صفحه 37 از 37 نخستنخست ... 2728293031323334353637
نمایش نتایج: از شماره 361 تا 363 , از مجموع 363

موضوع: مهاجرت به آلمان به غیر از طریق پذیرش دانشگاهی

Moderator

رشته و دانشگاه
    MSc MIS - Shiraz University

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به آلمان به غیر از طریق پذیرش دانشگاهی

دوست عزیز ، شما میتونید شغل مرتبط با نرم افزار نویسی پیدا کنید و با طرح بلو کارت بیاین اما (این نظر شخصی من هست ) پیشنهاد نمیکنم در این سن دست به مهاجرت شغلی بزنید چون برای بازنشستگی به مشکل میخورید و حقوق بسیار کمی خواهید داشت مگر اینکه بگید قصد برگشت در 67 سالگی دارید.

نقل قول نوشته اصلی توسط manimas نمایش پست ها
    سلام به همه عزیزان. بنده مهندس کامپیوتر نرم افزار هستم با ۱۰ سال سابقه کار به عنوان مدیر شبکه و برنامه نویس در شرکتهای مختلف و حدود ۱۰ سال در شرکت نفت ابزار دقیق که مشغول به کار هستم ۱۵ سال سابقه بیمه دارم همسرم هم لیسانس فیزیک هسته‌ای و فوق لیسانس ذرات بنیادی آموزش محور
    ۱۶سال دبیر آموزش پرورش
    هر دو ۴۰ و ۴۲ سال داریم
    فرزند نداریم
    مدرک خودم لیسانس دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی شیراز با معدل ۱۶
    خانمم هم دانشگاه یزد با معدل ۱۴
    برا مهاجرت چه مسیری رو پیشنهاد میکنید
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط blue_shift59 نمایش پست ها
    دوست عزیز ، شما میتونید شغل مرتبط با نرم افزار نویسی پیدا کنید و با طرح بلو کارت بیاین اما (این نظر شخصی من هست ) پیشنهاد نمیکنم در این سن دست به مهاجرت شغلی بزنید چون برای بازنشستگی به مشکل میخورید و حقوق بسیار کمی خواهید داشت مگر اینکه بگید قصد برگشت در 67 سالگی دارید.
    با سلام و تشکر از شما
    من و همسرم هم جاوا دولوپر و 40 و 45 ساله هستیم و قصد مهاجرت از روش بلوکارت را داریم. من منظورتون رو متوجه نشدم که گفتید "قصد برگشت در 67 سالگی را دارید". لطفا بیشتر توضیح بدهید. و اینکه آیا میدونید برای حقوق بازنشستگی کامل چند سال سابقه لازم است.
    سپاسگزارم

با سلام و احترام خدمت دوستان

با توجه به اینکه فروم مربوط به موضوعی که میخوام مطرح کنم را پیدا نکردم در اینجا سئوالم را مطرح می کنم.

چند روز گذشته از طریق پست از کشور آلمان یک نامه دریافت کردم مربوط به ( احتمالا اداره کار فدرال آلمان ارسال نموده چون به زبان آلمانی می باشد ) و حاوی Pin کد 5 یا 6 رقمی است. و اینکه بعد از ارسال ایمیل و درخواست کار از اداره مذکور بوده که این نامه ارسال شده است . آیا کسی می داند که مربوط به چیست ؟ لطفا راهنمایی کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)