صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 47

موضوع: در مورد فرودگاه JFK new york

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : در مورد فرودگاه JFK new york

نقل قول نوشته اصلی توسط KamranB نمایش پست ها
    ممنون از راهنماييتون،
    سوال بعديم اينه كه اگه صبح زود بليط بگيرم موندن تا صبح تو فرودگاه اصولا توصيه ميشه؟ يعني يه جايي مثل لاكر هست كه بتوني وسيله هاتو بذاري و بري يه كم بچرخي و شب و صبح كني؟ يا هتل بگيرم مثه بچه آدم؟
    اکثر فرودگاه ها سرویس هایی برای نگهداری وسایل دارند. توصیه می کنم به قول خودتون مثل بچه آدم هتل بگیرید به خصوص اگه سابقه شب خوابی در فرودگاه رو ندارید.

دوست عزیز با توجه به تجربه ای که از فرودگاه جی اف کی دارم اصلا موندن در فرودگاه را بهتون توصیه نمی کنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط KamranB نمایش پست ها
    ممنون از راهنماييتون،
    سوال بعديم اينه كه اگه صبح زود بليط بگيرم موندن تا صبح تو فرودگاه اصولا توصيه ميشه؟ يعني يه جايي مثل لاكر هست كه بتوني وسيله هاتو بذاري و بري يه كم بچرخي و شب و صبح كني؟ يا هتل بگيرم مثه بچه آدم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Neuroscience - Brown University

میشه از خود این فرودگاه سیم کارت خرید؟ من میخوام تا رسیدم زنگ بزنم به یکی و فکر نکنم سیم کارت های ایران تو امریکا رومینگ داشته باشند..

Senior Member Politecnico آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکنرونیک

شرکت AT&T در اکثر فرودگاه های اصلی آمریکا دفتر و فروشگاه داره که می تونین شما بدون هیچ معطلی یک Prepaid Sim بگیرین
    در فردودگاه JFK هم فکر می کنم در ترمینال چهار بتونین دفترشون رو پیدا کنین

نقل قول نوشته اصلی توسط AZ1 نمایش پست ها
    میشه از خود این فرودگاه سیم کارت خرید؟ من میخوام تا رسیدم زنگ بزنم به یکی و فکر نکنم سیم کارت های ایران تو امریکا رومینگ داشته باشند..

at & t خدماتش كرون تر از tmobile هست، بهتره اين نوع سيم كارت و خريداري كنيد، در ضمن يه راه ديكه هم هست، يه اكانت اينترنت بخريد ٨دلار با كوكل تالك يا تكس بلاس به شماره هاي داخلي امريكا يا هر جاي دنيا بجز ايران تماس مجاني بكيريد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشدهوافضا-آیرودینامیک- شریف

به نظرتون من ۳ میرسم JFK (۳ ظهر طبیعتا) و میخام بعدش با قطار برم فیلادلفیا حرکت جوکی هست؟:دی
    نخندینا.... رفیقم قرار بود بیاد دنبالم حالاکه بلیط خریدم پیچونده!))
    حالا میخام با قطار بین نیویورک وفیلادلفیا جابجا بشم.
    نظرتون چیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط faudiS8 نمایش پست ها
    به نظرتون من ۳ میرسم JFK (۳ ظهر طبیعتا) و میخام بعدش با قطار برم فیلادلفیا حرکت جوکی هست؟:دی
    نخندینا.... رفیقم قرار بود بیاد دنبالم حالاکه بلیط خریدم پیچونده!))
    حالا میخام با قطار بین نیویورک وفیلادلفیا جابجا بشم.
    نظرتون چیه؟
    از الآن تو سايتamtrack جست جو كنيد ساعت قرارها رو در بياريد، بين جي أف كي تا penn stationهم با مترو برين راحت هستند اكه بار تون زياد نيست

Member
    رشته و دانشگاه
    Neuroscience - Brown University

من ساعت 11:20 صبح میرسم JFK، بعد یه بلیت گرفتم برا peter pan bus ساعت 2:30 . تو http://apps.cbp.gov/awt چک کردم ماکزیمم علافی رو زده 96 دقیقه. دوستم هم میگه از فرودگاه تا port authority terminal یک ساعت راه هست (من یکشنبه میرسم). اگه اینطوری باشه به همه چی میرسم ولی اینجا دیدم بعضی دوستان میگن 3 ساعت وقت بگذارین برا کارای تو فرودگاه! چیکار کنم؟

Senior Member mehrabounr آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing PHD

من میخوام بلیط بگیرم که برم Cleveland. ورودم به آمریکا از فرودگاه JFK خواهد بود.
    الان هر پروازی رو که میبینم همشون تو این فرودگاه باید ترمینال رو هم عوض کنم. چک کردن مدارکم و ... هم که هست.

به نظرتون چقدر زمان لازم دارم برای اینکه از هواپیمای قبلی پیاده شم، مدارکم چک بشه، برسم به ترمینال بعدی و سوار شم؟ البته اگه هواپیما به موقع بشیننه

الان یکی از پروازهای موجودم 2ساعت فاصله داره تا پرواز به Cleveland. یکی 3.5 ساعت یکی 4 ساعت و یکی 6ساعت. آیا اون 2 ساعت بس هست؟
    راستی ساعت نشستن اینها: اونی که 2 ساعته حدود 12:30 ظهره. اونی که 3.5ساعته حدود 11:30صبجه، اونی که 4 و 6ساعته میشه حدود ساعت 5 بعد از ظهر. تو این ساعتها اوضاع چطوره؟
    روز همشون هم یکشنبه 11 آگوست هست

یعنی مثلا ساعت 12:30بشینه میتونم تو 2 ساعت همه این کارها رو بکنم و برسم هواپیمای بعدی؟ یا ساعت 11:30بشینه با 3.5ساعت میرسم؟ یا 5بعد از ظهر با 4 ساعت میرسم؟

(راستی اگه تو این پروازها که چند مسیره هست و هی باید عوض کنی یکیشون تاخیر کنه چی میشه؟ آیا هواپیمایی مسئولشه و شما رو با پوراز بعدی میفرسته یا اینکه مسئولش خودتونید و باید بلیط دوباره بخرید و ...؟ )

ممنون از کمکتون
    Sorry if you haven't received an answer from me. I don't check the forum any more. If you want to talk, find me on Linkedin or through email.
    Bear in mind I only have information about USA Business school and business PHD admissions.*Who ever says apply to top 30, say NO

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrabounr نمایش پست ها
    من میخوام بلیط بگیرم که برم Cleveland. ورودم به آمریکا از فرودگاه JFK خواهد بود.
    الان هر پروازی رو که میبینم همشون تو این فرودگاه باید ترمینال رو هم عوض کنم. چک کردن مدارکم و ... هم که هست.

به نظرتون چقدر زمان لازم دارم برای اینکه از هواپیمای قبلی پیاده شم، مدارکم چک بشه، برسم به ترمینال بعدی و سوار شم؟ البته اگه هواپیما به موقع بشیننه

الان یکی از پروازهای موجودم 2ساعت فاصله داره تا پرواز به Cleveland. یکی 3.5 ساعت یکی 4 ساعت و یکی 6ساعت. آیا اون 2 ساعت بس هست؟
    راستی ساعت نشستن اینها: اونی که 2 ساعته حدود 12:30 ظهره. اونی که 3.5ساعته حدود 11:30صبجه، اونی که 4 و 6ساعته میشه حدود ساعت 5 بعد از ظهر. تو این ساعتها اوضاع چطوره؟
    روز همشون هم یکشنبه 11 آگوست هست

یعنی مثلا ساعت 12:30بشینه میتونم تو 2 ساعت همه این کارها رو بکنم و برسم هواپیمای بعدی؟ یا ساعت 11:30بشینه با 3.5ساعت میرسم؟ یا 5بعد از ظهر با 4 ساعت میرسم؟

(راستی اگه تو این پروازها که چند مسیره هست و هی باید عوض کنی یکیشون تاخیر کنه چی میشه؟ آیا هواپیمایی مسئولشه و شما رو با پوراز بعدی میفرسته یا اینکه مسئولش خودتونید و باید بلیط دوباره بخرید و ...؟ )

ممنون از کمکتون
    2 ساعت واقعا ریسک هست چون JFK فرودگاه شلوغی است و خیلی هم منظم نیست و من توصیه می کنم اون 4 ساعت فاصله رو بگیرید. اگه همه پروازهاتون در یک بلیط باشه احتمالا مسئول تاخیر اونها هستند و شما رو با پرواز بعدی می فرستند وگرنه خودتون مسئول هستید. درباره این قضیه در تاپیک پرواز به آمریکا سوال بپرسید چون بستگی به شرایط بلیط شما و ایرلاین ها داره.

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)