صفحه 4 از 37 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 363

موضوع: مهاجرت به آلمان به غیر از طریق پذیرش دانشگاهی

Banned

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به آلمان به غیر از طریق پذیرش دانشگاهی

درود اگه جواب منم بدید خیلی ممنون میشم خیلی
    ببینید ما توآلمان فامیل نزدیکداریم که نزدیک 30 سال اونجاست
    حالا پدرم 30 سال سابقه کار کامپوتر داره و لیسانسه و تو یه شرکته معتبری هم کار می کنه
    آیا بنظرتون اونجا کار براش هست؟
    که کاره اینجا رو بی خیال شه و بره اونجا؟
    سن55

Junior Member

باسلام به همه دوستان
    من 13 فوريه براي ويزاي کار مصاحبه داشتم، يعني الان 9 هفته مي گذره...
    در حالي که به من گفته بودند 8 هفته اي ويزا آماده مي شه...يکبار به خانم هاشمي ايميل زدم و ايشون گفتند که به زودي مي آد. از اداره مهاجرت آلمان از طريق شرکت طرف قرارداد برام پيگير شدن، گفتن هنوز پروسه بررسي تموم نشده
    امروز رفتم سفارت توي بخش اطلاعات که يک خانمي بود،‌فکر کنم خانم خمسه، گفت تمام ويزا هاي کار حداقل 4 ماه طول مي کشه... يعني من بايد حداقل 6 الي 8 هفته ديگه منتظر باشم. اين رو گفتم که بقيه دوستان براي ويزاي کار اقدام مي کنن، سريع تصميم گيري نکنن، مثلا کارشون رو تو ايران ترک نکنن و يا وسايلشون رو بفروشن و ...در ضمن يک سوال ديگه پرسيدم که ما چطور مي تونيم خبر دار بشيم؟ و ايشون جواب دادن ويزاي کاري رو فقط با تلفن بهتون اطلاع مي ديم.
    آرزوي موفقيت براي همه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT uni fani mohandesie daar abaad

با سلام من 24ساله هستم وهمسرم پارسال فوت کرده سال دیگه لیسانس مدیریتمو میگیرم و با توجه به اینکه ماهی دو ملیون و پانصد هزار تومان درآمد دارم و تمایلی به انجام کار در اونجا ندارم و این مبلغ دایمی در حساب من واریز میشه بهترین راه برای مهاجرتم چی میتونه باشه ؟
    با تشکر ..

با سلام به دوستان
    من برای دوره کارآموزی اپلای کرده بودم ،مدرک کارشناسی ، ارشد و سرتیفیکیت هامو ترجمه کردم براشون فرستادم ، یک شرکت آلمانی پس از مصاحبه درخواستم را قبول کرد ، یک دوره سه ماهه کارآموزی با 400 یورو حقوق ماهانه ، الان دارم با نرم افزار رزتااستون آلمانی یاد میگیرم، خیلی عالیه ، به نظرم بهترین راه بادگیریه .
    یه تازگی یک شرکت امریکایی هم درخواستم را فبول کرد یک دوره 3 ماهه کارآموزی البته بدون حقوق .
    میدونم بعد از دوره کارآموزی میتونم راحت تر تو آلمان مشغول به کارشم، ولی میگن تو آلمان همیشه مهاجر محسوب میشی ، چقدر درسته؟
    دوستان کدامش را پیشنهاد میکنن ؟

Junior Member

دوست عزیز سلام
    اول اینکه به شما تسلیت می گم... و اما در مورد روش مهاجرت روش های مختلفی وجود داره و با توجه به شرایطش تصمیم به مهاجرت می گیره...
    برای ویزای کار که من اقدام کردم باید شرایط استخدام شدن رو داشته باشید...و با یک شرکت قرارداد قپکاری ببندید. اگه پست های قبلی رو بخونید خیلی چیز ها دستگیرتون می شه...
    اما اگه بخوایید دانشجویی اقدام کنید؛ این روش به نظر عمومی ترین روش هست ولی باید علاقه داشته باشید و البته انگیزه کافی...
    روش سوم اقامت به روش پناهندگیه که من اصلا توصیه نمی کنم...واقعا دردسر داره
    و روش دیگه هم اینه که با یک نفر که تابعیت اونجا رو داره ازدواج کنین. من تا حالا با یک مورد اینطوری برخورد کردم و البته موفق شد.
    ولی فراموش نکنین تمامی این راه ها نیاز به صبر و شکیبایی داره، بعلاوه انگیزه کافی.
    امیدوارم در هر راهی که قدم می گذارید ثابت قدم باشید.

Junior Member

با سلام
    ويزاي من در كمال ناباوري بعد از 65 روز اومد... البته اين رو هم بگم كه هنوز سفارت بهم اعلام نكرده، بلكه شركت طرف قرارداد من برام پيگيري كرده و بهم خبر داد كه به نظر مي رسه خيلي تاثير داشته...
    بهتون پيشنهاد مي دم، اگه كسي رو اونجا دارين، بگين براتون پيگيري كنه... مطمئنم موثره.
    اگه بخوام حرف خانم خمسه رو قبول كنم و زمان دريافت واقعيه ويزا... بايد بگم پيگيري از داخل آلمان، پروسه دريافت ويزاي كار رو از 120 روز به 65 روز كاهش داده.
    اميدوارم موفق باشيد.

Junior Member

سلام دوستان عزیز
    کسی در مورد اقامت از طریق خرید ملک در آلمان اطلاعات داره؟
    برای پدر و مادرم میخوام که هر دو بازنشسته هستند . اگر کسی اطلاعات داره میشه بگه لطفاً؟

Junior Member

سلام خواهش می کنم جوابمو بدین و بهم کمک کنید
    برای ازدواج باآقایی که مدت یه ساله پناهنده به آلمان شده باید چه کار کرد ؟ من ایران هستم و ایشون یه ساله پناهنده هست و اقامته سه ساله داره فعلا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به آلمان

شما ایا به جوابی رسیدید ؟ مشکل منم تقریبا مثل شما هست

نقل قول نوشته اصلی توسط fafa22 نمایش پست ها
    سلام خواهش می کنم جوابمو بدین و بهم کمک کنید
    برای ازدواج باآقایی که مدت یه ساله پناهنده به آلمان شده باید چه کار کرد ؟ من ایران هستم و ایشون یه ساله پناهنده هست و اقامته سه ساله داره فعلا
    اون آقا باید برای شما دعوت نامه بفرستن و شما با اون دعوت نامه مراجع می کنید به سفارت و درخواست ویزای سه ماهه مسافرتی می کنید. بعد اگر با درخواست ویزای شما موافقت کردن با اون ویزا می رید آلمان و ازدواج می کنید (ازدواج آلمانی).
    متاسفانه الان دیگه مثل سابق نیست که بعد از ازدواج به شما به راحتی اقامت بدن. کلی هفت خوان رستم رو باید طی کنید. یکیش این هست که شما باید سطح زبان آلمانی B1 داشته باشید. یعنی باید مدارک قبولی امتحان B1 رو ارایه کنید و گرنه باید 600 ساعت کلاس های اینتگراسیون رو بگذرونید. که برای ترک تبار ها دیگه این کلاس ها توی آلمان براشون برگذار نمیشه و باید برن توی ترکیه کلاس آلمانی بعد از اینکه به این سطح زبان رسیدن اجازه دارن بیان آلمان. برای ایرانی ها نمی دونم به چه شکلی هست.

شرمنده اطلاعاتم در همین حد بود.
    در ره منزل لیلی که خطرهاست در آن .............................................. شرط اول قدم آن است که اوسکُل باشی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)