صفحه 33 از 37 نخستنخست ... 232425262728293031323334353637 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 321 تا 330 , از مجموع 363

موضوع: مهاجرت به آلمان به غیر از طریق پذیرش دانشگاهی

Senior Member bayazee آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به آلمان به غیر از طریق پذیرش دانشگاهی

نقل قول نوشته اصلی توسط Azineda نمایش پست ها
    دوستان سلام
    یک سوال داشتم
    اگر یک پیشنهاد کار از شرکت و یا موسسه ای داشته باشیم که فوریت داشته باشه
    آیا باز هم منتظر وقت معین شده از سمت سفارت المان باید باشم یا اینکه از اون طرف خودشون اعلام می کنن که فوری هست و بهم خبر میدن؟؟؟
    پیشنهاد کار به تنهایی معمولا تاثیر خاصی نداره. اما اگر قرارداد کار نهایی با جایی بستید اقدام کنید و اجازه کار بگیرید از طریق شرکت و بعد همه مدارک رو برای سفارت ایمیل کنید و درخواست وقت اضطراری. متن ایمیل هم آلمانی باشه یا انگلیسی و همه اطلاعات مورد نیاز مثل شماره پاسپورت و شهر و تاریخ تولد و ... توی متن ایمیل باشه. معمولا شرکت وقت سریع می ده.
    همینطور دقت کنید همه مدارک ترجمه و تائید شده و آماده باشه. مواردی مثل zab رو گرفته باشه. بعضی مواقع یهو وقت می دن هفته بعد! شاید فرصت نباشه برای کاری

Smile پاسخ : مهاجرت به آلمان به غیر از طریق پذیرش دانشگاهی

سلام
    من کارشناسی کارگردانی دانشگاه علمی کاربردی خوندم و 2 سال سابقه کار در تئاتر دارم، میخواستم بدونم میتونم با این مدرک و سابقه کار ویزای هنرمندی بگیرم؟

Junior Member

سلام
    من 34سالمه
    زبان المانی تازه دارم یاد میگیرم
    میخوام برای اقامت به المان از طریق کار اقادام کنم
    میشه راهنماییم کنید؟
    اصلا میشه؟؟
    چقدر هزینه باید بکنم؟؟
    اصلا باید چیکار کنم؟
    پروسش چطوریه؟؟

Junior Member DanielDevMan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Full Stack Developer

سلام من چند پست در پاسخ به این سوالات شما گذاشتم. پست ها رو میتونید 1-اینجا و 2-اینجا و 3-اینجا و 4-اینجا ببینید. اگه بازم سوالی داشتید بعد از خوندن این مطالب میتونید بپرسید، من تا جایی که بدونم راهنماییتون میکنم. به طور خلاصه هم میتونم بگم که هزینه خاصی نداره برای ویزای کاری. بله میشه. باید ابتدا شغلی پیدا کنید و قرارداد ببندید از اینجا. یا هم یک ویزای جستجوی کار بگیرید (که یک صف فک کنم 15-18 ماهه داره برای گرفتن وقت مصاحبه! ولی اگه قرارداد کاری داشته باشین، میتونین وقت اضطراری بگیرین) برید اونجا، توی این حالت 6 ماه فرصت دارید کار پیدا کنید و ویزاتون رو تبدیل کنید به ویزای کاری (البته فک کنم توی این حالت باید یه مقدار پول بلوکه کنید و تمکن مالی نشون بدید). برای ویزای جستجوی کار میتونید مطالب مربوط به این تاپیک رو اینجا پیدا کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط mh1364 نمایش پست ها
    سلام
    من 34سالمه
    زبان المانی تازه دارم یاد میگیرم
    میخوام برای اقامت به المان از طریق کار اقادام کنم
    میشه راهنماییم کنید؟
    اصلا میشه؟؟
    چقدر هزینه باید بکنم؟؟
    اصلا باید چیکار کنم؟
    پروسش چطوریه؟؟
    Find a way, or make one

Junior Member

با درود

یکی از دوستان درخواست کار در آلمان داده بودن و براشون ویزای 8 روزه صادر کردن، ایشون سفر کردن به آلمان و با اون شرکت قرارداد 1 ساله امضاء کردن، بعد از حضور در اداره مهاجرت بهشون گفتن برید 2شنبه جواب میدیم.

با توجه به این که نظر اون شرکت مثبت بوده و قرارداد با ایشون امضاء کردن آیا امکان داره به ایشون ویزای کار ندن؟!

دوم این که ایشون تا همون 2 شنبه ویزا داره، اگر نیاز باشه بیشتر بمونه همون اداره مهاجرت میتونه ویزاشون رو بیشتر کنه؟

ممنون

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط kian525 نمایش پست ها
    با درود

یکی از دوستان درخواست کار در آلمان داده بودن و براشون ویزای 8 روزه صادر کردن، ایشون سفر کردن به آلمان و با اون شرکت قرارداد 1 ساله امضاء کردن، بعد از حضور در اداره مهاجرت بهشون گفتن برید 2شنبه جواب میدیم.

با توجه به این که نظر اون شرکت مثبت بوده و قرارداد با ایشون امضاء کردن آیا امکان داره به ایشون ویزای کار ندن؟!

دوم این که ایشون تا همون 2 شنبه ویزا داره، اگر نیاز باشه بیشتر بمونه همون اداره مهاجرت میتونه ویزاشون رو بیشتر کنه؟

ممنون
    سلام
    با اطمینان که خب هیچ کس نمیتوه بهتون چیزی بگه ولی اگه مدارکشون کامله و قرارداد کاری با حقوق خوبی داشته باشن، احتمالا ویزا می گیرن.
    من نفهمیدم برای ۸ روز ویزای چی گرفته ان؟ شنگن؟ شنگنو می تونن به همون شنگن براشون چند روز تمدید کنن.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member

با سلام و احترام
    بنده برای جستجوی کار درخواست ویزای 6 ماهه به آلمان داده ام، حال برای رزرو هتل باید 6 ماه را هتل رزرو بکنم؟ یا می شود مثلا برای 15 روز یا کمتر یک هتل رزرو کرد و سپس به یک آپارتمان اشتراکی نقل مکان کرد؟ آیا اگر در مدت کمتر از مثلا 15 روزی که هتل را رزرو کرده ایم یک آپارتمان اشتراکی پیدا کردیم باید پول کل هتل را بدهیم؟

با تشکر و احترام
    طاهر یوسف زاده

Junior Member

سلام.
    من سوالی در خصوص شرایط کار برای رشته پرستاری دارم. اگر کسی لیسانس پرستاری داشته باشه، بدون سابقه کار زیاد و با سن بالای سی سال، این شخص چقدر امکان یافتن شغل در آلمان رو داره؟
    از دوستانی که اطلاعات دارند ممنون میشم پاسخ بدهند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical engineering

با سلام
    بنده فوق لیسانس مکانیک ، بای ریسچر از مالزی دارم و در وب سایت Anabin برای مستر بای ریسرچ جلو رتبه بندی زده NZ آیا این رشته و مقطع تحصیلی برای اقدام ویزای جستجوی کار در آلمان مورد تایید هست؟ 6 سال هم سابقه کار در ایران دارم.
    با تشکر

سلام دوستان
    من درحال حاضر ایتالیا هستم درحال کار و پذیرش یه کار تحقیقاتی دارم از آلمان در یک‌موسسه تحیقیقاتی. دوستان کسی میدونه روند کرفتن ویزا چطوری هست و برای چه نوع ویزایی باید درخواست بدم و چه مدارکی میخواد؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)