صفحه 1 از 15 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 141

موضوع: تحصیل در کردستان عراق | وضعیت زندگی | هزینه ها و مسائل مرتبط

Member
    رشته و دانشگاه
    Innovative Business Services

پیش فرض تحصیل در کردستان عراق | وضعیت زندگی | هزینه ها و مسائل مرتبط

لیست کامل دانشگاه ها

http://en.wikipedia.org/wiki/Iraqi_Kurdistan#Education

یک دوست کردی داشتم رفت دانشگاه آمریکایی سلیمانیه راضی هم بود بچه همون کردستان بود گفتم شاید جالب باشه براتون. فکر نکنید جای بدی هست امنیتش خوبه و کلا با عراق فرق داره خیلی از آزادی هایی هم که تو ایران نیست اونجا هست.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در کردستان عراق

سلام مدرکش تو ایران معتبره؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Innovative Business Services

برید سایت وزارت علوم چک کنید اطلاعی ندارم

Junior Member cyrusIII آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    AUT

فقط مخصوص کردهاست یا بقیه هم می تونن اپلای کنن؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    PSYc-NSR University of Columbia

دوستان عزیز مدارک دانشگاهی اقلیم کردستان عراق قابل ارزشیابی نیست.والسلام
    از پاسخ به سوالات عمومی در بخش پیغام خصوصی معدوزم

Junior Member

سلام .این اصلا صحت نداره که مدرک دانشگاه های کردستان عراق معتبر نیست. ایران این مدارک رو معتبر نمیدونه چون اساسا با کردها مشکل داره وگر نه همین مدرک رو اگه ببری به یه کشور متحد کردستان مثل آمریکا یا آلمان به حرف من میرسی . در ضمن همین بهترین دانشگاه ایران دانشگاه صنعتی شریف تو لیست سازمان تحقیقات جهانی نیست ولی سه دانشگاه کردستان عراق تو این لیست درجه ی معتبری هم دارند . یکی از این سه دانشگاه دانشگاه آمریکایی سلیمانیه ست که قراره اوکتوبر 2011 افتتاح میشه و با 175 هکتار بزرگترین دانشگاه خاورمیانه بعد از دانشگاه بیروته یعنی همه ی دانشگاه های امارات و ترکیه میرن کنار. تو این دانشگاه تدریس به زبان انگلیسیه و استاداشم همه آمریکایی و کرد هستن و هزینه ش هم بالاست واسه یه دانشجوی ایرانی حدودا سالیانه 10هزار دلار البته اگه دانشجوی ایرانی کرد باشه تخفیف میگیره.درس خوندن تو این دانشگاه مثل درس خوندن تو آمریکاست و مدرکشم هیچ فرقی نداره/دومین دانشگاهی که گفتم دانشگاه صلاح الدین اربیله که اونم برای رفاه دانشجویان دانشگاه آمریکایی سلیمانیه به مرکز آموزش زبان تغییر کاربری داده/سومین دانشگاهم دانشگاه علوم پزشکی اربیله . حالا اگه حرفامو باورم نمیکنید اول برید سفارت آمریکا تو اربیل در مورد مدرکش بپرسید من تحقیق کردم بعد اینا رو نوشتم.اما در مورد کردستان بگم که فقط به اسم خود مختاره وگرنه کاملا مستقله و حتی نیروی نظامی و پرچم و پارلمان جدا داره و کلا با عراق بی امنیت تفاوت داره با یه آزادی مطلق و مراکز تفریحی عالی در ضمن با ماشین خودتون میتونید بیاید . از کسانی که واسه کنسرت یا تفریح اومدن اینجا بپرسید که حرفام صحت داره یا نه .من الان دو ماهه که اینجام و دارم تو صلاح الدین انگلیسی میخونم تا برم دانشگاهخ آمریکایی سلیمانیه اینایی که نوشتم تجربه هام بود میتونید بیاید و تحقیق کنید.اینم سایت دانشگاه سلیمانیه و صلاح الدین http://www.suh-edu.com/ http://www.auis.org

Junior Member

اینم عکسایی برای آشنایی بهتر با صلاح الدین

Junior Member

سلام - من خودم ایرانیم و کرد هم نیستم و تو کرج بلوار موذن زندگی میکردم.من دانشجوی همون دانشگاه شریف بودم البته خیلی مخ نبودم و کنکور رو خوب نزدم و با سهمیه جشنواره خوارزمی تونستم وارد شریف بشم و الان چهار-پنج سالی میشه اومدم اربیل نه به خواست خودم به خاطر درگیریم با یه استاد ترک و مسایل بعدش نمیتونستم ایران بمونم و نزدیک ترین مقصدم کردستان عراق بود و اینجا هم بعد از چند سال کار وقتی شنیدم دانشگاه آمریکایی داره ساخته میشه رفتم که دوباره برم دانشگاه و همون مسایل تو ایران کمک کرد که قبولم کنن.اینو گفتم که بگم هیچ تعصبی ندارم و اگه داشتم به نفع کشور خودم بود بود ولی چیزایی که نوشتم در مورد دانشگاهیه که هنوز ساختمان اصلیش افتتاح نشده و تو مکان اجاره ای تونسته در عرض یک سال خودشو مطرح کنه و غیر از کرد دانشجوهای عرب و ترک و فارس هم داشته باشه/درباره اون بورسیه ای هم که گفتی ماشالله چون فنلاند هستی حتما زبانتم خوبه و اگه سایت هایی که گذاشتمو ببینی وضعیت بورسیه ی اینجا خیلی بهتر از ایرانه - خداییش هیچ تعصبی از اینکه خودم اینجام ندارم . خوبه که وضعیت مدرکاش رو هم بدونیhttp://www.university-directory.eu/I...Sulaimani.htmlو http://qualityconference.wikispaces....iew/Cargol.doc و این هم یه سایت خبرگزاری خود آمریکا http://www.usatoday.com/news/world/i...rollment_N.htm اینم بورسیه ای هاش تو آمریکا با آرم دانشگاه رو تی شرتشون

Member

Well. In my view attending to a degree study at an American university is actually great if lead you to continue your study at USA or other countries such as Australia , Canada... Ok also I'm not prejudiced so I wish all the bests for u and all students in lovely Kurdistan

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

سلام
    حس نمیکنی از نظر امنیتی مشکل داشته باشه؟ حالا نمیدونم کردستان عراق چطوریه!اما جاهای دیگه مثل بغداد و کربلا که هر لحظه امکانش هست بری هوا!
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

صفحه 1 از 15 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)