نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
88. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • KLM

23 26.14%
  • LUFTHANSA

6 6.82%
  • QATAR AIRWAYS

15 17.05%
  • AUSTRIAN AIRLINES

3 3.41%
  • TURKISH AIRLINES

35 39.77%
  • AEROFLOT

6 6.82%
صفحه 12 از 14 نخستنخست ... 234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 137

موضوع: تهیه بلیت هواپیما به مقصد نروژ

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تهیه بلیت هواپیما به مقصد نروژ

نقل قول نوشته اصلی توسط Erfi نمایش پست ها
    من چيزيو كه آژانسا گفته بودن رو نقل كردم و ممنون از اينكه صحبت من. اصلاح كردي. حالا ميشه انلاين با كرديت كارد بليطو خريد يا نه؟ چون اژانسا ميگن صادر نمي كنن
    بله می توانید خودتان با کردیت کارت بخرید، بعد هم یک پرینت می گیرید از رسید و با همان می روید فرودگاه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    مهم نيست كي ال ام به ايران پرواز نداره ديگه؟!!
    اگه اينطوري باشه كه همه ارلاينزها به ايران پرواز دارند. امريكن ارلاينز ،SAS ?!
    خب شما بايد يك استاپ بيشتر داشته باشيد تا برسيد به HUB كی ال ام ، مدت زمان سفرتون بيشتر ميشه و ...
    اگر قیمت اوکی باشد مشکلی ندارد، یک توقف هم فال است و هم تماشا ...

Junior Member

دوستان کسی هست مقصدش استونگر باشه و یا اطلاعاتی واسه پروازهای اونجا داشته باشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ary87 نمایش پست ها
    می توانید با ایران ایر بروید استکهلم، و از آنجا با SAS بروید. (flysas.com)

Member marzib آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    میکروبیولوژِی آزاد شهرقدس

نقل قول نوشته اصلی توسط ary87 نمایش پست ها
    بهتره زودتر واسه رزرو بلیطتون اقدام کنید چون قیمتا داره میره بالا . بچه ها تو فروم چندین بار فتن به ایران ایر اطمینان نکنید چون ممکنه کنسل بشه پروازاش. به سایت قطر ایر ویز و ترکیش برید تو قسمت search بزنید بهتون نشون میده . دفاتر مرکزی همه این هواپیمایی ها تو برج سایه روبروی پارک ملت اگه برید اونجا بهتون راهنمایی میکنن .
    غم انگیزترین چیز تو دنیا ، 1 استعداد تلف شده است .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط marzib نمایش پست ها
    بهتره زودتر واسه رزرو بلیطتون اقدام کنید چون قیمتا داره میره بالا . بچه ها تو فروم چندین بار فتن به ایران ایر اطمینان نکنید چون ممکنه کنسل بشه پروازاش. به سایت قطر ایر ویز و ترکیش برید تو قسمت search بزنید بهتون نشون میده . دفاتر مرکزی همه این هواپیمایی ها تو برج سایه روبروی پارک ملت اگه برید اونجا بهتون راهنمایی میکنن .
    خیلی ممنون از راهنماییتون، دقیقاً همینطوره که میگید قیمتا هی داره بالا میره، اتفاقاً دنبال دفتر قطر ایرویز می گشتم کارم رو راحت کردین ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در خصوص نحوه تعامل با سفارت نروژ جهت اخذ ویزا و مسائل مربوطه

نقل قول نوشته اصلی توسط Nastaran62 نمایش پست ها
    الان فنلاند رو چک کردم. همه ویزا گرفتن. اونم یک ماهه! من بلیطم برای 5 اگوسته. نمی دونم چیکار کنم؟! بخش ویزای سفارت پنجشنبه هم بازه؟
    با ایر لاینی ازش بلیت گرفتین مکاتبه کنید، خیلی هم هزینش زیاد نیس، من از قطر بلیت گرفته بودم، صندلی رو تا 24 ساعت قبل از پرواز میشد کنسل کرد و 35$ ازم کسر کردن البته بلیت من Restricted بود و برای refund 50$ کسر می کنن! اگه بلیت Semi Flexible یا Flexible داشته باشید که اصلا جا به جایی هزینه ای نداره با قطر ایر لاین!

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در خصوص نحوه تعامل با سفارت نروژ جهت اخذ ویزا و مسائل مربوطه

نقل قول نوشته اصلی توسط marzmarz نمایش پست ها
    با ایر لاینی ازش بلیت گرفتین مکاتبه کنید، خیلی هم هزینش زیاد نیس، من از قطر بلیت گرفته بودم، صندلی رو تا 24 ساعت قبل از پرواز میشد کنسل کرد و 35$ ازم کسر کردن البته بلیت من Restricted بود و برای refund 50$ کسر می کنن! اگه بلیت Semi Flexible یا Flexible داشته باشید که اصلا جا به جایی هزینه ای نداره با قطر ایر لاین!
    ایشالا که کار به تغییر بلیط نکشه و زودتر ویزاها بیاد. من semi flexible از قطر بلیط خریدم. اگر بخواید تغییر بدید 30 دلار جریمشه و برای کنسلی 50 دلار. مشکل اینه که دقیقا باید همون مسیری که بلیطتون هست رو انتخاب کنید, از سایت نمی شه کنسل یا تغییر زمان داد و فقط آژانس می تونه این کار رو بکنه. duration های فعلی هم اکثرا بالای 30 ساعته!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Nastaran62 نمایش پست ها
    ایشالا که کار به تغییر بلیط نکشه و زودتر ویزاها بیاد. من semi flexible از قطر بلیط خریدم. اگر بخواید تغییر بدید 30 دلار جریمشه و برای کنسلی 50 دلار. مشکل اینه که دقیقا باید همون مسیری که بلیطتون هست رو انتخاب کنید, از سایت نمی شه کنسل یا تغییر زمان داد و فقط آژانس می تونه این کار رو بکنه. duration های فعلی هم اکثرا بالای 30 ساعته!
    تا جایی که من می دونم semiflexible جا به جایی بار اول مجانیه هاااا!! حالا یه بار دیگه بپرسید. می تونید فقط صندلیتونو کنسل کنید و فعلا روش تاریخ نذارید تا یه بلیت ارزون تر و duration کمتر گیرتون بیاد و برای این کار هم تا یک سال از زمان خرید بلیت زمان دارید. درسته، مسیر رو نمی تونید تغییر بدید!

Junior Member

یعنی یه بلیطی پیدا کردم واسه بچه هایی که ترومسو هستند که انصافا ایول داره. یه پیشنهاد هم واسه بچه های شهرهای دیگه نروژ دارم برای بلیط... 1. SAS Ticket - (Departure : Tromso, Norway) - (Arrival : Antalya, Turkey) - Stop(s) : 1 at Oslo - Price ~ 350 Euro 2. من این بلیط رو که مستقیم از قطب میاد نزدیک خاورمیانه از توی سایت فرودگاه tromso پیدا کردم. واسه این موضوع اول برید تو سایت فرودگاه مقصد و Flight Time-Tables رو مطالعه کنید اگه چیزه بدرد بخوری پیدا نشد، بعد بگردید دنبال ایرلاین های غیر مستقیم و 2 یا 3 پرواز. موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)