صفحه 5 از 34 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 334

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه York

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي فناوري اطلاعات دانشگاه اصفهان

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه York

نقل قول نوشته اصلی توسط ab12ab نمایش پست ها
    من ایمیل زدم به دپارتمان بهم گفتن اگر تا اوایل آپریل اکسپت نشدین امکانش خیلی کمه که دیگه پذیرفته بشید.
    به من هم دقيقا همين رو گفتن.كارشناس يكي از گروه ها به من اين طور گفت من به مدير گروه ايميل زدم اون گفتش كه به زودي نتايج رو اعلام مي كنيم منتها هنوز هيچ خبري نشده.حتي نميگن ريجكت شدي كه آدم تكليفشو بدونه

نقل قول نوشته اصلی توسط mmadadi نمایش پست ها
    دوستان کسی از یورک برای fall2012 جواب گرفته؟
    من سال پیش پذیرش گرفتم و 2 بار defer کردم تا این که بلاخره قبل از عید با پذیرش fall 2012برای ویزا اقدام کردم .

دوستان کمک کنید...
    من 3روز پیش از دانشگاه York برام پذیرش اومده با فاند. تقریبا 25000 دلار که گویا 12000 دلارش میره برا شهریه.
    از دانشگاه New South Wales استرالیا پذیرش دارم که شهریه نمیدم و هزینه زندگی هم بهم میدن (24000 دلار در سال).

البته از بچه ها شنیدم که کانادا خیلی ارزونتر از استرالیا هست ولی باز موندم چه کنم...

میگم انگار از ایران کسی york نمیره؟؟!!!
    چرا هیچ کس تو روم چیزی نمینوسه؟ میخوام بدونم کلا چه جور دانشگاهیه؟؟ هزینه زندگی، خوابگاه ، ... چه جوریه؟ با این فاند من چقدر میخونه؟ کسی خونه نیست؟؟!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad123 نمایش پست ها
    چرا هیچ کس تو روم چیزی نمینوسه؟ میخوام بدونم کلا چه جور دانشگاهیه؟؟ هزینه زندگی، خوابگاه ، ... چه جوریه؟ با این فاند من چقدر میخونه؟ کسی خونه نیست؟؟!!!
    اتفاقا برعکسه...دانشگاه یورک دانشجوهای ایرانی زیادی داره ..دوست من پارسال تو رشته بایو مدیکال از ایران رفت اونجا..راضیه...

پس حتما بچه هایی که اونجان خیلی بی معرفتن که یه سری به این فروم و این روم دیگه نمیزنن؟؟!!!

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad123 نمایش پست ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط MahshiDD نمایش پست ها
    اتفاقا برعکسه...دانشگاه یورک دانشجوهای ایرانی زیادی داره ..دوست من پارسال تو رشته بایو مدیکال از ایران رفت اونجا..راضیه...
    دانشگاه York دانشجویان ایرانی خیلی زیاد داره، ولی خیلیاشون مقیم کانادا هستند و international student محسوب نمی شن.

Member hazy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - University of Helsinki

من ۱۹ دسامبر اپلیکیشن فی رو پرداخت کردم و طی ۴ روز باید به من اطلاعات account میل می شد، اما فکر کنم به تعطیلات خورد و فعلا با گذشت ۱۲ روز خبری نیست. deadline دانشگاه هم ۱۶ ژانویه است و من باید زودتر مدارکم رو پست کنم، حالا سوالم اینه که آیا توصیه نامه تو این دانشگاه به صورت الکترونیکی هستش یا اینکه من باید فرما ارزشیابی رو بدم استادام پر کنن و با مدارکم بفرستم؟ با توجه به اینکه الان هم ایام امتحاناست و من خیلی سخت می تونم حضوری استادام رو پیدا کنم. خیلی ممنون میشم اگه کسی اطلاع داره بم بگه، دارم برای رشته علوم کامپیوتر اپلای می کنم. مرسی

سلام دوست عزیز
    من هم میخوام کامپیوتر دکترااقدام کنم.
    کل مدارک رو باید به صورت هارد کپی ارسال کنید حتی توصیه نامه ها رو به آدر زیر:
    http://futurestudents.yorku.ca/gradu...nd-engineering
    یه فایل پی دی اف هست که توی اون چک لیست ها رو باید نگاه کنی
    من فقط یه سوال دارم. توی چک لیست ها زده اونهایی که از ایران اقدام میکنن باید آفیشال کپی مدارکشون رو بفرستن. یعنی چی؟ ترجمه شده کافی نیست؟
    don't forget to smile

Member hazy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - University of Helsinki

سلام
    خيلي ممنون بابت جواب، از آفيشال كپي قاعدتا منظورشون بايد همون ترجمه رسمي با مهر دادگستري و وزارت امور خارجه باشه، البته من نمي دونم شما چه دانشگاهي بودين و چطور براتون ريز نمره صادر مي كنن اما دانشگاه آزاد بعد ترجمه رسمي و مهر امور خارجه و دادگستري تو پاكت دانشگاه آزاد ميذارن و پاكتم مهر مي كنن خودشون ميفرستن كه رسميه!
    شما فرما ارزيابي هم براي توصيه نامه اساتيدتونم پر كردين؟ چون من تو همين فروم ديدم بچه ها بعد پست كردن توصيه نامه باز به استاداشون دانشگاه ميل زده، از طرفي توي قسمت myfile جايي براي اسم و ايميل استادهايي كه توصيه نامه ميدن داره!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)