صفحه 32 از 35 نخستنخست ... 2223242526272829303132333435 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 311 تا 320 , از مجموع 345

موضوع: تحصیلات تکمیلی در علوم پايه پزشكي (Msc & PhD)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیلات تکمیلی در علوم پايه پزشكي (Msc & PhD)

سلام

1- دانشگاه شاهد-فیزیک حالت جامد-معدل 17.01
    2-صنعتی امیرکبیر-فیزیک اتمی و مولکولی-معدل 17
    3-در حال مطالعه برای تافل و جی آر ای (میتونم 100 بگیرم تافل رو)
    4- مقاله ام هم در زمینه اپتیک در حال تدوینه
    5- تمایل دارم تغییر رشته بدم و برم فیزیک پزشکی و در زمینه آنکولوژی کار کنم.
    6-سابقه تدریس در چندتا آموزشگاه هم دارم.
    7-در حال حاضر مدیر یک آموزشگاه هستم.
    26 سالمه. رنک زیر 100 میخوام. ولی چون میخوام تغییر رشته بدم خیلی چیزا برام مبهمه.
    ممنون میشم راهنماییم کنید.

Junior Member aytak1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    biochemistry

با سلام
    ترم اخر ارشد بیوشیمی پایه هستم. میخواستم بدونم از کدوم دانشگاهها میتونم برای phd بیوشیمی بالینی پذیرش بگیرم؟ با تشکر

Junior Member

سلام
    من میخواهم برای کنکور ارشد شروع کنم به خواندن.و به احتمال زیاد بخواهم برای خواندن در مقطع دکترا به خارج از کشور بروم .مشکل من اینه کارشناسی ارشدم را از وزارت بهداشت بگیرم بهتر است یا وزارت علوم یا فرقی نمیکند؟اگر وزارت بهداشت بگیرم از لحاظ شغلی در ایران تضمین بیشتری وجود دارد.
    و حالا اگر بعد از اتمام دوره ی ارشد از وزارت بهداشت بخواهم دکترا ادامه دهم،برای پذیرش در دانشگاه های خارج از کشور به مشکل برنخواهم خورد؟یعنی مدرک وزارت بهداشت را قبول دارند یا باید از مستر شروع کنم دوباره؟

رشته ی مد نظرم برای دکترا،نوروساینس است. و تصمیمم این است که در بهداشت ژنتیک انسانی بخوانم.با توجه به قبولی راحت تره وزارت علوم و رشته های ژنتیک و سلولی و ملکولی،کدام را برای کارشناسی ارشد پیشنهاد می کنید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط aytak1 نمایش پست ها
    با سلام
    ترم اخر ارشد بیوشیمی پایه هستم. میخواستم بدونم از کدوم دانشگاهها میتونم برای phd بیوشیمی بالینی پذیرش بگیرم؟ با تشکر
    دوست عزیز بیشتر دانشگاه ها خب رشته بیوشیمی هم دارند
    شما دانشگاه و کشور رو انتخاب و سرچ کنین

Junior Member

من ارشد بيوشيمي هستم ميخواستم ببينم برايphd بيوشيمي باليني برم و همسرم ههم رشتش كارگرداني سينماست كدوم كشور هر دو رشته ي مارو باهم داره و از نظر درآمد و هزينه هاي زندگي خوبه ؟ طوري كه بشه زندگي خيلي خوبي داشت؟

پیش فرض پاسخ : کدام کشور برای فوق لیسانس و دكترا ي علوم پايه پزشكي مناسبتر است؟

سلام
    من دانشجوی ترم آخر دامپزشکی دانشگاه آزاد هستم.مقاله isi دارم و معدلم 16 هست و اینکه نمره آیلتس هم 7 هست.
    می خواستم ببینم می تونم توی دانشگاه های تراز اول آمریکا توی رشته هماتولوژِ بورس بشم؟
    واینکه باید برای p.h.d درخواست بدم یاmaster؟
    مشکلی که من دارم اینه که درسای دانشگاهو کلا همینطوری شوخی شوخی پاس کردم و از لحاظ سطح علمی از نظر خودم پایینم و اینکه چون می خوام هماتو بخونم طبیعتا به مشکل می خورم.زمان کافی دارم به نظرتون چطوری خودمو برای رشته هماتولوژِی آماده کنم که با سطح علمیه بالا پا توی این رشته بذارم ؟
    اگه پیشنهاد رشته ی بهتری به لحاظ درآمد و جایگاه اجتماعی و خدمت به مردم دارین خوشحال می شم از نظراتتون استفاده کنم.
    با تشکر

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : کدام کشور برای فوق لیسانس و دكترا ي علوم پايه پزشكي مناسبتر است؟

نقل قول نوشته اصلی توسط homayoon911 نمایش پست ها
    سلام
    من دانشجوی ترم آخر دامپزشکی دانشگاه آزاد هستم.مقاله isi دارم و معدلم 16 هست و اینکه نمره آیلتس هم 7 هست.
    می خواستم ببینم می تونم توی دانشگاه های تراز اول آمریکا توی رشته هماتولوژِ بورس بشم؟
    واینکه باید برای p.h.d درخواست بدم یاmaster؟
    مشکلی که من دارم اینه که درسای دانشگاهو کلا همینطوری شوخی شوخی پاس کردم و از لحاظ سطح علمی از نظر خودم پایینم و اینکه چون می خوام هماتو بخونم طبیعتا به مشکل می خورم.زمان کافی دارم به نظرتون چطوری خودمو برای رشته هماتولوژِی آماده کنم که با سطح علمیه بالا پا توی این رشته بذارم ؟
    اگه پیشنهاد رشته ی بهتری به لحاظ درآمد و جایگاه اجتماعی و خدمت به مردم دارین خوشحال می شم از نظراتتون استفاده کنم.
    با تشکر
    سلام. تا جایی که من اطلاع دارم هماتولوژی بصورت پروگرم فلوشیپ هماتولوژی/انکولوژی برای پزشکی هست. پروگرم هایی شاید بصورت هماتولوژی/ایمونولوژی یا هماتولوژی/میکروبیولوژی باشند خودتون سرچ کنید من به طور دقیق اطلاع ندارم. بستگی به شما و ساختار پروگرم داره هم مستر و هم phd میتونید اپلای کنید. معدل نمره تافل GRE مقاله sop ریکام همه مهم هستند . اینجارو هم مطالعه کنید http://www.applyabroad.org/forum/sho...A7%D8%B1%D8%AC
    موفق باشید

Junior Member

سلام
    خوبین.
    ببحشید کسی اینجا ترجمه ریز نمرات رشته Toxicology رو نداره در اختیارم بزاره؟
    میتونین کمک کنید تا پیدا کنم؟
    استاد فقط نمراتمو خوواسته و میخوام واسش بفرستم.
    سپاس

Junior Member

من فارغ تحصيل علوم ازمايشگاهي سراسري مشهدم . معدلم روي ١٥ هست و انگار براي پذيرش ارشد خيلي پايينه
    من با اين معدل و دو سال طرح و نهايت بتونم نمره زبان خوبي بگيرم براي ارشد هماتو شانسي براي فاند دارم ؟ يا اينكه ارشد و توي ايران بخونم و دكترا برم ؟
    يا حتي ويزا كاري تو كانادا !
    مرسي از وقتي ك ميذارين

Junior Member

سلام. دوستان میتوانید راهنمایی کنید که با لیسانس مهندسی گیاهپزشکی می توان برای رشته های مرتبط به پزشکی برای خارج از ایران پذیرش گرفت؟( البته من ارشد هم خوندم و به دنبال مستر مجدد در گرایش دیگر هستم).