نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
88. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • KLM

23 26.14%
  • LUFTHANSA

6 6.82%
  • QATAR AIRWAYS

15 17.05%
  • AUSTRIAN AIRLINES

3 3.41%
  • TURKISH AIRLINES

35 39.77%
  • AEROFLOT

6 6.82%
صفحه 11 از 14 نخستنخست ... 234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 137

موضوع: تهیه بلیت هواپیما به مقصد نروژ

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تهیه بلیت هواپیما به مقصد نروژ

pearson گرامی

ممنون از پاسختون. اگر بتونم با کردیت کارت آنلاین پرداخت کنم چطور؟ کدوم روش به صرفه تره؟ و در مورد ترکیش ایرلاین در سایتش نوشته

Rebooking/Rerouting is permitted without any charge and refundable: Fare description

Member marzib آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    میکروبیولوژِی آزاد شهرقدس

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    کسی با کسی نمی تواند پروازش را عوض کند
    واسه بلیط خودمون اقدام کنیم از طریق سایت بهتره یا مستقیم بریم آزانس؟ از نظر اینکه بخوایم روزشو اینا رو یه وقت تغییر بدیم . من تروندهایم میخوام برم و به نظرو klm بهترین انتخابه نظر شما چیه ؟اینطوری پروازم مستقیم و ارزون تر میشه
    غم انگیزترین چیز تو دنیا ، 1 استعداد تلف شده است .

نقل قول نوشته اصلی توسط marzib نمایش پست ها
    واسه بلیط خودمون اقدام کنیم از طریق سایت بهتره یا مستقیم بریم آزانس؟ از نظر اینکه بخوایم روزشو اینا رو یه وقت تغییر بدیم . من تروندهایم میخوام برم و به نظرو klm بهترین انتخابه نظر شما چیه ؟اینطوری پروازم مستقیم و ارزون تر میشه
    KLM تحریم کرده ایرانو، پرواز نداره. آنلاین با credit cardپرداخت نکنید آژانسا بلیطو صادر نمی کنن. روزنامه همشهریو بگیرید، چند جا زنگ بزنید قیمتا دستتون میاد. من این کارو کردم.

نقل قول نوشته اصلی توسط marzib نمایش پست ها
    فرقي نداره هميش با يك نرم افزار چك ميشه
    با قطري به نظر ميرسه ارزونترين باشه با اين مسير
    تهران - دوحه - اسلو - تروندهايم 2/380

نقل قول نوشته اصلی توسط Erfi نمایش پست ها
    KLM تحریم کرده ایرانو، پرواز نداره. آنلاین با credit cardپرداخت نکنید آژانسا بلیطو صادر نمی کنن. روزنامه همشهریو بگیرید، چند جا زنگ بزنید قیمتا دستتون میاد. من این کارو کردم.
    KLM ايران رو تحريم نكرده بلكه از آپريل گذشته پروازهايش رو به ايران بعد از 65 سال به خاطر به صرفه نبودن پروازهاش و كمبود مسافر و همينطور مشكل انتقال پول لغو كرد
    KLM تنها كريير اروپايي هست كه شبكه گسترده ايي براي پرواز به شهر مختلف اسكانديناوي به ويژه نروژ دارد
    هنوز امكان پرواز به تروندهايم با KLM از طريق استقاده از پرواز كانكشن به ابوظبي با اتحاد و ادامه با KLM وجود دارد
    قيمت بليت بين 2/5 تا 3 بايد باشد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Erfi نمایش پست ها
    چنین چیزی صحت ندارد.
    من برای یکی از دوستانم به مقصد برلین از KLM آنلاین بلیط خریدم و هیچ مشکلی هم نداشت و ایشان هم بدون هیچ مشکلی به مقصد رسیدند.

نقل قول نوشته اصلی توسط mrvahid نمایش پست ها
    چنین چیزی صحت ندارد.
    من برای یکی از دوستانم به مقصد برلین از KLM آنلاین بلیط خریدم و هیچ مشکلی هم نداشت و ایشان هم بدون هیچ مشکلی به مقصد رسیدند.
    8 آپريل 2013 آخرين روزي بود كه klm به ايران پرواز داشت

Junior Member

8 آپريل 2013 آخرين روزي بود كه klm به ايران پرواز داشت
    اون مهم نیست دوست عزیز.
    شرکت های همکار داره KLM.
    در نتیجه تو سایتش که سرچ کنی، از ایران با اتحاد یا کویت می بره بیرون مثلا تا ابوظبی یا آمستردام و بقیه ش را خودش می بره.

البته به نظر می رسه که اگر با ایران ایر بشود رفت استکهلم و از اونجا برویم به نروژ خیلی مناسب تر باشه قیمت. آیا کسی تجربه ای داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mrvahid نمایش پست ها
    اون مهم نیست دوست عزیز.
    شرکت های همکار داره KLM.
    در نتیجه تو سایتش که سرچ کنی، از ایران با اتحاد یا کویت می بره بیرون مثلا تا ابوظبی یا آمستردام و بقیه ش را خودش می بره.

البته به نظر می رسه که اگر با ایران ایر بشود رفت استکهلم و از اونجا برویم به نروژ خیلی مناسب تر باشه قیمت. آیا کسی تجربه ای داره؟
    مهم نيست كي ال ام به ايران پرواز نداره ديگه؟!!
    اگه اينطوري باشه كه همه ارلاينزها به ايران پرواز دارند. امريكن ارلاينز ،SAS ?!
    خب شما بايد يك استاپ بيشتر داشته باشيد تا برسيد به HUB كی ال ام ، مدت زمان سفرتون بيشتر ميشه و ...

KLM ايران رو تحريم نكرده بلكه از آپريل گذشته پروازهايش رو به ايران بعد از 65 سال به خاطر به صرفه نبودن پروازهاش و كمبود مسافر و همينطور مشكل انتقال پول لغو كرد
    KLM تنها كريير اروپايي هست كه شبكه گسترده ايي براي پرواز به شهر مختلف اسكانديناوي به ويژه نروژ دارد
    هنوز امكان پرواز به تروندهايم با KLM از طريق استقاده از پرواز كانكشن به ابوظبي با اتحاد و ادامه با KLM وجود دارد
    قيمت بليت بين 2/5 تا 3 بايد باشد
    من چيزيو كه آژانسا گفته بودن رو نقل كردم و ممنون از اينكه صحبت من. اصلاح كردي. حالا ميشه انلاين با كرديت كارد بليطو خريد يا نه؟ چون اژانسا ميگن صادر نمي كنن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)