صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 47

موضوع: در مورد فرودگاه JFK new york

Senior Member mehrabounr آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing PHD

پیش فرض پاسخ : در مورد فرودگاه JFK new york

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    2 ساعت واقعا ریسک هست چون JFK فرودگاه شلوغی است و خیلی هم منظم نیست و من توصیه می کنم اون 4 ساعت فاصله رو بگیرید. اگه همه پروازهاتون در یک بلیط باشه احتمالا مسئول تاخیر اونها هستند و شما رو با پرواز بعدی می فرستند وگرنه خودتون مسئول هستید. درباره این قضیه در تاپیک پرواز به آمریکا سوال بپرسید چون بستگی به شرایط بلیط شما و ایرلاین ها داره.
    مرسی از کمکتون. من تو اون تاپیکم چندتا سوال کردم وقلی فکر کنم اینقدر پستم طولانی بود کسی حوصله نکرده بخونه و ازش رد شدن و بیجواب موند.

به نظرتون اون 3.5ساعته میرسه؟ چون اون یه دونه با turkish air هست ولی بقیه با alitalia و زیاد به من گفتن که این alitalia بار رو گم میکنه. منم فقط 3روز تو آمریکا هستم و اگه همچین چیزی پیش بیاد نمیتونم پیگیری کنم برای همین برام مهمه که از این نظر درست باشه.

یه سوال دیگه هم بپرسم اگه شما میدونید بهم بگید.
    من میدونم هر خط هواپیی برای خودش قانون خاصی داره و تعداد چمدان مجانی رو هرکدوم مشخص میکنن.
    من اگه با پرواز turkishair برم اینها فقط تا نیویرک یا JFK پرواز دارن که گفتن 2تا چمدان مجانیه. اون قسمت آخری خط پروازی عوض میشه و میشه americanairline. تا جایی که میدونم این خط هوایی تو خود آمریکا فقط 1 چمدون مجانی اجازه میده ولی اگه پرواز شما با خود همین ایرلاین باشه از آسیا به آمریکا 2 تا مجانی داره.
    حالا نمیدونم اون تیکه آخر پرواز من چی میشه. 2تا مجانیه یا 1 دونه؟

برم با alitalia بگیرم یا turkishair+americanairline

داشنگاه هم بهم اولتیماتوم داده که تا 2شنبه تکلیف رو معلوم کن (اونها بلیط رو برام میخرن و هزینشم با اونهاست)
    Sorry if you haven't received an answer from me. I don't check the forum any more. If you want to talk, find me on Linkedin or through email.
    Bear in mind I only have information about USA Business school and business PHD admissions.*Who ever says apply to top 30, say NO

به نظر من aliitalia برو.
    احتمال گم شدن چمدون خیلی کم هست. من تو مدتی که مالزی لیسانس میگرفتم در مجموع 6-7 بار مسیر تهران به کوالا را با داغون ترین هواپیمایی ها یعنی ایران ایر و ماهان و air asia رفتم و اومدم ولی هیچ مشکلی برام پیش نیومد.
    تنها باری که چمدونم گم شد یه اسکلی اشتباهی جای وسایل خودش برده بود که فردا صبحش که دیگه اومده بودم اصفهان از ایران ایر زنگ زد گفت برو فرودگاه شهید بهشتی اصفهان بگیر.

در مورد تاخیر پروازا و اینکه قضیه طول کشیدن ترانزیت از یکی که زیاد مسافرت کرده سوال میکنم بهت میگم ولی راحتترین کار این هست که بری از یک آژانس هواپیمایی بپرسی.

Member
    رشته و دانشگاه
    Neuroscience - Brown University

نقل قول نوشته اصلی توسط AZ1 نمایش پست ها
    من ساعت 11:20 صبح میرسم JFK، بعد یه بلیت گرفتم برا peter pan bus ساعت 2:30 . تو http://apps.cbp.gov/awt چک کردم ماکزیمم علافی رو زده 96 دقیقه. دوستم هم میگه از فرودگاه تا port authority terminal یک ساعت راه هست (من یکشنبه میرسم). اگه اینطوری باشه به همه چی میرسم ولی اینجا دیدم بعضی دوستان میگن 3 ساعت وقت بگذارین برا کارای تو فرودگاه! چیکار کنم؟
    به داد منم برسید!! به این دوستم که تو نیویورک هست بگم بلیتمو 4:30 کنه یا به همین میرسم؟؟

با سلام در مورد اینکه اگر یکی از پروازاتون اون وسط تاخیر داشته باشه , اگر هر دو پرواز از یک شرکت باشه احتمال اینکه پرواز دوم را تا نیم ساعت این حدودا نگه دارن هست. اگر از دو شرکت مختلف باشه یا تاخیر زیاد باشه باید بشینید تو فرودگاه با پرواز بعدی میبرنتون. اگر مدت معطلی برای پرواز بعدی زیاد باشه اون خطی که تاخیر داشته تو فرودگاه بهتون هتل میده.

در مورد زمان لازم برای رفتن به پرواز بعدی هم تو فرودگاهای بزرگ تا 1.5 ساعت ممکنه طول بکشه ولی این شخصی که ازش پرسیم تا به حال امریکا نرفته بود و گفت شاید یک انگشت نگاری و این حرفا یکم کارو طولانی بکنه. اگر درست یادم باشه مالزی هم این اخریا انگشت نگاری میکرد ولی چیز خاصی نبود یعنی همون باجه چک کردن پاسپورت یک لحظه انگشت میزاری رو دستگاه.

بد نیست baggage allowance را برای هر شرکتی که میری گوگل کنی هم تعداد هم وزن را نوشته

Member
    رشته و دانشگاه
    Pure Mathematics

دوستان تجربه ی ورود من از طریق این port ساده ترین و سریع ترین ورودم در مقایسه با تمام entry هایی بود که تجربه کردم:زمان ورودم حوالی 11 ظهر بود؛ اصلا صفی برای پاسپورت چک در کار نبود و کل صحبتم با آفیسر 1 دقیقه طول نکشید...بعدم که بلافاصله بار ها روی ریل بود و آخرم 10 دقیقه صف چک کردن بار.that's all
    Quaecumque Vera

Junior Member

دوستان سلام
    از اونجایی که شهر من نزدیک به نیویورک هستش . 4 ساعت با ماشین
    البته میتونم هم از نیویورک پرواز داشته باشم به بوستون ولی دوست دارم با ماشین برم
    آیا آفیسر به این قضیه گر میده؟
    نمیگه چرا شهرت یه جای دیگست میخوای وارد شهر نیویورک بشی ؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid13 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    از اونجایی که شهر من نزدیک به نیویورک هستش . 4 ساعت با ماشین
    البته میتونم هم از نیویورک پرواز داشته باشم به بوستون ولی دوست دارم با ماشین برم
    آیا آفیسر به این قضیه گر میده؟
    نمیگه چرا شهرت یه جای دیگست میخوای وارد شهر نیویورک بشی ؟
    نه اصلا مسئله ای نیست. حتی شما می تونید مثلا بگید بلیطش ارزون تر می شد و قابل درکه.

Junior Member

با سلام
    ببخشید می خواستم بپرسم که فاصله ترمینالها تو فودگاه JFK از هم زیاده؟ چون من برا پرواز بعدیم باید ترمینال عوض کنم.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط zahra3 نمایش پست ها
    با سلام
    ببخشید می خواستم بپرسم که فاصله ترمینالها تو فودگاه JFK از هم زیاده؟ چون من برا پرواز بعدیم باید ترمینال عوض کنم.
    بستگی داره چه ترمینالی باشه. معمولا زیاد طول نمی کشه. از AirTrain باید استفاده کنید:

http://en.wikipedia.org/wiki/AirTrain_JFK

شما چقدر فاصله بین پروازهاتون هست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    بستگی داره چه ترمینالی باشه. معمولا زیاد طول نمی کشه. از AirTrain باید استفاده کنید:

http://en.wikipedia.org/wiki/AirTrain_JFK

شما چقدر فاصله بین پروازهاتون هست؟
    فاصله بین پرواز 4 ساعت هست. از ترمینال 8 باید برم ترمینال 5. حتما باید با airtrain رفت؟

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)