صفحه 1262 از 1268 نخستنخست ... 2627621162121212521253125412551256125712581259126012611262126312641265126612671268 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,611 تا 12,620 , از مجموع 12671

موضوع: مدت زمان بین فرستادن آزمایشهای مدیکال و درخواست گذرنامه (کبک)

پیش فرض پاسخ : مدت زمان بین فرستادن آزمایشهای مدیکال و درخواست گذرنامه (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط Adv2015 نمایش پست ها
    دوستان توی اکانت من زده مدیکال لازم نیست. میشه اگر اطلاعی از این موضوع دارین بفرمایین داستان چیه؟؟
    یعنی در این مرحله لازم نیست ، هر وقت پرونده اتون آپدیت بشه و زمانش برسه این عبارت هم تغییر می‌کنه و ازتون مدیکال درخواست میکنند

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط asadi1980 نمایش پست ها
    سلام... ضمن تبریک بابت پاس رکویست ... من هم منتظر چنین ایمیلی هستم
    بیومتریک اخیرا اجباری شده و باید در یکی از سفارتخانه های کانادا انجام بشه . در خصوص ارسال پاسپورت موسسه ایران انکارا سوال کنید ... البته تا الان فکر کنم شما ویزا هم گرفته باشید...

دوست عزیز سلام
    من مدیکالم را قبلا فرستاده ام. آیا برای بیومتریک باید منتظر ایمیل سفارت باشیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط HSH123 نمایش پست ها
    دوست عزیز سلام
    من مدیکالم را قبلا فرستاده ام. آیا برای بیومتریک باید منتظر ایمیل سفارت باشیم؟
    بله ، اگر بایومتریک لازم داشته باشید براتون ایمیل میاد و باید از داخل اکانتتون نامه بایومتریک رو دانلود و پرینت کنید و برای انجام بایومتریک به یکی از دفتر های vac (ارتباطی به سفارت ندارد)در کشور های همسایه مراجعه کنید.

Junior Member

دوست عزیر میشه بفرمایید پاس جدید رو باید به کجا و کی ایمیل کرد؟؟ ما هم میخوایم پاسمون رو عوض کنیم

Junior Member

سلام، من همسرم سیتیزن هست، و ما جولای ۲۰۱۸ وکیل گرفتیم و امروز نامه مدیکال برای من اومده، به نظرتون چقدر طول میکشه تا اینکه بتونم برم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Shiimmaa نمایش پست ها
    سلام، من همسرم سیتیزن هست، و ما جولای ۲۰۱۸ وکیل گرفتیم و امروز نامه مدیکال برای من اومده، به نظرتون چقدر طول میکشه تا اینکه بتونم برم؟
    وب سایت مهاجرت بصورت کلی میگه تقریبا سه ماه ( صرف نظر از نوع اپلیکیشن ) ولی ممکنه سریعتر هم بشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    وب سایت مهاجرت بصورت کلی میگه تقریبا سه ماه ( صرف نظر از نوع اپلیکیشن ) ولی ممکنه سریعتر هم بشه
    یعنی ماکسیمم ۳ ماه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    بله ، اگر بایومتریک لازم داشته باشید براتون ایمیل میاد و باید از داخل اکانتتون نامه بایومتریک رو دانلود و پرینت کنید و برای انجام بایومتریک به یکی از دفتر های vac (ارتباطی به سفارت ندارد)در کشور های همسایه مراجعه کنید.
    ممکنه از کسی بایومتری نخوان؟ مگه اجباری نیست؟

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

مراکز درخواست ویزا (VAC) در اروپا ، آفریقا و خاورمیانه از تاریخ 2 نوامبر 2019 خدمات و هزینه ها را تغییر می دهند.

مراکز ارایه خدمات درخواست ویزا و انگشت نگاری در سراسر جهان موسوم به (VAC) طبق قراردادی با دولت کانادا مشغول به ارائه خدمات درخواست ویزا و انگشت نگاری به عموم افراد هستند. این قرارداد در تاریخ 1 نوامبر 2019 به پایان می رسد و از تاریخ 2 نوامبر خدمات بر اساس قرارداد جدید و با اعمال مقداری تغییرات در نحوه خدمات و هزینه ها انجام خواهد شد.
    تا تاریخ 1 نوامبر 2019 می توانید طبق روال قبلی خدمات ویزا و انگشت نگاری را در یافت نمایید و نیازی به گرفتن وقت قبلی ندارید.
    از تاریخ 2 نوامبر 2019 هزینه های قابل پرداخت جهت خدمات درخواست ویزا و انگشت نگاری افزایش خواهد یافت .
    ضمنا جهت مراجعه به مراکز انگشت نگاری نیاز به گرفتن وقت قبلی و هماهنگی خواهد بود.

Junior Member

سلام دوستان، ما چهارشنبه تست مدیکال رو انجام دادیم، بایومتری هم چند ماه پیش اومد که در استانبول انجام دادیم، لندینگ فی و عدم سوء پیشینه رو هم موقع مدارک فدرال فرستادیم. رشته هامون هم دیماند بوده، خانمم(اپلیکنت) کامپیوتر و من الکترونیک، توی CSQ مون هم زده: .Code 130. Dossier visé par traitement prioritaire - domaine de formation. مورد مشابهی بوده بدونیم چند وقت باید منتظر پاس ریکوست باشیم؟ ضمناً پارسال برای خانواده ویزای ویزیتوری(مالتی) گرفتم، آیا ممکنه توی سرعت بررسی تاثیر داشته باشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)