برای رشته انگل شناسی پزشکی اقدام کنم . یه استاد از کره بهم ایمیل داده گفته همه چیزها توی CV براش بفرستم و حالا دقیقا نمیدونم قسمت research interest رو چی بنویسم براش . حوزه تحقیقاتی خودش مالاریا هست . لطفا چند گذینه که میتونه ریسرچ اینترست خوب و مرتبط باشه رو بهم معرفی کنید .دوتا رو نوشتم tropical medicine و Clinical Parasitology . به نظر شما چی بنویسم بهتره ؟ میتونم Biotechnology یا چیزای کلی رو بنویسم ؟
    2. نمره زبان تافل یا ایلتس خواسته . من حدود یک ماه دیگه تافل دارم . الان نمره ندارم . نیازی هست که نمره زبان عمومی و تخصصی رو بنویسم الاحساب ؟ تخصصی 17.75 و عمومی 19 شدم.
    ممنونم.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_1365 نمایش پست ها
    سلام دوستان .
    1.میخواستم برای رشته انگل شناسی پزشکی اقدام کنم . یه استاد از کره بهم ایمیل داده گفته همه چیزها توی CV براش بفرستم و حالا دقیقا نمیدونم قسمت research interest رو چی بنویسم براش . حوزه تحقیقاتی خودش مالاریا هست . لطفا چند گذینه که میتونه ریسرچ اینترست خوب و مرتبط باشه رو بهم معرفی کنید .دوتا رو نوشتم tropical medicine و Clinical Parasitology . به نظر شما چی بنویسم بهتره ؟ میتونم Biotechnology یا چیزای کلی رو بنویسم ؟
    2. نمره زبان تافل یا ایلتس خواسته . من حدود یک ماه دیگه تافل دارم . الان نمره ندارم . نیازی هست که نمره زبان عمومی و تخصصی رو بنویسم الاحساب ؟ تخصصی 17.75 و عمومی 19 شدم.
    ممنونم.
    سلام
    1. شما از دو منبع استفاده کنید. یکی اینکه به بیوگرافی استادتون و همچنین کلمات کلیدی استفاده شده در مقالات استادتون که مشابه پروپوزال شما هستند مراجعه کنید و دوم اینکه اگر مقاله چاپ شده دارید از واژگان مرتبط با مقاله هاتون استفاده کنید
    2. اگر استاد شما به صراحت خواسته تا نمره ایلتس یا تافل ارایه بدید و ندارید باید بگید که به زودی امتحان داده و نمره لازم را کسب خواهید کرد. اگر مقاله چاپ شده انگلیسی دارید بگید که من خودم مقاله مو نوشتم و دانش انگلیسی کافی برای کسب نمره زبان را دارم.
    موفق باشيد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    روسیه

خسته نباشین دوستان
    برای پزشک عمومی که قصد تحصیل تخصصپاتولوژی داره ، همون مراحل سخت امتحان هایی مل usmle وجود داره ؟
    در کل برای پزشک عمومی ساده ترین راه برای اومدن به امریکا چی هست؟ (با حقوق و کار البته) . چون من از هر طرف مطالعه میکنم پزشک عمومی شانس زیادی نداره ب رای آمریکا !
    ممنون

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط adnantaherian نمایش پست ها
    خسته نباشین دوستان
    برای پزشک عمومی که قصد تحصیل تخصصپاتولوژی داره ، همون مراحل سخت امتحان هایی مل usmle وجود داره ؟
    در کل برای پزشک عمومی ساده ترین راه برای اومدن به امریکا چی هست؟ (با حقوق و کار البته) . چون من از هر طرف مطالعه میکنم پزشک عمومی شانس زیادی نداره ب رای آمریکا !
    ممنون
    دوست عزیز. اگر به دنبال راه آسان تر از شرکت در آزمون USMLE هستید می تونید برای تحصیل دوره PhD پاتولوژی اقدام کنید که اگر رزومه خوبی داشته باشید می تونید بورس هم بگیرید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    روسیه

نقل قول نوشته اصلی توسط anooshkashpel نمایش پست ها
    دوست عزیز. اگر به دنبال راه آسان تر از شرکت در آزمون USMLE هستید می تونید برای تحصیل دوره PhD پاتولوژی اقدام کنید که اگر رزومه خوبی داشته باشید می تونید بورس هم بگیرید.
    ممنون از شما . با مطالعه صفحه های قبل کمی گیج شدم! ایا پزشک میتونه برای رشته های پی اچ دی اقدام کنه؟ پیش نیازی چیزی نمیخواد ؟ پاتولوژی پزشک با فوق لیسانس فرق داره دیگه درسته ؟ پزشک کیلینیکال میشه؟ شرای ورودش برای پزشک چیه؟ (چه کلینیکال به صورت محقق) چیه؟
    من المانی دارم میخونم برای المان با وجود شرایط نسبتا اسان تر علاقه ای به المان به هیج وجه ندارم متاسفانه!

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط adnantaherian نمایش پست ها
    ممنون از شما . با مطالعه صفحه های قبل کمی گیج شدم! ایا پزشک میتونه برای رشته های پی اچ دی اقدام کنه؟ پیش نیازی چیزی نمیخواد ؟ پاتولوژی پزشک با فوق لیسانس فرق داره دیگه درسته ؟ پزشک کیلینیکال میشه؟ شرای ورودش برای پزشک چیه؟ (چه کلینیکال به صورت محقق) چیه؟
    من المانی دارم میخونم برای المان با وجود شرایط نسبتا اسان تر علاقه ای به المان به هیج وجه ندارم متاسفانه!
    من دوستان نزدیکی دارم که در ایران پزشک عمومی بودند و در استرالیا دانشگاه UNSW و کانادا دانشگاه UBC در حال تحصیل در PhD پاتولوژی هستند. اینکه می تونید وارد قسمت کلینیکال یعنی صاحب امضا بشید رو اطلاع ندارم ولی قطعا می تونید وارد حوزه تحقیقاتی بشین. شرایط ورود برای هر دانشگاه شامل نمره زبان مورد نیاز و حداقل معدل رو باید از سایت دانشگاه پیدا کنید. اگر پیش نیاز لازم باشه بعد از ثبت نام به شما اعلام می کنند. موفق باشید.