صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 34

موضوع: پیشنهاد ها | راهکارهای مرتبط با موضوعات و ساختار جدید Egoft | Chat

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشجوی دکتری، مدیریت دولتی- سیاست‌گذاری بخش عمومی- دا

پیش فرض پاسخ : نظرات شما درباره موضوعات و ساختار جدید فروم Egoft

نقل قول نوشته اصلی توسط archvadood نمایش پست ها
    به نظر من اگه فرومها طوری بازبینی بشن که یکم حالت دانشنامه ای بگیرن خیلی مفید خواهد بود و اعتبار سایت هم بالا خواهد رفت. دوستان به همدیگه اطمینان کامل دارن و اگه سئوالی دارن مطرح میکنن و هرکش هر جوابی بده قبول میکنن که این مساله اصلا درست نیست!!! من بارها دیدم در چند مورد اطلاعات کاملا نادرست داده شده و بچه ها سر همین حرفها تصمیمات جدیدتری گرفتن یا بعضا نا امید شدن و .... مثلا در فروم ویزای اسپانیا وضع به این شدتی که عنوان میشه بد نیست!! یا اطلاعات در فرومها طوریه که من از شدت نا امیدی بعضی وقتا تصمیم میگیرم قید رفتن و بزنم. به نظرم باید یه تیم کارشناسی برای هر فروم وجود داشته باشه و پاسخها رو کارشناسی کنه. مرسی
    به نظرم با در نظر گرفتن یک سیستم اعتباری قویتر از اینی که اینجا هست این کار رو پیش برد و اعضا رو به نظر دادن حساس تر کرد.
    کدها: 0213؛ امتیاز: 69 ؛ آخرین وضعیت: در انتظار PR
    سیدنی (ارسال: 2010/06/19 فایل نامبر اول: 23-10-2010)
    دمشق (ارسال: 2010/12/27 فایل نامبر دوم:28-02-2011)
    آنکار ا ( آغاز پروسس: 12-03-2013، انجام مدیکال: 15-10-2014)

ApplyAbroad Veteran
    hamman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering AmirKabir

در تالار امریکا بخش ایالت ها رو ایجاد کنین تا هر ایالت جداگانه بررسی شوند
    اروپا رو به کشور های جدا گانه تقسیم شوندو....
    مسایل ویزا و مسافرت به بخش ها اضافه شوند
    >
    .
    .
    اگر هیچ وقت شکست نخورده‌اید، بدانید که به اندازه کافی تلاش نکرده‌اید.
    (کپی امضائ بابک)

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Comp. Eng

ممنون به خاطر پیشنهادات
    هدف از این سایت پر کردن کمبودها و نیازهایی هست که در این سایت جواب داده نشده. به همین خاطر قبل از اینکه شروع به کار فروم باید سعی کنیم سازماندهی فروم به نحوی باشه که قابل استفاده بوده و موازی کاری با این فروم نداشته باشه. هر پیشنهادی یا ایده ای به ذهنتون میرسه که فکر می کنید قابل اجرا باشه مطرح کنید تا بعدا به یک جمع بندی برسیم.

ApplyAbroad Veteran
    hamman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering AmirKabir

مثل این سایت یه جایی به پست های جدید اختصاص پیدا کنه که معلوم باشه کدوم پست ها تازه هستن.
    اگه بشه پیام بازدید کننده هم داشته باشه که عالی میشه...
    اگر هیچ وقت شکست نخورده‌اید، بدانید که به اندازه کافی تلاش نکرده‌اید.
    (کپی امضائ بابک)

Junior Member cyrusIII آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    AUT

اگر درمورد مسافرت های درون شهری و بین ایالتی و نرخ کرایه هادر ایالت های مختلف و معرفی سایت های مربوطه هم توضیحاتی داده بشه بد نیست.

ApplyAbroad Veteran
    saman_shahin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law, aiuctb.ac.ir

نقل قول نوشته اصلی توسط hamman نمایش پست ها
    مثل این سایت یه جایی به پست های جدید اختصاص پیدا کنه که معلوم باشه کدوم پست ها تازه هستن.
    اگه بشه پیام بازدید کننده هم داشته باشه که عالی میشه...
    من فکر میکنم خیلی از بحث ها اگه ریشه یابی بشه به نرم افزار این فروم جدید بر میگرده! یه نگاهی به اون بندازید؛ هم قدیمی هست و هم گرافیک زیبایی نداره! حتی اگه بخوایم قابلیتهای دیگه ای هم به سایت اضافه کنیم، باز هم بستگی داره به اینکه نرم افزار کشش اون رو داره یا نه! به نظر من نرم افزار سایت رو عوض کنید.
    یه نظر دیگه اینکه سایت چند زبانه باشه! تا بشه از ممالک بیگانه هم دوستانی جذب کنیم !
    ... Aimons, gardons espoir, restons optimistes et nous changerons le monde - Jack Layton ...

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Comp. Eng

نرم افزار فروم در عین سادگی قابلیتهای زیادی داره. خیلی از چیزهایی که اینجا داریم رو اونجا هم می تونیم داشته باشیم. گرافیکش رو میشه بهتر کرد. پیغام بازدید کننده رو هم اضافه می کنیم. چند زبانه هم میشه داشته باشیم. در واقع برای فارسی کردنش وقت گذاشتیم و فعلا با فارسی ادامه میدیم تا بعدا ببینیم چی پیش میاد.
    یکی از دوستان پیشنهاد داده بود که ساختار سایت شبیه یک دیتا بیس باشه تا کاربران به جای گشتن در لابلای صفحات خلاصه بحث رو در اولین پست تاپیک پیدا کنن. بنظرم پیشنهاد خوبی باشه.

Junior Member jose آواتار ها

به نظر من این بحث دانشنامه ای شدن و کارشناسی نظرات یه نکته ی مفید و کارآمد هست ایضا اون چند زبانه کردن..
    و اینکه توی فروم های سایت بیشتر به مسائل مربوط به تحصیل و به صورت کلی نگاه شده..اگه امکانش باشه که با حفظ موازین اخلاقی و عرف حاکم یه طوری مسائل ریزتر مرتبط با زندگی هم مطرح شه-البته تا جایی که ف.یلتر نشه- خیلی عالی هست و یه بحثی که هست سیستم سرچ توی فروم های سایت که به نظر من ایرادات زیادی بهش وارده و با توجه به تعدد صفحات توی طول زمان واقعا به معضل تبدیل میشه گاها جستجوی یه مطلب خاص..اگه بشه توی این بخش جدید یه طوری موضوعیت مطالب مشخص باشه و جداگانه تفکیک بشه که راحت تر قابل دسترسی باشه خیلی عالیه
    بازم تشکر میکنم
    یا علی ..
    ...Sometimes u just have to let GO

Junior Member jose آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ibanez نمایش پست ها
    من میگم شما خودتون پیش قدم بشین اول یه چند تا تاپیک نمونه درست کنید، بعد دوستان هم بیان نظر بدن، چون الان فروم کلا خالیه، با توجه به جو یه نمه همچین ... که اینجا هست الان همه در حالت خوف و رجا هستند. مثلا یه بنده خدایی (من نبودم اون بنده خدا ) چند روز پیش یه تاپیک در مورد N. Club درست کرده بود که پاک شد یا بسته، حالا نه من نه اون آدم نه هیچ کی دیگه غیر از مدیران نمیدونه همچی چیزی مجازه اونور یا نه.

ضمنا --دوستان حتما خودشون دیدن ولی-- این تاپیک هم مربوط به مشکلات فروم سابق egoft هست که خوبه از همین الان توی فروم جدید در نظر گرفته بشه.

بحث اینه که در مورد یه سری مسائل کلی که اینجا بص.رت کامل و جامع صحبت شده و میشه..زمانی در واقع اون فروم میتونه مفید واقع شه که یه سری مطالب مازاد توش مطرح شه..من با نظر این دوستمون موافقم..من الان خودم اون طرف یه موضوع باز کردم واسه ایتالیا ولی واقعا نمیدونم در چه مورد میشه صحبت کرد؟..حتی اگه تاپیک های مشخصی هم مطرح نمیشه حداقل یه محدوده مشخص شه..من الان فروم کانادا رو مطالعه کردم به نظر من تاپیکاش واقعا خوب و به درد بخور بود..حداقل تو نگاهی که من انداختم..حالا واسه خود من یه سری چیزا سوال هس که واقعا نمیدونم به چه ترتیب باید مطرح شن؟
    چیزایی از قبیل موضوع اقامت دایم بعد از تحصیل یا کسب در آمد یا بعضی جاهای دیدنی یا حتی همون ازدواج و بعضی قوانین مربوط به نوشیدنی ها که جاهای مختلف متفاوت هست و از این قبیل ..
    ...Sometimes u just have to let GO

Junior Member

به نظر من اگر در قسمت نتایج پذیرش Found هم مشخص باشه عالی میشه.چون این مساله هم برای دانشجو ها مهمه.

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین