صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 43

موضوع: قبول شدگان دانشگاه اوتاوا برای پاییز 2011

Junior Member

پیش فرض پاسخ : قبول شدگان دانشگاه اوتاوا برای پاییز 2011

[QUOTE=sadeghf;437740]سلام. من برای MA.Economics از کارلتون پذیرش گرفتم و هنوز برای ویزا اقدا نکردم! شما احتمالاً به من نیازی ندارید ولی من احتیاج به مشورت دارم و احتمالاً مزاحمتون می شم![/QU

دوست عزیز میتونم بدونم چه مدارکی خواستن و بکگروند شما چه بوده، و اینکه چقدر فاند گرفتن ؟

ممنون

سلام.من برای MEng,Environmental Engineering از دانشگاه اتاوا برای fall 2011 پذیرش گرفتم.برای 3 آگوست هم بلیط خریدم.کسی میدونه که شهریه رو باید قبل از رفتن پرداخت کرد یا بعد از رفتن هم میشه؟من ترجیح میدم شخصا" برم اونجا و ثبت نام کنم و برای انتخاب واحد از program coordinater کمک بگیرم تا اینکه بخوام دوستان لطف" منو راهنمایی کنیدآنلاین اینکار رو بکنم

سلام.من برای MEng,Environmental Engineering از دانشگاه اتاوا برای fall 2011 پذیرش گرفتم.برای 3 آگوست هم بلیط خریدم.کسی میدونه که شهریه رو باید قبل از رفتن پرداخت کرد یا بعد از رفتن هم میشه؟من ترجیح میدم شخصا" برم اونجا و ثبت نام کنم و برای انتخاب واحد از program coordinater کمک بگیرم تا اینکه بخوام آنلاین اینکار رو بکنم دوستان لطف" منو راهنمایی کنید

Junior Member

سلام
    من برای Computer Engineering دانشگاه اتاوا fall 2011 پذیرش گرفتم. از University of Manitoba هم Computer Science پذیرش دارم. کسی میدونه کدوم دانشگاه بهتره؟
    ...Want to be the best, Ought to beat the rest

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    civil eng-shiraz uni

سلام من برای پاییز ۲۰۱۱ رشتهٔ عمران پذیرش دارم برای فوق.امروز تازه نامه ایمیل شد کسی‌ میدونه چه‌جوری باید هماهنگ کنم که اونا برام نامه زودتر پست کنن با هزینهٔ خودم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sohrabshabani نمایش پست ها
    سلام.من برای MEng,Environmental Engineering از دانشگاه اتاوا برای fall 2011 پذیرش گرفتم.برای 3 آگوست هم بلیط خریدم.کسی میدونه که شهریه رو باید قبل از رفتن پرداخت کرد یا بعد از رفتن هم میشه؟من ترجیح میدم شخصا" برم اونجا و ثبت نام کنم و برای انتخاب واحد از program coordinater کمک بگیرم تا اینکه بخوام آنلاین اینکار رو بکنم دوستان لطف" منو راهنمایی کنید
    سلام، من تا اونجايي كه از بچه ها پرسيدم و اين ايميل جديدي كه اتاوا در مورد ثبت نام داده، بر طبق اين لينك http://www.grad.uottawa.ca/Default.a...B2012%2B-%2BEN ما ميتونيم بعد از رفتن به اتاوا و تا قبل از 2 سپتامبر ثبت نام كنيم. در ضمن مي تونم بپرسم شما بليط چه Air line اي رو و به جه قيمتي حريدين؟ و اينكه واسه ويزا كي اقدام كردين؟ويزاتون ميرسه تا 3 اگوست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط geembelj نمایش پست ها
    سلام من برای پاییز ۲۰۱۱ رشتهٔ عمران پذیرش دارم برای فوق.امروز تازه نامه ایمیل شد کسی‌ میدونه چه‌جوری باید هماهنگ کنم که اونا برام نامه زودتر پست کنن با هزینهٔ خودم؟
    سلام، نامه ي ايميل شده را پرينت بگيرين و واسه ويزا با همون نامه اقدام كنيد، من هم همين كارو كردم و حتي از سفارت پرسيدم گفتن ايرادي نداره و حتي جزو مداركم نوشته شده " اصل يا كپي نامه پذيرش"، شما با خيال راحت با كپي اقدام كنيد، سفارت فقط 1 درصد ممكنه بعد 1 ماه بگه اصلشو بيارين، كه تا اون موقع رسيده دستتون اصل نامه، فقط هرچه زودتر اقدام كنيد، تا به موقع برسيد، پروسه اش حداقل 2و نيم تا 3 ماه طول ميكشه...

دوست عزیز تو سایت TNTو DHL یه قسمتی هست واسه arange pick up که اونجا مشخصات خودت و آدرس دانشگاه و زمانی که میخوای DHL یا TNT نامه پذیرش رو از دانشگاو pick up کنن رو مینویسی.اونها خودشون با دانشگاه تماس میگیرن و باهاش هماهنگ میکنن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    civil eng-shiraz uni

تشکر از جوابای خوبتون.من امروز از طریقه دی اچ ال اقدام کردم اونا هم برام نامه رو فرستادن که تا دوشنبه هفته دیگه انشالا میرسه دستم ولی‌ ۱۶۰ دلار برام خرج برداشت.یه سوال دیگه این نامه که تو ادمیژن فرستادن به عنوان اینکه آفرو قبول کنی‌ اینو باید فکس کنم؟آیا ثبتهنام دیگه هست که باید انجام بدم یا کلا کار دیگه باید انجام بدم؟

تشکر از جوابای خوبتون.من امروز از طریقه دی اچ ال اقدام کردم اونا هم برام نامه رو فرستادن که تا دوشنبه هفته دیگه انشالا میرسه دستم ولی‌ ۱۶۰ دلار برام خرج برداشت.یه سوال دیگه این نامه که تو ادمیژن فرستادن به عنوان اینکه آفرو قبول کنی‌ اینو باید فکس کنم؟آیا ثبتهنام دیگه هست که باید انجام بدم یا کلا کار دیگه باید انجام بدم؟

خواهش میکنم.دوست عزیز من خودم این نامه رو فکس کردم واسه دانشگاه.فقط وقتی فاکس کردی یه ایمیل بزن به دانشگاه و بگو من امروز answer sheet رو براتون فاکس کردم و ازشون بخواه که وقتی دریافت کردن بهت ایمیل بزنن و confirm کنن.

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین