صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 30

موضوع: Donate

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Donate

سلام

لینک donate تا دیروز تو کامپیوتر من نمی اومد. امروز اتفاقی اومد و وقتی رفتم توش و فرم رو پر کردم گفت:

Error 3028. You have accessed your account from a sanctioned country. Per international sanctions regulations, you are not authorized to access the PayPal system. For more information about your PayPal account status, contact complianceverifications@paypal.com.

این به این معنیه که از ایران نمی شه با credit card به حساب paypal شما پول ریخت؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nouri
    سلام

لینک donate تا دیروز تو کامپیوتر من نمی اومد. امروز اتفاقی اومد و وقتی رفتم توش و فرم رو پر کردم گفت:

Error 3028. You have accessed your account from a sanctioned country. Per international sanctions regulations, you are not authorized to access the PayPal system. For more information about your PayPal account status, contact complianceverifications@paypal.com.

درود
    بله
    paypal طبق قوانين آمريكا با 5 كشور جهان تحريم كرده كه ايران شاملش مي شود و زاماني كه شما مي خواهيد وصل شويد بايد IP غير از ايران داشته باشيد
    و كساني را هم كه مي بينيد در ايران با paypal كار مي كنند از يك VPN اختصاصي استفاده كمي كنند
    بدرود

نقل قول نوشته اصلی توسط nouri
    سلام

بله متاسفانه برای منم این پیغام اومد. فکر می کنم اگه tor نصب کنیم می تونیم با IP ناشناس به اینترنت متصل باشیم. حتما کارای دیگه ای هم می شه کرد ولی من با این کار کردم و احتمالا اینجا هم جواب می ده.
    Whether you think you can or you can&#39;t, either way you are right<br />Henry Ford

Senior Member

ببخشید من می خواستم یک پیشنهاد بدم که می دونم زیاد عملی نیست!
    نمیشه ما مبلغمون را درون پاکت قرار بدیم و پستش کنیم؟ :

ApplyAbroad Champion

در مورد محل هزینه شدن مبلغی که از donate جمع خواهد شد، قبلا در یکی دو تا پست بحث شد. این مبلغ عمدتا صرف server وب‌سایت خواهد شد و اگر مبلغ قابل توجهی بیشتر از هزینه‌های server جمع‌آوری بشه، بسته به نیاز صرف استخدام برنامه‌نویس برای بهتر کردن امکانات سایت یا کارهایی از این قبیل خواهد شد.

در مورد Paypal و اتصال از ایران هم چند روزی به ما اجازه بدهید تا ببینیم چه کار می‌شه کرد، اما مسلماً پست کردن پول راه مناسبی نیست.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Electric Power Engineering MSc and PhD - Chalmers

سلام

دوستاني که مايلند از Paypal يا هر سايت ديگري که بسته است و اجازه استفاده از پروکسی را نمی دهد و یا اجازه دسترسي IP هاي ايراني را نمي دهد، مي توانند ار برنامه زير براي 14تا30 روز مجاني استفاده کنند. به شما يک IP حقيقي از کشور UK داده خواهد شد و همچنين بوسيله compression سرعت اينترنت افزايش خواهد يافت.

بابرنامه trial هم می شود account مجانی ساخت و هم استفاده کرد. ولی از برنامه اصلی فقط می توان استفاده کزد.

http://www.download.com/ONSPEED/3000...dlPid=10791373
    Resigned Mod. <br />.

از نرم‌افزار attach شده استفاده کنید. بسیار سریع (از شش سرور استفاده میکنه) و Free هستش. مدتها هم هست که من ازش استفاده میکنم و هیچ مشکلی براش پیش نیومده.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

با سلام:
    شما ميتونيد يك حساب بانكى در ايران باز كنيد و به بچه ها معرفى كنيد. در يك بازه زمانى مشخص مثلا هر دو هفته يا هر ماه يك بار مبلغ جمع شده رو به حساب يكى از آعضاى خانواده من واريز كنيد(ترجيها بانكى كه خدمات آن لاين داشته باشه) و من با ويزا كارتم اون رو به شما منتقل كنم.
    موفق باشيد

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

چی شد دوباره این آیکون Donate رفت؟

ApplyAbroad Champion

من دیشب در این مورد توضیح دادم، اما ظاهرا به دلیل مشکلات server پاسخ من ارسال نشده.

به هر حال، مساله اینه که استفاده از سرویس Paypal از ایران مشکله. احتمالا به همین دلیل کسی نتونسته بود از این سرویس استفاده کنه و در طول این مدت فقط یکی از دوستان مبلغی رو به فروم اهدا کرده بود. در نتیجه امکان Donate فعلا از سایت حذف شد.

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)