صفحه 2 از 37 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 363

موضوع: مهاجرت به آلمان به غیر از طریق پذیرش دانشگاهی

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به آلمان

من مهندس مکانیک 36 ساله با سابقه کار 12 سال هستم. شرکتی در آلمان هست که میتونه بهم کار بده و گفته که هر کاری که از دستش بر بیاد برای من انجام میده. ولی من اصلاً نمی‌دونم برای شروع کار مهاجرت باید از کجا شروع کنم؟ اینها تعدادی از سئوالات من هست که امیدوارم پاسخ بگیرم:

1- قدم اول چیه؟
    2- برای زبان چه سطحی رو نیاز دارم؟ آیا این چیزی که شنیدم درسته که اگر کارفرما با زبان کنار بیاد، نیازی به داشتن مدرک نیست و بعد از ورود (طی 5 سال اقامت) وقت برای رسوندن زبان به حد مورد نیاز هست!
    3- آیا این درسته که اول باید از طریق شرکت کارفرما ویزای ورود گرفت (مثلاً 3 ماهه) و بعد از ورود مدارک استخدامی رو به شهرداری اون شهر داد تا ویزای یکساله یا دوساله بده؟
    4- آیا اگر پاسخ سئوال 3 مثبت هست و این موضوع درسته، این شامل حال همسر و پسرم هم میشه؟ یا اونا باید بعد از اینکه من وارد شدم و تونستم ویزای طولانی تر رو بگیرم می تونن بیان؟
    5- آیا برای زبان همسر هم محدودیت خاصی وجود داره؟
    6- به طور کل پروسه کار و اینکه توی سئوال اول پرسیدم از کجا باید شروع کنم رو از کجا می تونم در بیارم؟

(از اینکه این سئوال رو در پاسخ به این تاپیک زدم، عذرخواهی می کنم. چون امکان شروع موضوع جدید نداشتم.)

نقل قول نوشته اصلی توسط GoldenAxis نمایش پست ها
    من مهندس مکانیک 36 ساله با سابقه کار 12 سال هستم. شرکتی در آلمان هست که میتونه بهم کار بده و گفته که هر کاری که از دستش بر بیاد برای من انجام میده. ولی من اصلاً نمی‌دونم برای شروع کار مهاجرت باید از کجا شروع کنم؟ اینها تعدادی از سئوالات من هست که امیدوارم پاسخ بگیرم:

1- قدم اول چیه؟
    2- برای زبان چه سطحی رو نیاز دارم؟ آیا این چیزی که شنیدم درسته که اگر کارفرما با زبان کنار بیاد، نیازی به داشتن مدرک نیست و بعد از ورود (طی 5 سال اقامت) وقت برای رسوندن زبان به حد مورد نیاز هست!
    3- آیا این درسته که اول باید از طریق شرکت کارفرما ویزای ورود گرفت (مثلاً 3 ماهه) و بعد از ورود مدارک استخدامی رو به شهرداری اون شهر داد تا ویزای یکساله یا دوساله بده؟
    4- آیا اگر پاسخ سئوال 3 مثبت هست و این موضوع درسته، این شامل حال همسر و پسرم هم میشه؟ یا اونا باید بعد از اینکه من وارد شدم و تونستم ویزای طولانی تر رو بگیرم می تونن بیان؟
    6- به طور کل پروسه کار و اینکه توی سئوال اول پرسیدم از کجا باید شروع کنم رو از کجا می تونم در بیارم؟

(از اینکه این سئوال رو در پاسخ به این تاپیک زدم، عذرخواهی می کنم. چون امکان شروع موضوع جدید نداشتم.)
    کسی نیست بتونه کمکم کنه؟! منتظر نظراتتون هستم.

ای بابا!!!! یعنی کسی نیست که آلمان باشه یا بخواد بره آلمان؟!!!!

Junior Member ardabili آواتار ها

شما باید حداقل 5 سال سابقه کار با سابقه پرداخت بیمه رو داشته باشید و بعد از اون امتحان شهروندی رو بدید و درخواست پاسپورت آلمانی کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط ardabili نمایش پست ها
    شما باید حداقل 5 سال سابقه کار با سابقه پرداخت بیمه رو داشته باشید و بعد از اون امتحان شهروندی رو بدید و درخواست پاسپورت آلمانی کنید
    شما اصلاً خوندید که من سئوالم چی بوده؟!!!! من تازه میخوام اقدام کنم که برم اونجا شروع بکار کنم!!! توی ایران که 12 سال سابقه کار دارم!!!!!!!!
    لطفاً یکبار دیگه بخونید که چی نوشتم!

1- قدم اول چیه؟

hi,
    I think , according to Gemany regulations, your working experience should be in Germany. so as first step you should get an official job offer and apply for work visa..

نقل قول نوشته اصلی توسط bamdad1983 نمایش پست ها
    hi,
    I think , according to Gemany regulations, your working experience should be in Germany. so as first step you should get an official job offer and apply for work visa..
    Dear Bamdam,
    Thank you very much for your kind reply. Actually, I can get the job offer from a company in Germany and there is no problem with the job. Already a relative can offer me the job position. The main thing that I want to know is that what should I do for applying for the work visa? What are my first steps. What are the steps that the offering company shall take? In a nutshell, where should I begin?

Thanks
    GoldenAxis

قکر کنم باید از سفارت بپرسید . چون بیشتر کسایی که این جامیان واسه تحصیل در المان هستند نه کار

واین سوال ها هم چیزی نیست که بدون داشتن اطلاعات قابل جواب دادن باشه

Moderator
    nimaK آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UW-Madison / Ph.D. French Literature

اصلا فكر نمي كنم آلمان مهاجرپذير باشه ا اصلا روندي براي پذيرش مهاجر داشته باشه.اونهايي كه تو اين مايه ها رفتن پناهندگي بوده.آلمان مناسب براي مهاجرت هم نيست.
    ديشب كه نمي دانستم به كدام دردم،گريه كنم،كلي خنديدم!(صادق هدايت)

نقل قول نوشته اصلی توسط razgolesorkh نمایش پست ها
    قکر کنم باید از سفارت بپرسید . چون بیشتر کسایی که این جامیان واسه تحصیل در المان هستند نه کار

واین سوال ها هم چیزی نیست که بدون داشتن اطلاعات قابل جواب دادن باشه
    ممنونم. ولی خودت میدونی که سفارت آلمان با اون اخلاق گندشون، جوابگوی سئوالات معمولی هم نیستن چه برسه به یک همچین چیزی! فکر می کنن به یک مشت جانی و دزد طرف شدن!! ادعاشون از خود آلمانی ها هم بیشتره!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)