صفحه 7 از 37 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 363

موضوع: مهاجرت به آلمان به غیر از طریق پذیرش دانشگاهی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به آلمان به غیر از طریق پذیرش دانشگاهی

کارت آبی. با بلد بودن زبان آلمانی و تایید مدرک تحصیلی و سابقه کارتون می توانید کارت آبی بگیرید و 6 ماه تو آلمان دنبال کار بگردید

Junior Member

سلام دوستان،
    یک سوال داشتم، آیا با ویزای دانشجویی در آلمان، میشود به کشورهای همسایه (شنگن) هم سفر کرد یا باید باز برای هرکدام درخواست ویزا کرد؟
    تشکر.

سلام.
    امیدوارم جای بدی سوالم رو نپرسیده باشم.
    من برای Job Interview دعوت شدم آلمان و یه مدت دیگه وقت سفارت دارم برای Schengen Business. احتمال اینکه کار رو بگیرم خیلی بالاس. من درحال حاضر در ایران دانشجو هستم و میخوام با سپردن وثیقه برای کار برم آلمان. سوال من اینه که اگه قرارداد کار رو بگیرم و برای ویزای اقامت اقدام کنم و ویزا اوکی بشه و ویزارو بزنن توی پاسپورتم، موقعی که دارم از کشور (فرودگاه امام) خارج میشم ممکنه نوع ویزا رو ببینین و گیر بِدن؟
    آیا موقع خروج اصلا نوع ویزا چِک میشه؟

سلام
    یه سوال دارم آیا با ویزای کاری کشوری دیگر در اروپا می تونیم توی آلمان دنبال کار بگردیم و کار کنیم؟
    آیا کارفرما قبول میکنه که مثلا با ویزای ایتالیا توی آلمان کار کنیم بعدا ویزای کاری آلمان رو بگیریم؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط yas نمایش پست ها
    سلام
    یه سوال دارم آیا با ویزای کاری کشوری دیگر در اروپا می تونیم توی آلمان دنبال کار بگردیم و کار کنیم؟
    آیا کارفرما قبول میکنه که مثلا با ویزای ایتالیا توی آلمان کار کنیم بعدا ویزای کاری آلمان رو بگیریم؟
    خیر، با ویزای یه کشور دیگه نمی تونین تو آلمان کار کنین.
    اگه تو آلمان کار پیدا کردین، قرارداد که می بندین بعدش باید برین ویزاتونو عوض کنین تبدیل به ویزای کاری کنین.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط flamenco28 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    یک سوال داشتم، آیا با ویزای دانشجویی در آلمان، میشود به کشورهای همسایه (شنگن) هم سفر کرد یا باید باز برای هرکدام درخواست ویزا کرد؟
    تشکر.
    بله، میشه سفر کرد و نیازی به درخواست ویزا نیست (البته برای انگلیس نیاز به درخواست ویزا دارین برای سفر).

منظورتون رو متوجه نمی شم. یعنی اگه کار پیدا کنم میتونم ویزای کاری یه کشور دیگه رو عوض کنم و ویزای کاری آلمان رو بگیرم؟
    اگه لینکی راجع به این قانون دارید ممنون میشم بزارید.

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    خیر، با ویزای یه کشور دیگه نمی تونین تو آلمان کار کنین.
    اگه تو آلمان کار پیدا کردین، قرارداد که می بندین بعدش باید برین ویزاتونو عوض کنین تبدیل به ویزای کاری کنین.

نقل قول نوشته اصلی توسط downloader4u نمایش پست ها
    سلام.
    امیدوارم جای بدی سوالم رو نپرسیده باشم.
    من برای Job Interview دعوت شدم آلمان و یه مدت دیگه وقت سفارت دارم برای Schengen Business. احتمال اینکه کار رو بگیرم خیلی بالاس. من درحال حاضر در ایران دانشجو هستم و میخوام با سپردن وثیقه برای کار برم آلمان. سوال من اینه که اگه قرارداد کار رو بگیرم و برای ویزای اقامت اقدام کنم و ویزا اوکی بشه و ویزارو بزنن توی پاسپورتم، موقعی که دارم از کشور (فرودگاه امام) خارج میشم ممکنه نوع ویزا رو ببینین و گیر بِدن؟
    آیا موقع خروج اصلا نوع ویزا چِک میشه؟
    سلام
    طبق قانون جمهوری اسلامی، شما مجاز هستید به هر کجا که دلتون خواست (باستثنا یک کشور) سفر کنید. پلیس فرودگاه هنگام خروج فقط پاسپورت شما رو چک می کنه ببینه ممنوع الخروج یا تحت تعقیب نباشید یا مشکل خدمت سربازی نداشته باشید. بعد مهر خروج به پاسپورتتون میزنه.

ویزا داشتن یا نداشتن برای پلیس هنگام ورود به کشورها اهمیت داره.
    نوع ویزایی که برای شما صادر میشه هم عموما برای کسی اهمیتی نداره. همین که توی سفارت اون کشور صادر شده یعنی قانونی هست و مشکلی نداره.

ضمن اینکه اگر شما از طریق کشور ثالثی مثل ترکیه عازم آلمان هستید، برای شرکت هواپیمایی هم توی فرودگاه امام اهمیتی نداره که ویزا دارید یا نه. چون ایرانی ها برای ورود به خاک ترکیه نیاز به ویزا ندارند.

اکثر هواپیمایی ها در موقع صدور کارت پرواز از شما پاسپورت می خوان و اگر کشور مقصد شما با توجه به پاسپورتتون نیاز به ویزا داشته باشه، ازتون ویزا می خوان. نوعش اصولا و قانونا مهم نیست، منتها چون کارمندهای هواپیمایی ها چه توی ایران و چه ترکیه، موجودات فضولی هستند، ممکنه سوال پیچتون کنن که این ویزا رو چجوری گرفتی و کجا قراره کار کنی و اسم کارخونه ت چیه، توی کدوم شهره و ... این سوالات و سوالات مشابه ممکنه ازت پرسیده بشه درحالی که قانونا به کسی مربوط نیست.
    اگر به همچین موردی برخوردی خونسردیت رو حفظ کن و جوابشون رو با احترام بده.

درکل برای هواپیمایی این مهمه که توی کشور مقصد مسافرش بدون ویزا نباشه و براش اونجا دردسر درست نکنه. چون ممکنه مجبور بشه بخاطر اشتباه توی کنترل پاسپورت و ویزا یه مسافر غیرقانونی رو با هزینه خودش رایگان برگردونه.
    در ره منزل لیلی که خطرهاست در آن .............................................. شرط اول قدم آن است که اوسکُل باشی

دوستان کسی در مورد قوانین جدید اقامت بعد از ازدواج اطلاعی داره؟ می خواستم بدونم بعد از ازدواج با شخصی که اصلیتش ایرانی هست و اقامت دائم داره ولی تابعیت آلمانی نداره چقدر طول می کشه که به فرد دوم اقامت بدن؟ و آیا این درسته که شرط می ذارن که اینها حق استفاده از خدمات اجتماعی آلمان رو ندارن؟چون ظاهرا اگر طرفی که در آلمان هست تابعیت آلمانی داشته باشه خیلی زودتر اقامت دائم می دن و شرط عدم استفاده از کمکهای اجتماعی رو هم نداره .
    خیلی ممنون میشم اگر از قوانین جدید اطلاعی دارید راهنماییم کنید.مرسی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به آلمان

سلام دوستان...
    من می خوام برم آلمان ولی هنوز نمی دونم چه جوری؟و از کجا اقدام کنم چون شرایطم یه کمی فرق داره...
    متاهل هستم(با همسرم هر دومون می خوایم درس بخونیم)
    لیسانس IT رو از دانشگاه دولتی دارم(هر دومون معدلون بین 12 تا 13 هستش)
    سه سال مدیر عامل شرکت زمینه کاری خودم بودم
    3 مهندسی بین المللی شبکه دارم
    هر دومون تافل و ای ال س داریم
    متخصص شبکه هستم
    با هزینه خودمون نمی تونیم بریم
    حالا دوستان نمی دونیم ویزای کار بگیریم یا دانشجویی؟؟لطفا سر نخ رو دستم بدید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)