صفحه 3 از 14 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 141

موضوع: تحصیل در کردستان عراق | وضعیت زندگی | هزینه ها و مسائل مرتبط

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در کردستان عراق

سلام دوست گرامی
    میتونید یک مقایسه ای داشته باشید با دانشگاه های ایران که در لینک زیر ارائه شده است.
    دانشگاه های ایران
    http://www.webometrics.info/en/Asia/...public%20of%29

دانشگاه های عراق
    http://www.webometrics.info/en/asia/...r=World%20Rank

شکی نیست که دانشگاه های ایران قویتر هستند. ولی سیستم تفکری و علمی حاکم بر دانشگاه های اقلیم کردستان باز تر است لذا اگر با همین تفکر فعلی در اینده پیش برویم مطمئن باشید که بسیاری از دانشگاههای دنیا از جمله اقلیم کردستان از ما جلو خواهند زد. من خودم بیش از 10 سال است که در ایران هیات علمی هستم و ارتباطی که با اقلیم کردستان دارم فکر میکنم اقلیم کردستان دبی آینده خواهد بود.

نقل قول نوشته اصلی توسط shamakhar نمایش پست ها

دوست عزیری که سنگ اقلیم کردستان را به سینه می زنی لطفا مشخص بفرمائید رنکینگ دانشگاه های اقلیم کردستان عراق بر اساس کدام معیارهای اعتبار سنجی به شرج زیر در حد حداقل مطلوب می باشد :
    رتبه‌بندی آموزشی دانشگاه‌های جهان SJTU

نشریهٔ آموزش عالی (تایمز) - موسسهٔ رتبه‌بندی دانشگاه‌ها QS

نشریهٔ نیوزویک

وبومتریک

فاکتور جِی

رتبه‌بندی حرفه‌ای دانشگاه‌های دنیا

رتبه‌بندی عملکرد مقالات علمی

رتبه‌بندی دانشگاه ووهان

رتبه‌بندی Global Universities Ranking

رتبه‌بندی SCImago

خواهشا یکی از این به اصطلاح دانشگاه ها را برایم در این رنکینگ ها مشخص بفرمائید . شاید ما از اشتباه در آمدیم . و ادبیات فارسیمان به حد وبلوغ وصفی شما برسد .

Junior Member

Post پاسخ : تحصیل در کردستان عراق

من لیسانس زیست شناسی در دانشگاه ارومیه با معدل 15 اطلاعاتی در مورد
    نحوه پذیرش دانشجویان مقطع ارشد و مدارک لازم و رشته های موجود گروه زیست شناسی برای ارشد و اعتبار دانشگاه های ان و شهریه هرکدام
    لطفآ مرا راهنمایی کنید؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک دانشگاه کردستان

سلام دوستان من دانشجوی مهندسی مکانیک هستم چون زیاد معدلم خوب نیست(حدود15)و تا حالا مقاله ای نداشتم تصمیم گرفتم واسه ارشد بورس صلاح الدین رو بگیرم اگه کسی از شرایط بورس اونجا خبر داره یا اونجا درس میخونه لطفا کمکم کنه
    در ضمن کرد هستم و تا جایی که بشه باید بورس کامل بگیرم چون وضع مالیم خوب نیست.

سلام
    خسته نباشيد
    ميخواستم راهنماييم كنيد ك تحصيل در رشته پزشكي در كردستان عراق چه جوريه.كامل برام توضيح بديد چون خيلي سرچ كردم ولي اطلاعاتي در اين زمينه پيدا نكردم و شهريه در اين رشته ب چه صورت است.من كرد ايران هستم.ممنون ميشم راهنماييم كنيد.

Junior Member

سلام
    خواستم بدونم در مقطع کارشناسی ارشد هنرهای تجسمی کدوم یک از دانشگاهای اربیل یا سلیمانیه فعالیت دارند من میخوام ارشد برم کردستان عراق لیسانس گرافیک دارم وگرافیک و فشن دیزاین و دکوراسیون داخلی رو علاقه دارم واسه ارشد ادامه بدم.ممنون میشم راهنمایی کنید که واسه ارشد رشته های هنری دارد یا نه؟

Junior Member

دوستان من کشور های شرقی و غربی رو همه جوره به همسایه های ایران ترجیه میدم.
    کسانی که میخان به کشور های امریکایی برن بهتره دنبال دانشگاه های رکینگ 2 رقمی باشند.

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Basque country

با سلام خدمت همه دوستان.من نزدیک به دو هفته در کردستان بودم و چون خودم هم کورد هستم اطلاعات زیادی رو در مورد دانشگاههای این کشور تونستم پیدا کنم.از نظر زندگی که محیط خوب و آزادی داره.تنها مشکل دوستان غیر کرد میتونه یادگیری زبان کردی باشه و الا به نظر من باقی المانهای یک جای خوب برای زندگی رو داره.نکته بعد کیفیت آموزش در دانشگاههاست که اگر بخوایم منطقی فکر کنیم اندکی پایینه!!!با اینحال به دوستان کرد پیشنها میکنم حتما یه سری به اونجا بزنن.میشه برای تحصیل و کار روش فکر کرد

Junior Member

سلام من دانشجوی رشته برق هستم اگر کسی شرایط بورس و یا تحصیل در دانشگاههای کردستان عراق رو اطلاع داره بگین هر کاری کردم نتونستم این اطلاعات رو پیدا کنم

Junior Member

تو کردستان عراق امنیت خیلی زیاده .من خودم کرد ایرانم ولی مطمین باشین اونجا امنه

Junior Member

سلام-من دارای مدرک پیش دانشگاهی رشته علوم تجربی ایران هستم میخوام رشته دندان پزشکی بخونم
    با چه شماره ایی بتونم با نمایندگی دانشگاه پزشکی صلاح الدین کردستان عراق در ایران تماس بگیرم.
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)