صفحه 34 از 37 نخستنخست ... 2425262728293031323334353637 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 331 تا 340 , از مجموع 363

موضوع: مهاجرت به آلمان به غیر از طریق پذیرش دانشگاهی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به آلمان به غیر از طریق پذیرش دانشگاهی

سلام، رشته تحصیلی شما جزو مشاغلی هست که زیاد میخوان و حداقل مدرک لیسانس مورد نیازه، ولی NZ نمیدونم چیه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mojgan2103 نمایش پست ها
    با سلام
    بنده فوق لیسانس مکانیک ، بای ریسچر از مالزی دارم و در وب سایت Anabin برای مستر بای ریسرچ جلو رتبه بندی زده NZ آیا این رشته و مقطع تحصیلی برای اقدام ویزای جستجوی کار در آلمان مورد تایید هست؟ 6 سال هم سابقه کار در ایران دارم.
    با تشکر

Junior Member

سلام، به سایت سفارت آلمان مراجعه کنید و درخواست ویزای جاب سیکر کنید و اگه skilled worker هستید قبلش شغل مورد نظر را پیدا کنید و قرارداد را که امضا کردید در خواست ویزای بلوکارت بکنید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط mecrob_777 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من درحال حاضر ایتالیا هستم درحال کار و پذیرش یه کار تحقیقاتی دارم از آلمان در یک‌موسسه تحیقیقاتی. دوستان کسی میدونه روند کرفتن ویزا چطوری هست و برای چه نوع ویزایی باید درخواست بدم و چه مدارکی میخواد؟
    ممنون

سلام.من 4 سال سابقه کار حسابداری دارم و همسرم 6 ساله با مدرک مهندسی مکانیک سابقه کار در راه آهن و تعمیرات لوکوموتیو داره.میخواستم صفر تا صد اخذ ویزای کاری رو و اقامت دائم آلمان رو بپرسم به صورت خلاصه و نکات مهم
    با تشکر فراوان

به نظرتون اين منطقي هست كه از ايران براي شركت ها و اگهي هاي استخدامي زرومه ارسال كرد؟
    ايا شركت ها در اين صورت امكان مصاحبه،​حمايت براي گرفتن ويزاي كار ميكنن؟ يا از همون اول بايد با ويزاي job seeker اومد و رفت دنبال كاريابي؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Tesla64 نمایش پست ها
    به نظرتون اين منطقي هست كه از ايران براي شركت ها و اگهي هاي استخدامي زرومه ارسال كرد؟
    ايا شركت ها در اين صورت امكان مصاحبه،​حمايت براي گرفتن ويزاي كار ميكنن؟ يا از همون اول بايد با ويزاي job seeker اومد و رفت دنبال كاريابي؟
    اینکه مستقیم از ایران بتونین قرارداد بگیرین خیلی خیلی مشکله. اما خب بازم بودن کسایی که گرفتن. اما در هر صورت معقوله که شما اول رزومه بفرستین یه تعدادی (مثلا ۵۰ تا، صد تا). ببینین چه فیدبکی می گیرین. چقدر به مصاحبه ی اول دعوت میشین. بعد تصمیم بگیرین که برای ویزای جویای کار اقدام کنین. اگر بخواین از ایران قرارداد بگیرین، معمولا برای رشته هایی غیر از کامپیوتر نمیشه. ولی رشته ی کامپیوتر چون می تونن آنلاین از شما تمام تست ها رو بگیرن و بگن همین الان لایو کد بنویس (پلت فرماش هست)، میتونن تمام مصاحبه ها رو انجام بدن و بهتون قرارداد هم بدن.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    اینکه مستقیم از ایران بتونین قرارداد بگیرین خیلی خیلی مشکله. اما خب بازم بودن کسایی که گرفتن. اما در هر صورت معقوله که شما اول رزومه بفرستین یه تعدادی (مثلا ۵۰ تا، صد تا). ببینین چه فیدبکی می گیرین. چقدر به مصاحبه ی اول دعوت میشین. بعد تصمیم بگیرین که برای ویزای جویای کار اقدام کنین. اگر بخواین از ایران قرارداد بگیرین، معمولا برای رشته هایی غیر از کامپیوتر نمیشه. ولی رشته ی کامپیوتر چون می تونن آنلاین از شما تمام تست ها رو بگیرن و بگن همین الان لایو کد بنویس (پلت فرماش هست)، میتونن تمام مصاحبه ها رو انجام بدن و بهتون قرارداد هم بدن.
    من اگر جايي قرار داد كاري بگيرم باز بايد براي ويزاي جوياي كار اقدام كنم؟ يا ويزاي از نوع ديگه؟
    اينطور كه من ميدونم زمان انتظار ويزاي جوياي كار 1 سال هست و هيچ كمپاني حاضر نميشه يكسال براي متقاضيش صبر كنه

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Tesla64 نمایش پست ها
    من اگر جايي قرار داد كاري بگيرم باز بايد براي ويزاي جوياي كار اقدام كنم؟ يا ويزاي از نوع ديگه؟
    اينطور كه من ميدونم زمان انتظار ويزاي جوياي كار 1 سال هست و هيچ كمپاني حاضر نميشه يكسال براي متقاضيش صبر كنه
    اگر قرارداد رو بهتون دادن، اگر حقوقش بالا بود، برای بلوکارت اقدام کنین. وگرنه برای ویزای کاری عادی.
    اگر سابقه تون خوبه، میتونین همین الان ایمیل درخواستتونو برای ویزای جویای کار بدین و هم زمان اپلای هم بکنین.
    شرکت های بزرگ برنامه های طولانی مدت دارن. بیشتر از یه سال پیش یکی توی یه شرکت کار می کرد، رئیسش گفته بود تو سال ۲۰۲۰ ما قراره برای فلان پوزیشن آدم استخدام کنیم. براش اپلای کن. این جوری نیس که فکر کنین از الان نمی دونن. ضمن اینکه خیلی از شرکت ها همواره آدم های خوب و کار درست رو می خوان. تو خیلی از شرکت ها، هر وقت برین، یه سری پوزیشن ثابت داره. البته و صد البته که خیلی از پوزیشن ها هم از همین الان خالین. اما خب اگر کارتون خوب باشه، صبر هم می کنن براتون. البته اگر قرارداد کار رو بگیرین، فکر کنم بتونین برای ویزای اضطراری هم اقدام کنین.

Junior Member

سلام دوستان عزیز.
    ممنون از باتجربه ها که وقت میگذارن و به سوالات پاسخ میدن.

شرکتی بنده رو دعوت به مصاحبه حضوری کرده و گفته همه هزینه رو متقبل میشه.
    حالا سوال من اینه که چطور باید برای ویزا اقدام کنم؟ از من پرسیدن که سریعترین زمانی که میتونی اینجا باشی کی هست. چی باید بگم؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط mbt925 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز.
    ممنون از باتجربه ها که وقت میگذارن و به سوالات پاسخ میدن.

شرکتی بنده رو دعوت به مصاحبه حضوری کرده و گفته همه هزینه رو متقبل میشه.
    حالا سوال من اینه که چطور باید برای ویزا اقدام کنم؟ از من پرسیدن که سریعترین زمانی که میتونی اینجا باشی کی هست. چی باید بگم؟
    سلام
    فکر می کنم باید درخواست ویزای شنگن بدین.
    فکر کنم حدود دو سه ماه حساب کنین کافی باشه. تا جایی که آخرین بارها شنیده بودم، از وقتی ایمیل می زدین تا وقتی که بهتون وقت میدادن سه چهار هفته طول می کشید، بعدش هم حدود ۴ هفته تا ۶ هفته تا ویزا رو بدن.

Junior Member

سلام، من لیسانس مهندسی عمران دارم و سال 88 با معدل 13.88 فارغ التحصیل شدم و از همان سال بطور پیوسته شاغل بوده ام. سال 92 در کنکور کارشناسی ارشد شرکت کردم و در رشته مهندسی معماری قبول شدم. در حین کار درسم رو خوندم و سال 95 با معدل 17.31 فارغ التحصیل شدم. سال 2018 درخواست ویزای تحصیلی دادم واسه ارشد مهندسی عمران و مدارم لیسانس و فوق لیسانسم رو به سفارت ارائه کردم ولی ریجکت شدم. الان می خوام درخواست ویزای جاب سیکر بدهم و مشکلم اینه که از مدرک فوق لیسانسم فقط سه سال میگذره و سفارت هم آخرین مدرک رو میخواد. الان موندم که مدرک فوق لیسانسم رو اصلا مطرح نکنم و با لیسانس اقدام کنم یا اینکه میشه توی انگیزه نامه بنویسم که من در حین کار در زمینه عمران و در جهت تکمیل مهارتها ارشد معماری خوندم و با مدرک لیسانسم قصد کاریابی در آلمان رو دارم. الان واقعا موندم چیکار کنم چون که می ترسم مدرک فوق لیسانس رو کتمان کنم و سفارت با مراجعه به پرونده قبلی بفهمه که من ارشد دارم. لطفا اگر میتونید منو راهنمایی کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)