صفحه 33 از 34 نخستنخست ... 232425262728293031323334 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 321 تا 330 , از مجموع 334

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه York

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه York

سلام
    ببخشید برای شما از وقتی ک استاد گفت ادمیشن میدم تا وقتی ک آفر رو بگیرین توی myfile چقذر طول کشید؟

Junior Member

دوستان من افرم اومده و اوکی کردم برای دکترا برق. چقدر طول میکشه که نامه پذیرشم +فاند بیاد؟

سلامدوستان
    برای پاییز 2020 استاد بهم گفته اپلای کن. میخواستم ببینم مدارک رو اول باید پست کنم یا فقط در سامانه اپلای آپلود کنم کفایت میکنه. همچنین مدرک زبانمم اگسپایر شده و بهمن دارم امتحان میدم. برای کمک هزینه تحصیلی ددلاین جداگانه ای وجود داره یا به هر کس که پذرش بدن بصورت اتوماتیک لحاظ میکنن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdavimohamad نمایش پست ها
    سلامدوستان
    برای پاییز 2020 استاد بهم گفته اپلای کن. میخواستم ببینم مدارک رو اول باید پست کنم یا فقط در سامانه اپلای آپلود کنم کفایت میکنه. همچنین مدرک زبانمم اگسپایر شده و بهمن دارم امتحان میدم. برای کمک هزینه تحصیلی ددلاین جداگانه ای وجود داره یا به هر کس که پذرش بدن بصورت اتوماتیک لحاظ میکنن؟

در Myfile اپلود کنید. برای فاند نیازی نیست جای دیگه اقدام بشه بهمراه نامه پذیرش اونم براتون میاد و برای دانشجوهای اینترنشنال در نظر گرفته میشه با در نظر گرفتن شرایط.

Member Garibaldi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics - SUT

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdavimohamad نمایش پست ها
    سلامدوستان
    من واقعا نمیدونم شما که اینهمه وقت گذاشتید و زحمت کشیدید و با این همه مکاتبه و نامه نگاری احتمالا موافقت استاد رو گرفتید چرا این دست از سوالاتتون رو در قالب یک ایمیل از همون استاد یا منشی دپارتمان نمیپرسید مطمئنا خیلی پاسخ بهتر و دقیق تر قابل اعتمادتری به شما خواهند داد.

Junior Member

من میخوام اپلای کنم، ولی توی فرم اپلیکیشن کد پستی فقط 9 رقم جا میشه. چطوری باید کد 10 رقمی رو وارد بکنیم؟

دوستان من دارم برای دانشگاه یورک اپلای میکنم. بعد از اینکه پرداخت رو انجام دادم در پیغامی گفته شده که:
    Please remember to complete the following steps before we can begin to assess your application for admissibility tothe University.
    1. Submit ALL supporting documentation to the Office of Admissions.
    2. Submit language proficiency test results, if required.

الان این submit که گفته باید از طریق پست فیزیکی باشه یا باید منتظر بمونم student number بیاد بعدش تو MyFile آپلود کنم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

Junior Member

سلام،

از دوستانی که در رشته کامپیوتر دانشگاه York ادامه تحصیل دادند، می خواستم بپرسم که کیفیت دوره و اساتیدش چطور هست؟ آیا شهرت دانشگاه از نظر آکادمیک و حرفه ای خوب هست؟

ظاهراً رتبه دانشگاه چه به صورت کلی و چه در رشته کامپیوتر در رده بندی هایی مثل THE و QS خیلی خوب نیست، به خصوص نسبت به سایر دانشگاه های کانادا. ولی از صفحات اساتید و همین طور سایت csrankings.org به نظر میاد که به خصوص در زمینه های مرتبط با هوش مصنوعی و computer vision فعال و قوی هست. آیا همین طوره؟

سلام دوستان من ساکن تورنتو هستم میخوام برای مستر اپلای کنم یورک رشته IMBA سال بعد.تافل 91 دارم(ریدیتگ24 لیسنینگ 25 اسپیکینگ و رایتینگ 21) دارم رو GRE کار میکنم الان.با توجه به سابقه کار4ساله تو چین و رزومه قوی و معدل لیسانس پایین و غیر مرتبط(بیولوژی) فکر میکنین با این نمره تافل میتونم قبولی بگیرم یا باید دوباره تافل بدم؟ مینیموم ریکوایرمنت 100 هست و برا هر دایمنشن 23. ممنون میشم.

و اینکه ایا برای ثبت نام ایا لازم هست که فرم وسWES رو تهیه کنم؟چیزی تو وبسایت ندیدم.ترجمه مدارکم رو دارم 6سال پیش ترجمه کردم.ظاهرا باید باز نشده باشه ولی دارالترجمه خودش باز کرده بود برام اون موقع.فکر کنم منظورشون از sealed مهروموم ترجمه هست نه؟ ممنون میشم کسی راهنماییم کنه در مورد این سوالاتم هر چند کمی زیاد هست تعدادشون.
    نقل قول نوشته اصلی توسط sina_ahmari نمایش پست ها
    سلام دوستان من ساکن تورنتو هستم میخوام برای مستر اپلای کنم یورک رشته IMBA سال بعد.تافل 91 دارم(ریدیتگ24 لیسنینگ 25 اسپیکینگ و رایتینگ 21) دارم رو GRE کار میکنم الان.با توجه به سابقه کار4ساله تو چین و رزومه قوی و معدل لیسانس پایین و غیر مرتبط(بیولوژی) فکر میکنین با این نمره تافل میتونم قبولی بگیرم یا باید دوباره تافل بدم؟ مینیموم ریکوایرمنت 100 هست و برا هر دایمنشن 23. ممنون میشم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)