صفحه 4 از 15 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 141

موضوع: تحصیل در کردستان عراق | وضعیت زندگی | هزینه ها و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در کردستان عراق

سلام به همه
    من میخواستم یه سری اطلاعات در مورد نحوه ی پذیرش و خوابگاه و به طور کلی شرایط ورود به دانشگا ه های اربیل وسلیمانیه به دست بیارم.. اگه شما بتونید راهنماییم کنید خیلی ممنون میشم
    ضمنا من کرد ایران هستم و رشتمم ریاضیه تازم فارغ التحصیل شدم....

سلام من سال پیش تو دفترچه تعیین رشته کنکور سراری یه بد دقتی کردم تو قسمت دانشګاه علوم پزشکی دانشګاه شیراز یه کد رشته بود با اینکه تو قسمت دانشګاه شیراز نوشته بودن ولی تو یه شهری 180 کیلو متر اونور تره شیرازه الان من ترم اولم اینجا خیلی سختمه حتی بهم انتقالی هم نمیدن از همون پارسال می خواستم برم دانشګاه دندان پزشکی یا داروسازی اربیل عراق ولی متاسفانه پارسال چند روز دیر فهمیدم من مدارکمو دادم یکد از فامیلامون برد وزارت علوم اونجا اونام ګفته بودن من می تونم همه رشته های پزشکی و مهندسی و بخونم چون معدلم خوب بوده فقط من نمیدونم چه طوری ثبت نام کنم؟ میشه شما کمک کنین؟ اګه میدونین LINK شو بدین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط arezoo_da1993 نمایش پست ها
    سلام من سال پیش تو دفترچه تعیین رشته کنکور سراری یه بد دقتی کردم تو قسمت دانشګاه علوم پزشکی دانشګاه شیراز یه کد رشته بود با اینکه تو قسمت دانشګاه شیراز نوشته بودن ولی تو یه شهری 180 کیلو متر اونور تره شیرازه الان من ترم اولم اینجا خیلی سختمه حتی بهم انتقالی هم نمیدن از همون پارسال می خواستم برم دانشګاه دندان پزشکی یا داروسازی اربیل عراق ولی متاسفانه پارسال چند روز دیر فهمیدم من مدارکمو دادم یکد از فامیلامون برد وزارت علوم اونجا اونام ګفته بودن من می تونم همه رشته های پزشکی و مهندسی و بخونم چون معدلم خوب بوده فقط من نمیدونم چه طوری ثبت نام کنم؟ میشه شما کمک کنین؟ اګه میدونین LINK شو بدین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    دندان پزشکی پذیرشش یخورده مشکله.واسه کرد ها یه ظرفیت خاصی درنظر میگیرن
    شما کرد هستی؟

با سلام......من کردم. میخواستم تو کردستان عراق رشته ی مهندسی شیمی یا برق بخونم.رشته ی ریاضی فیزیک با معدل کل دیپلم17/31واسه کارشناسی.....در مورد نحوه پذیرش وشرایطش اطلاعات کاملی میخواستم ...........ممنون میشم...

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط asal_ahmadi93 نمایش پست ها
    با سلام......من کردم. میخواستم تو کردستان عراق رشته ی مهندسی شیمی یا برق بخونم.رشته ی ریاضی فیزیک با معدل کل دیپلم17/31واسه کارشناسی.....در مورد نحوه پذیرش وشرایطش اطلاعات کاملی میخواستم ...........ممنون میشم...
    سلاو خانم باشی سلامتی
    در مورد سوالتون باید بپرسم کدوم دانشگاه مد نظرتونو؟ ببینید اطلاعات کامل و طبقه بندی شده تو زمینه تحصیل در کردستان عراق وجود نداره
    بهترین منبع سایت خود دانشگاه ها هستش
    اگه باز سوالی داشتین در خدمتم

اوکی....ممنون.....مثلا تحصیل در صلاح الدین چجوری؟ هم چنین در سلیمانیه چجوره؟؟؟رشته مهندسی شیمی......شما خبر دارید؟راستی معدلم خوبه به نظر شما؟؟؟

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

اوکی....ممنون.....مثلا تحصیل در صلاح الدین چجوری؟ هم چنین در سلیمانیه چجوره؟؟؟رشته مهندسی شیمی......شما خبر دارید؟راستی معدلم خوبه به نظر شما؟؟؟
    معدلتون بد نیست من رشته مهندسی شیمی این دانشگاه ها رو ندیدم مطمئنید که مهندسی شیمی دارن؟

نه مطمئن نیستم ...از شما راهنمایی خواستم..با این شرایط به نظر شما چه رشته هایی میتونم بخونم ؟

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نه مطمئن نیستم ...از شما راهنمایی خواستم..با این شرایط به نظر شما چه رشته هایی میتونم بخونم ؟
    تا اونجایی که اطلاع دارم
    رشته های فنی دانشگاه صلاح الدین
    Civil Engineering
    Electrical Engineering
    Mechanical Engineering
    Software Engineering
    Architectural Engineering

رشته های دانشگاه سلیمانیه
    Civil Engineering
    Electrical Engineering
    Irrigation Engineering
    Architectural Engineering
    دیگه بستگی به علاقه خودتون داره

واقعن مرسی از راهنماییاتون ..یه سوال دیگه..شما در مورد خوابگاه و هزینه ی تحصیلیشم اطلاع دارین...یا هر چیزی دیگه ای که بتونه به دردم بخوره؟
    ....بازم ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)