صفحه 7 از 35 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 345

موضوع: تحصیلات تکمیلی در علوم پايه پزشكي (Msc & PhD)

پیش فرض پاسخ : کدام کشور برای فوق لیسانس و دكترا ي علوم پايه پزشكي مناسبتر است؟

سلام

این که گفتید با دکترای عمومی نمی شه مستقیما برای PHD اپلای کرد : 3 تا از اساتید دانشکده ی ما با دکترای حرفه ای با بورس خود دانشگاه رفتن و PHD گرفتن ( در کانادا و اروپا ) . آیا چون بورسیه بودن تونستن ؟
    من دوباره با یکی از دانشگاه های دانمارک مکاتبه کردم و در مورد رشته ی clinical immunology ( PHD ازشون پرسیدم و گفتن که می شه با با دکترای عمومی برای این رشته اپلای کرد .

ApplyAbroad Senior Veteran
    erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط arezoos نمایش پست ها
    سلام

این که گفتید با دکترای عمومی نمی شه مستقیما برای PHD اپلای کرد : 3 تا از اساتید دانشکده ی ما با دکترای حرفه ای با بورس خود دانشگاه رفتن و PHD گرفتن ( در کانادا و اروپا ) . آیا چون بورسیه بودن تونستن ؟
    من دوباره با یکی از دانشگاه های دانمارک مکاتبه کردم و در مورد رشته ی clinical immunology ( PHD ازشون پرسیدم و گفتن که می شه با با دکترای عمومی برای این رشته اپلای کرد .
    من خودم اساتید زیادی میشناسم که اول msc و بعد phd گرفتن. اگه ممکنه اسم دانشگاه رو بگید. همراه وب سایتش.

پیش فرض پاسخ : ادامه تحصيل در PHD علوم پايه پزشكي

سلام

بچه کسی قوانین مجوز آزمایشگاه تشخیص طبی در کشور های اروپایی رو می دونه ؟ با چه رشته های مجوز می دن ؟

ممنون

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan1985 نمایش پست ها
    من خودم اساتید زیادی میشناسم که اول msc و بعد phd گرفتن. اگه ممکنه اسم دانشگاه رو بگید. همراه وب سایتش.
    ای بابا عرفان جان کسی که با GP نمیره مستر بگیره بعد Phd مگر علاقه شخصی باشه، لینک نمیخاد هر جا چک کنی همینه
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Royal2009 نمایش پست ها
    ای بابا عرفان جان کسی که با GP نمیره مستر بگیره بعد Phd مگر علاقه شخصی باشه، لینک نمیخاد هر جا چک کنی همینه
    دقیقا بحث اینه که میرن!! نمونش دکتر مدرسی رییس انستیتو پاستور! مجبورم کردی اسم بیارم!!رزومش تو نت هست. بگردی پیداش میکنی.
    اینم لینکش:
    http://medicine.tums.ac.ir/fa/profes...px?lt=8&uid=78
    اون قسمت که توضیح داده رو بخون.
    ویرایش توسط erfan1985 : September 21st, 2011 در ساعت 01:57 AM

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Royal2009 نمایش پست ها
    من خودم هم دوستی داشتم که با GP ایران از کانادا پذیرش گرفت در رشته نوروساینس منتهی بهش گفتند باید اول مستر بخونه و بعد PhD. ایشون هم همینکار رو کرد. به من میگفت این روش استاندارده.

دانشگاهی که گفتم university of southern denmark هست . سایتشم اینه http://www.sdu.dk/Om_SDU/Fakultetern...g/Phdprojekter

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    من خودم هم دوستی داشتم که با GP ایران از کانادا پذیرش گرفت در رشته نوروساینس منتهی بهش گفتند باید اول مستر بخونه و بعد PhD. ایشون هم همینکار رو کرد. به من میگفت این روش استاندارده.
    يكي از بچه هاي همين سايت عمومي بودن الان داره دكترا بيوانفورماتيك ميخونه در آمريكا. بدون مستر. منتها سي ويش خيلي خوب بود
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

Member Renegade آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Bioinformatics

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    ای موضوع به نوع رشته و سابقه تحقیقاتی شما وابسته است. اگر رشته ای که می خواید PhD بگیرید به زمینه تحقیقاتی شما نزدیک باشه معمولاً بدون گذروندن مستر هم امکان پذیر هست. این موضوع به خصوص در مورد آمریکا صادقه که تقریباً دوره PhD هاشون مستر و هم در بر داره

erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Renegade نمایش پست ها
    ای موضوع به نوع رشته و سابقه تحقیقاتی شما وابسته است. اگر رشته ای که می خواید PhD بگیرید به زمینه تحقیقاتی شما نزدیک باشه معمولاً بدون گذروندن مستر هم امکان پذیر هست. این موضوع به خصوص در مورد آمریکا صادقه که تقریباً دوره PhD هاشون مستر و هم در بر داره
    من کسانی رو می شناسم که چندین سال ریسرچ مرتبط با رشته کار کردن و الان در کانادا دارن مستر میخونن. عملا یادمه یکی از دانشگاههای کانادا در تفسیر مدرک پزشکی نوشته بود که این مدرک هرچه باشه از نظر آکادمیک معادل لیسانسه! حالا شما میتونی در حد یه پروفسور ریسرچ بلد باشی. اما چون مدرکت لیسانسه باید از مستر شروع کنی.
    بله در آمریکا مستر و phd با همه و شما حتی اگه مستر هم داشته باشی باید دوباره مستر رو بگذرونی. یعنی چیزی به عنوان نگذروندن مستر نداریم.