صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 345

موضوع: تحصیلات تکمیلی در علوم پايه پزشكي (Msc & PhD)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : تحصیلات تکمیلی در علوم پايه پزشكي (Msc & PhD)

نقل قول نوشته اصلی توسط cancerresearch نمایش پست ها
    خیلی عذر میخوام که دوبار پست کردم ممنون از تذکرتان. من دقیقا معدلم 16.82 است که فکر میکنم در معادل سازی WES بین 3-3.5 شوم .بعله در حال حاضر برای GRE مشغول مطالعه و اماده سازی هستم. در مورد ژورنال معتبر منظورم ژورنالهای با Impact Factor بالا و بعنوان نفر اول مقاله است.
    در مورد ورود به تخصص سرطان دهان فکر میکنم راه بسیار سخت و دشواره و فاندی هم نیست .اینجا من روی اثر یک داروی گیاهی بر روی سرطان دهان کار میکنم و به دنبال مکانیسم اصلی این اثر هستم ب نظرتان با این یک گراند phd بیولوجی دهان برای من مناسبتره یا دکترای oral public health؟
    ممنون از پاسختان
    سلام
    نه خواهش می کنم من در مقام تذکر به شما نیستم منتها قوانین فروم به این صورت هست و باید رعایت بشه. امیدوارم جسارت من ببخشید و عذرخواهی من بپذیرید.
    ببینید در اینجا پروگرم و ایالت جستجو کنید تمام موارد لازم ذکر شده. مثلا oral biology این دو مورد (1-2) بود. یا این مورد و این هم کوریکلم. این دو مسیر متفاوت هست. من خیلی به نحوه ی ورود به تخصص های دندان تسلط ندارم و ترجیحا اظهار نظر رو به دوستان هم رشته ی شما واگذار می کنم.
    واقعا تصمیم با خودتون هست که ببینید کدام مورد برای شما مناسب تر و جالب تر هست و اینده ی شغلی هم در نظر بگیرید. تخصص که حقوق داره فاند نمیخواد. امیدوارم دوستان این اطلاعات تایید یا تصحیح کنند. موفق باشید

سپاس فراوان از اینکه لینک های مفیدی معرفی کردید .بعله تخصص حقوق دارد اما در دندانپزشکی تامی تخص ها شهریه هم دارند که واقعا از پس شهریه ها برامدن کار هرکسی نیست. به امید خدا من سعی می کنم در زمینه همین بیولوژی به سرچ ادامه دهم. باز هم تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دامپزشکی دانشگاه تهران

سلام ببخشید من دکتری دامپزشکی دارم....امکانش هست که توی خارج phdکلینیکال پاتولوژی پزشکی بگیرم؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط MiladYLH نمایش پست ها
    سلام ببخشید من دکتری دامپزشکی دارم....امکانش هست که توی خارج phdکلینیکال پاتولوژی پزشکی بگیرم؟
    سلام
    شما phd پاتو میتونید بخونید یا رزیدنسی وت کلینیکال پاتو ولی فکر نمی کنم بتونید از دام به human وارد شوید. از نظرات سایر دوستان استفاده کنید. موفق باشید
    http://vetmed.tamu.edu/vtpb/employme...ical-pathology
    http://www.vetmed.ucdavis.edu/vmth/h...program-cp.cfm
    https://vet.osu.edu/education/clinic...ncyphd-program

دوستان کسی میتونه از وضعیت رشته clinical oncology در مقطع مستر بگه
    میخوام بدونم چه تفاوت هایی داره با کسی که از پزشکی تخصص این زشته رو میخونه

وضعیت کاری و ...

با سلام من فارغ التحصیل رشته زیست شناسی بیوشیمی دانشگاه نجف اباد هستم با معدل ۱۵ ...دوسال سابقه کار در ازمایشگاه دارم. یک مقاله هم دارم که در داخل چاپ شد....میخواستم ببینم :
    ۱-درسمو‌چطوری باید ادامه بدم( یا در ایران یا خارج) که بتونم به ازمایشگاه تاسیس‌کنم؟
    ۲-اصلا میتونم تاسیس کنم با ادامه این رشته یا باید از صفر شروع کنم
    ۳-با‌همین رشته اگر ادامه بدم چه رشته هایی میتونم بخونم و‌فرصت شغلیشون چگونه هست؟

درود.من علوم آزمایشگاهی هستم. چند تا سوال دارم که مدتیه دنبال جوابشون هستم ممنون میشم راهنمایی کنید.
    من نظرات این سایت رو خوندم (تقریبا 40 صفحه )میخوام ارشد هماتو ایران بگیرم و برای دکترا برم آمریکا(بورس) سایتی برای دانشگاه های آمریکایی و کانادایی سراغ دارید ت اببینم کدوم دانشگا ها پذیرش دارند؟

دوم اینکه من در خود آمریکا بعد از گرفتن دکترا میتونم آزمایشگاه بزنم (نمی خوام برگردم ایران)یا اونام مثل ایران به دکترای تک رشته مجوز آزمایشگاه نمیدن؟اگر میدن آیا شامل همه ی آزمایشات هست یا فقط اجازه خواهم داشت در رشته ی خودم آزمایشگاه بزنم؟
    اگر سایر اعضای انجمن اطلاع دارند لطف میکنند جواب دو سوال من رو بدن.
    سپاس

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط iraniangirl9 نمایش پست ها
    درود.رشته ی من علوم آزمایشگاهی هست قصد دارم دکترای هماتو رو هم بگیرم اما بعد از چند روز خوندن سایتهای مختلف پی به اوج نارضایتی فارغ التحصیلهای رشته ام بردم.اینکه در حال حاضر فقط به پزشکی بها داده میشه و نه علوم پایه.آیا واقعا حقوق یک phd هماتو نمیتونه فراتر از ماهی 6 میلیون باشه؟قبولی در این رشته مستلزم جان فدا کردنه ولی واقعا حقوقش اینقدر پایینه؟دوستم الان سر کار هست (لیسانس علوم آزمایشگاهی) و ماهی نزدیک 3 دریافت میکنه یعنی دکترا با لیسانس تفاوتش این قدر کمه؟آیا رفتن به خارج (آلمان یا آمریکا و..)برای کار شدنی هست.از چه مقطعی بهتر هست ارشد یا دکترا.خیلی نا امیدم لطفا راهنمایی کنید.سپاس
    سلام

ماهی شش میلیون وقتی هست که شما هیئت علمی باشید. همین حدود هست یا کمتر. اگر مسوول فنی در آزمایشگاه باشید حقوق بیشتر. اگر در بیمارستان مسوول فنی باشید مزایا بیشتر. بله متاسفانه حقوق علوم پایه پزشکی پایین هست. بله تفاوت همین مقدار هست در حالت عادی. شدنی هست. وابسته به خودتون هست که چه مقطعی اپلای کنید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط iraniangirl9 نمایش پست ها
    درود.من علوم آزمایشگاهی هستم. چند تا سوال دارم که مدتیه دنبال جوابشون هستم ممنون میشم راهنمایی کنید.
    من نظرات این سایت رو خوندم (تقریبا 40 صفحه )میخوام ارشد هماتو ایران بگیرم و برای دکترا برم آمریکا(بورس) سایتی برای دانشگاه های آمریکایی و کانادایی سراغ دارید ت اببینم کدوم دانشگا ها پذیرش دارند؟

دوم اینکه من در خود آمریکا بعد از گرفتن دکترا میتونم آزمایشگاه بزنم (نمی خوام برگردم ایران)یا اونام مثل ایران به دکترای تک رشته مجوز آزمایشگاه نمیدن؟اگر میدن آیا شامل همه ی آزمایشات هست یا فقط اجازه خواهم داشت در رشته ی خودم آزمایشگاه بزنم؟
    اگر سایر اعضای انجمن اطلاع دارند لطف میکنند جواب دو سوال من رو بدن.
    سپاس
    سایت دانشگاه ها مختلف بررسی کنید. تاسیس آزمایشگاه هزینه های سنگین دارد و تقریبا نشدنی و ریسک از نظر مالی هست. موفق باشید

Junior Member

سلام من پزشك عمومي هستم و ميخواستم امسال طرحم رو شروع كنم علاقه اي به ورود به رزيدنتي ندارم وبيشتو ميخوام تو كار تحقيقات باشم
    به خاطر همين ميخوام از يكي از دانشگاهاي آمريكا phd بگيرم
    ولي نميدونم مدارك لازم براي پذيرشم چي ميتونه باشه؟
    يه جا خونده بودم بايد آزمون GRE بدم
    و در مورد مقاله اينكه من جز پايان نامه ام هيچ مقاله اي ندارم
    نياز به رزومه خوب براي phd هست؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Zbmzbm نمایش پست ها
    سلام من پزشك عمومي هستم و ميخواستم امسال طرحم رو شروع كنم علاقه اي به ورود به رزيدنتي ندارم وبيشتو ميخوام تو كار تحقيقات باشم
    به خاطر همين ميخوام از يكي از دانشگاهاي آمريكا phd بگيرم
    ولي نميدونم مدارك لازم براي پذيرشم چي ميتونه باشه؟
    يه جا خونده بودم بايد آزمون GRE بدم
    و در مورد مقاله اينكه من جز پايان نامه ام هيچ مقاله اي ندارم
    نياز به رزومه خوب براي phd هست؟
    معدل خوب مثل 3.8 و بیشتر
    نمره زبان خوب شامل تافل و GRE
    مقاله
    ریکام معتبر
    SoP قوی

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین