صفحه 16 از 37 نخستنخست ... 67891011121314151617181920212223242526 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 363

موضوع: مهاجرت به آلمان به غیر از طریق پذیرش دانشگاهی

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به آلمان به غیر از طریق پذیرش دانشگاهی

سلام به نظرتون به روش خوداشتغالی و راه اندازی کسب و کار (مثلا مغازه یا ...) میشه اقامت گرفت؟

Senior Member bayazee آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط raminmordad نمایش پست ها
    سلام به نظرتون به روش خوداشتغالی و راه اندازی کسب و کار (مثلا مغازه یا ...) میشه اقامت گرفت؟
    اگر با باز کردن مغازه می شد که الان نصف مفازه دار های ایران ساکن آلمان بودن!
    خوداشتغالی یا فری لنسری ویزا داره ولی به نظرم به ایرانی ها مخصوصا اگر درخواست از ایران باشه خیلی سخت بدن یا ندن. اونم معمولا برای رشته ها و شرایط خاص هست.

با سلام و احترام

اینجانب کارشناسی علوم کامپیوتر 30 ساله قصد گرفتن اقامت در آلمان یا سوییس را دارم.

اگر بخواهم دوره دووجهی ادغام شده با دوره تحصیل را که دارای دو پایان نامه تحصیلی (از دانشکده و از شرکت) می باشد را بگذرانم، الآن باید دقیقا چه اقدامی کنم؟

حقوق این دوره حدودا چقدر خواهد بود؟

چون مثل اینکه زمان پذیرش برای اول اکتبر شروع می شود و من فرصت کمی دارم.
    برای گرفتن ویزا و غیره چه اقداماتی انجام دهم؟

بیشتر نظرم روی سوییس هست.

صفر صفرم لطفا کمک کنید

بی صبرانه منتظر پاسخ سبزتان هستم.

Junior Member

سلام خدمت دوستان
    من قبلا هم تو همین انجمن پست داده بودم در رابطه با بلو کارت
    الان من 2 ماهی میشه آلمانم ولی نتونستم کار با شرایط بلو کارت رو پیدا کنم ولی خوب کارهای در سطح دیگه برام هست برای مثال کار در رستوران یا در کارخونه
    البته حقوق در حدود 2000 یورو در ماه حالا میخوام بدونم الان میتونم کلا بیخیال بلو کارت بشم و یکی از همین کارها رو بگیرم و برای اقامت یا ویزای کاری اقدام کنم ؟
    البته قانون اینه که باید اداره کار آلمان تایید کنه حالا به نظر شما تایید میکنه این شرایط رو یا اینکه حتما باید بلو کارت باشه؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed15467 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان
    الان من 2 ماهی میشه آلمانم ولی نتونستم کار با شرایط بلو کارت رو پیدا کنم ولی خوب کارهای در سطح دیگه برام هست برای مثال کار در رستوران یا در کارخونه
    البته حقوق در حدود 2000 یورو در ماه حالا میخوام بدونم الان میتونم کلا بیخیال بلو کارت بشم و یکی از همین کارها رو بگیرم و برای اقامت یا ویزای کاری اقدام کنم ؟
    البته قانون اینه که باید اداره کار آلمان تایید کنه حالا به نظر شما تایید میکنه این شرایط رو یا اینکه حتما باید بلو کارت باشه؟
    سلام
    کاری که پیدا می کنین باید مرتبط با رشته تون باشه. کار توی رستوران و کارخونه رو تایید نمی کنن. اما کار مرتبط با رشته تون رو حتی اگه حقوقش به بلوکارت هم نرسه، می تونین اقدام کنین و ویزای کار عادی بگیرین.

Senior Member bayazee آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed15467 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان
    در تکمیل جواب درست especial باید دقت کنید که حقوق نمی تونه خیلی کمتر باشه. یعنی مثلا اگر حقوق بلوکارت امسال ۵۰ هزار تا هست شاید زیر ۴۰ هزار تا باشه بهتون ویزای کار هم نمی دن احتمالا. یا اگر رشته شما جزو رشته های لیست کمبود نیرو هست و کف حقوق ۴۰ هزار تا هست احتمالا زیر ۳۵ هزار تا در سال باز نشه ... حقوق ۲ هزار تا در ماه خیلی کمه و به نظرم حتی در رشته تخصصی باشه خیلی بعید هست ختم به ویزای کار بشه. نمی گم نا امید شید. تلاش بیشتر کنید و اگر هیچ راهی نبود با همون درآمد مراجعه کنید شاید شد ...

یک نکته مهم. این ویزا از اسمش و تعریفش تا قوانین برای افراد متخصص هست. فرد متخصص هم مشخصه. تحصیل مرتبط داره. سابقه کار داره بعدش مرتبط با تحصیل و ... قطعا کارهایی مثل کار خدماتی یا کار در رستوران شامل کار تخصصی و فرد متخصص نمی شه.

با سلام من در ایتالیا دانشجو ارشد مکانیک هستم و کارت اقامت دانشجویی شنگن دارم . ایا می تونم با این کارت وارد المان شده و کار پید کنم ؟ یا باید اول مجوزاقامت المان داشته باشم ؟ اگر در مورد روندش توضیح بدین ممنون می شم. من ۵ سال هم سابقه کار در زمینه مکانیک دارم.

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad19869 نمایش پست ها
    با سلام من در ایتالیا دانشجو ارشد مکانیک هستم و کارت اقامت دانشجویی شنگن دارم . ایا می تونم با این کارت وارد المان شده و کار پید کنم ؟ یا باید اول مجوزاقامت المان داشته باشم ؟ اگر در مورد روندش توضیح بدین ممنون می شم. من ۵ سال هم سابقه کار در زمینه مکانیک دارم.
    کار پیدا کردن شما با کار پیدا کسی که از ایران درخواست میکنه فرقی نداره پروسش. فقط شما چند تا مزیت داری:

۱. دانشگاهت تو اروپاست. اگر جزو دانشگاه ههای خوب ایتالیاست نکته مثبت هست.
    ۲. اگر یک زمانی مصاحبه حضوری بزارن سرتو میندازی پایین میری.
    ۳. برای دریافت ویزای کار (این ضروریه چون شما سیتیزن ایتالیا نیستی) لازم نیست برگردی ایران و تو صف سفارت باشی. چون اقامت ایتالیا داری میتونی از سفارت همونجا درخواست بدی.

پروسه همونه فقط کارت آسون تره. دنبال کار گشتن نیاز به حضور و اقامت آلمان نداره. از همونجا هم میتونی اپلای کنی.

بسیار ممنون از پاسختون / من لحاظ درسی در ایتالیا به مشکل خوردم ومی خوام فعلا دانشگاه ترک کنم و از طریق کارشناسی و سابقه کاری که در ایرا ن دارم اقدام کنم برای کار در المان . از چه طریق می تونم این کارو انجام بدم ؟ سایت معتبری می شه معرفی بکنید که فرصت های کاری المان رو معرفی کنه ؟

Senior Member VividNed آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad19869 نمایش پست ها
    بسیار ممنون از پاسختون / من لحاظ درسی در ایتالیا به مشکل خوردم ومی خوام فعلا دانشگاه ترک کنم و از طریق کارشناسی و سابقه کاری که در ایرا ن دارم اقدام کنم برای کار در المان . از چه طریق می تونم این کارو انجام بدم ؟ سایت معتبری می شه معرفی بکنید که فرصت های کاری المان رو معرفی کنه ؟
    توی این سایتها میتونید دنبال کار بگردید:

http://de.indeed.com/

https://jobboerse.arbeitsagentur.de/

http://www.ingenieur24.de

... Stay Hungry ... Stay Foolish

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)