صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 47 , از مجموع 47

موضوع: در مورد فرودگاه JFK new york

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : در مورد فرودگاه JFK new york

نقل قول نوشته اصلی توسط zahra3 نمایش پست ها
    فاصله بین پرواز 4 ساعت هست. از ترمینال 8 باید برم ترمینال 5. حتما باید با airtrain رفت؟
    حتما که نه ولی AirTrain ساده ترین راه است و رایگان هم هست. مسیر 5 به 8 هم مسیر ساده و سریعی است و از هر کدوم از سه خط می تونید استفاده کنید و مشکلی نخواهید داشت.

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - PA

سلام
    من پروازم نیویورک میشینه ولی باید برم به فیلادلفیا. حالا قضیه اینه که من تا شب نیویورک کار دارم پیش یکی از دوستانم، ولی میخوام چمدون‌هام بره به فیلادلفیا پیش یکی از دوستانم و بعد از تموم شدن کارم، خودم با قطار برم به فیلادلفیا. کسی برای این برنامه راه خاصی مد نظرش هست؟ به من پیشنهاد شده بارهام رو با شاتل بفرستم تا مقصد فیلادلفیا ولی نمیدونم این کار امن هست یا نه

Junior Member Britney آواتار ها

من 9دسامبر از استانبول وارد jfk شدم . با turkish اومدم.اصلا چمدان هامو دست نزده بودند.وارد فرودگاه هم شدم خیلی برخودردشون خوب بود.توی فرم cbt که داخل هواپیما پر کرده بودم.نوشته بودم food و پول بالای 10000 دارم.فقط ازم پرسید که food چی داری؟گفتم اجیل nuts هست.گفت الکل و سیگار نداری؟گفتم نه.همین فقط گفت یه فرم پر کن برای report پول و پول و بهم نشون بده....وwelcome to usa

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط manhasta نمایش پست ها
    دوست عزیز با توجه به تجربه ای که از فرودگاه جی اف کی دارم اصلا موندن در فرودگاه را بهتون توصیه نمی کنم.
    ممکنه در مورد تجربه بدی که داشتید بیشتر توضیح بدید. قیمت هتل در نیویورک بالا است و شاید رزرو هتل به صرفه نباشه. من ساعت 2 بعدازظهر میرسم و پرواز بعدیم ساعت 6 صبحه!

دوستان يك ليست قيمت بدم بهتون واسه إفرادي كه ميخوان بار هاي همراهشون رو تو airport بذارن تو storage يا همون صندوق أمانات خودمون ، داغ داغ همين ديروز قيمت هاي JFK New York airport :
    Terminal 4

هر ٢٤ ساعت به نسبت سايز luggage
    ٤ دلار تا ٢٠ inch
    6 دلار تا ٢٣
    ٨ دلار تا ٢٥
    ١١دلار تا ٣٢ سايز متوسط به بالا
    ١٣ دلار بيش ترين حد سايز و اخرين قيمت

از هر ساعتي كه تحويل بدين تا ٢٤ ساعت بعدش محاسبه ميكنند واسه إفرادي كه. ميخوا برن تو شهر و بين flight هاشون فاصله هست خوبه .
    از زندگی اموختم: هرانچه که رها کردم بسویم شتافت و هرانچه که بسویش شتافتم از من گریخت.

نيويورك به جز JFK فرودكاه هاي ديكه اي هم داره كه معمولا داخلي ها ازونجا ميرن، هزينه transport از JFK تا laGuardia هر نفر 13$ و تا فرودكاه Newark در نيوجرسي هر نفر 24$ هست البته اين قيمت هاي يك شركت transport هست به نام airairporter .
    از زندگی اموختم: هرانچه که رها کردم بسویم شتافت و هرانچه که بسویش شتافتم از من گریخت.

Junior Member

سلام من ساعت ۷عصر میرسم نبویورک یه پرواز ۹ونیمه یکی دیگه۶ ونیم صبح کومو بگیرم به نه و نیمه میرسم میخام برم لوس آنجلس ویزام توریستیه

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)