صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 30

موضوع: Donate

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

پیش فرض پاسخ : Donate

نقل قول نوشته اصلی توسط Asman
    اینم بالای صفحه من
    یک علامت + بالای صفحه کنار تاریخ هست روش کلیک کن.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

ApplyAbroad Champion

در مورد امکان پرداخت در ایران هم به زودی راه‌حلی پیدا خواهیم کرد. فعلاً مشکلاتی در این زمینه وجود داره، از جمله این که انتقال پول از ایران به آمریکا مشکله و این که هیچ یک از مدیران اصلی فروم در ایران نیستند که بتونند کارهای بانکی لازم رو انجام بدهند. به هر حال در صورتی که راه‌حل خوبی پیدا بشه، اطلاع رسانی خواهد شد.

درود
    فكر كنم بهترين راه همان بانك سامان باشد كه بعد از واريز مي توانيد توسط اشخاصي آنرا تبديل به paypal نمود
    بدرود

Junior Member

من واقعا از این فروم خیلی استفاده کردم و همیشه هم آدمهایی مثل بابک که وقتشونو صرف کمک و راهنمایی دیگران می کنن برام قابل احترام بودن.
    سوالی که دارم اینه که کمک مالی قراره تو چه زمینه ای مصرف بشه؟ یعنی اصولاً به چه درد فروم می خوره؟ من شخصا حاضرم برای تشکر از آدمهایی مثل بابک و سایرینی که وقتشونو پای این فروم می گذارن مبلغی رو اختصاص بدم ولی بعید می دونم انگیزه اونها از ایجاد بخش Donate این باشه.
    توضیح می دید لطفاً ؟
    ...<br />A man who wants something will find a way, a man who doesn&#39;t, will find an excuse

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

هرچند که قبلا درباره این موضوع صحبت شده و این پیشنهاد شده ولی گفتم شاید بد نباشه الان که Donate راه افتاده یه بار دیگه مطرحش کنم.
    به نظر من بد نیست برای ایجاد انگیزه بیشتر به افرادی که توانایی مالی بیشتری دارن و امکان پرداخت راحت براشون بیشتر هست و کمک های مستمری به سایت دارن (هر چند ناچیز ولی مستمر) عنوان خاصی داده بشه. همونطور که برای ویکی یک عنوان خاص درنظر گرفته شد.
    به نظر من میتونه ایجاد انگیزه کنه.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

ApplyAbroad Champion

وحید جان با حرفت کاملاً موافقم. بر اساس پیشنهادی که قبلاً ars مطرح کرده بود، به این جور افراد عنوانی مثل ApplyAbroad Philanthropist یا ApplyAbroad Supporter داده خواهد شد.

چنین عنوانی به افرادی که در مجموع مبلغی بالای ۵۰ دلار به ApplyAbroad اهدا کنند داده خواهد شد.

Junior Member

آقا سوال من رو کسی جواب نداد: محل صرف پولی که قراره از این طریق یا از طریق تبلیغات جمع بشه کجاست؟ من تا امروز اصلاً به این فکر نکرده بودم که پول هاستینگ سایت رو کی می ده و دامنه رو کی خریده! به غیر از اینها و همینطور به غیر از پاداش برای مدیران فروم، هزینه دیگری هم هست؟
    ...<br />A man who wants something will find a way, a man who doesn&#39;t, will find an excuse

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mangool
    آقا سوال من رو کسی جواب نداد: محل صرف پولی که قراره از این طریق یا از طریق تبلیغات جمع بشه کجاست؟ من تا امروز اصلاً به این فکر نکرده بودم که پول هاستینگ سایت رو کی می ده و دامنه رو کی خریده! به غیر از اینها و همینطور به غیر از پاداش برای مدیران فروم، هزینه دیگری هم هست؟
    سلام
    گمان نكنم حتي مديران دنبال پاداش براي خودشون باشن. ولي شايد حتي اينترنتي كه استفاده مي كنن هم هزينه سنگيني داشته باشه. مخصوصا اگر به دنبال اين باشن كه از فروم بك آپ تهيه كنن. ولي گمان نكنم اينكه اين هزينه اي كه جمع آوري ميشه براي چه كاريه، زياد به ماها به عنوان كاربرها ربطي داشته باشه. شايد اگر مي دونستيم مقدار هزينه لازم مثلا براي يك سال چقدره بهتر بود.

ApplyAbroad Champion
    Pink Floyd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

دوستان عزیز لطفا" مسیر تاپیک را منحرف نکنید.
    دوستانی که قصد کمک مالی به فروم را دارند با اطمینان به مدیریت فروم این کار را انجام میدهند و مطمئن هستند که کمک های مالی کاربران در جهت اهداف فروم هزینه خواهد شد.
    لطفا" از پرسیدن سوالاتی نظیر کمک های کاربران به فروم در کجا هزینه میشوند؟ و یا سوالاتی از این دست خودداری نمایید.قبلا" مفصلا" در یک تاپیک جنجالی در این موارد بحث شده است و لزومی به ادامه بحثهای سابق نیست.
    در این تاپیک فرض بر این است که شما قصد کمک مالی به فروم را دارید یا مایلید در این زمینه کسب اطلاع نمایید، لطفا" در این تاپیک فقط در مورد سوالاتی که در مورد نحوه کمک مالی به فروم ایجاد میگردند طرح سوال نمایید و از طرح موضوعاتی که باعث ایجاد انحراف در مسیر تاپیک مینماید خودداری نمایید، در غیر اینصورت مطلب شما بدلیل پتانسیل تاپیک برای تبدیل شدن به یک تاپیک جنجالی حذف میگردد.از همکاری شما سپاسگزارم
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)