صفحه 6 از 34 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 334

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه York

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه York

سلام دوست عزیز
    آدرس سایتی که گفتم اینه
    http://futurestudents.yorku.ca/gradu...nd-engineering
    سمت راست بالای صفحه یه لینک داره به اسم recommendation form که وقتی روش کلیک می کنیم وارد صفحه myfile میشه. پس درواقع این به معنای اینه که باید بعدش اسم استادامون رو وارد کنیم. حالا این که ایمیل بهشون زده میشه یا خیر رو اطلاع ندارم. من در هر صورت هارد کپی توصیه نامه هایی که استادام دادن رو براشون میفرستم تا بعدش ببینم چی میشه.
    نوشته دو نسخه. شما دو نسخه ترجمه شده رسمی رو میفرستین؟
    don't forget to smile

Member hazy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - University of Helsinki

مرسی، بله من دو نسخه میفرستم.

راستی یه نکته. من application fee ها رو توسط یه شرکت میدم. به این ترتیب که وارد یه سیستم میشم اطلاعات اولیه رو ذخیره می کنم و برای پرداخت کلمه کاربری و رمز رو میدم به شرکت و پول رو برای شرکت پرداخت می کنم و اون شرکت هم با وارد کردن کلمه کاربری و رمز عبور، پرداخت رو انجام میده.
    ولی دانشگاه یورک اینجوریه که هیچ جا اطلاعاتت ذخیره نمیشه. یعنی بعد از اینکه اطلاعاتت رو وارد کردی باید پرداخت رو انجام بدی و کلمه کاربری و رمز عبور نداری
    شما در این جور موارد چکار می کنید؟

ممنون
    don't forget to smile

Member hazy آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط elahe61 نمایش پست ها
    راستی یه نکته. من application fee ها رو توسط یه شرکت میدم. به این ترتیب که وارد یه سیستم میشم اطلاعات اولیه رو ذخیره می کنم و برای پرداخت کلمه کاربری و رمز رو میدم به شرکت و پول رو برای شرکت پرداخت می کنم و اون شرکت هم با وارد کردن کلمه کاربری و رمز عبور، پرداخت رو انجام میده.
    ولی دانشگاه یورک اینجوریه که هیچ جا اطلاعاتت ذخیره نمیشه. یعنی بعد از اینکه اطلاعاتت رو وارد کردی باید پرداخت رو انجام بدی و کلمه کاربری و رمز عبور نداری
    شما در این جور موارد چکار می کنید؟

ممنون
    واقعیتش منم این مشکل رو داشتم، منم پر می کردم بعد به یکی از فامیلامون میدادم که برام پرداخت کنه اما دیگه سر این دانشگاه من یدور از هر صفحه و اطلاعاتش screen capture گرفتم و ایشون لطف کردن از روی اون عکسا خودشون فیلدهارو پر کردن و پول رو پرداخت کردن

Member hazy آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hazy نمایش پست ها
    من ۱۹ دسامبر اپلیکیشن فی رو پرداخت کردم و طی ۴ روز باید به من اطلاعات account میل می شد، اما فکر کنم به تعطیلات خورد و فعلا با گذشت ۱۲ روز خبری نیست. deadline دانشگاه هم ۱۶ ژانویه است و من باید زودتر مدارکم رو پست کنم، حالا سوالم اینه که آیا توصیه نامه تو این دانشگاه به صورت الکترونیکی هستش یا اینکه من باید فرما ارزشیابی رو بدم استادام پر کنن و با مدارکم بفرستم؟ با توجه به اینکه الان هم ایام امتحاناست و من خیلی سخت می تونم حضوری استادام رو پیدا کنم. خیلی ممنون میشم اگه کسی اطلاع داره بم بگه، دارم برای رشته علوم کامپیوتر اپلای می کنم. مرسی
    من بالاخره تونستم وارد اکانتم بشم و اگه کسی همین سوال من براش پیش اومد، خواستم بگم که توصیه نامه به صورت الکترونیکی هست، اطلاعات استاد رو پر می کنید و دانشگاه بهشون میل می زنه. البته دستی هم میتونید بفرستید.

سلام. خیلی ممنون. اینکه دستی هم می تونیم بفرستیم به این معنیه که دیگه نمی خواهد ایمیل استاد ها رو پر کنیم؟ آیا خودشون فرمت توصیه نامه دارن که دانلود کنیم و بدیم استادها پر کنن یا همون توصیه نامه ای که استادها برامون نوشتن کافیه؟

مرسی
    don't forget to smile

Member hazy آواتار ها
    رشته و دانشگاه

دستی می تونید بفرستید، اما باید اطلاعات استاد رو به همراه ای میل حتما وارد کنید و دانشگاه هم براشون میل می زنه اما دیگه استاد لازم نیس الکترونیکی پر کنه. من ای قسمت رو براتون از پروفایلم کپی کردم:

Below is the list of referees that you have submitted for your application(s). Referees will be contacted via e-mail within 72 hours. After we receive their electronic response, the status of "Not Yet Received" will be updated to "Received."

Please note that if a referee elects to send their recommendation form in hard copy instead of electronically, it may take several weeks for their status to be changed to "Received."

بنابراین دستی بفرستید فقط زمان بیشتری طول می کشه که پروسس کنن

Banned

بچه ها من اپلیکشن فی را پرداخت کردم ولی هیچ میلی واسم نفرستادم! مال شما هم همینطور بود ؟

Member hazy آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidaz نمایش پست ها
    بچه ها من اپلیکشن فی را پرداخت کردم ولی هیچ میلی واسم نفرستادم! مال شما هم همینطور بود ؟
    بله براي من از ١٩ دسامبر تا ٣ ژانويه طول كشيد كه جواب بدن البته من به تعطيلات سال نو خوردم، به صورت عادي بايد ٤ روز كاري صبر كنيد

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط hazy نمایش پست ها
    بله براي من از ١٩ دسامبر تا ٣ ژانويه طول كشيد كه جواب بدن البته من به تعطيلات سال نو خوردم، به صورت عادي بايد ٤ روز كاري صبر كنيد
    منظورم اینه که هیچ comfirmation ای چیزی هم نمیدن به ای میلمون؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)