صفحه 1241 از 1268 نخستنخست ... 24174111411191123112321233123412351236123712381239124012411242124312441245124612471248124912501251 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,401 تا 12,410 , از مجموع 12671

موضوع: مدت زمان بین فرستادن آزمایشهای مدیکال و درخواست گذرنامه (کبک)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدت زمان بین فرستادن آزمایشهای مدیکال و درخواست گذرنامه (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط najafi1977 نمایش پست ها
    نوروز پیروز، منم 1 ماه هست که مدیکالم سابمیت شده و هنوز هیچ ایمیلی حتی آپدیت و یا ایمیل اینکه ویزا آفیستون پاریس هست، دریافت نکرده ام، ولی امروز یکی از دوستان در کبک فرندز بعد از تقریبا دو ماه از دریافت فایل فدرال ویزا گرفتند.

دوست عزیز, همونطور که حتما خود شما هم میدونید مورد های مهاجرتی مشابه تو مدت زمانهای مختلفی بررسی میشن و کسی هم دلیلشو دقیقا نمیدونه که چرا فرق دارن با هم .برای بعضی از دوستان من آپدیتو بلافاصله بعد مدیکال خواستند و برای بعضی دیگه 2-3 ماه بعد .الان زمان معمول بین مدیکال تا درخواست ویزا شده بین 3 تا 4 ماه .(واسه منم این اواخر 3.5 ماهه اومده) .پیروز باشید و سربلند .

Junior Member

سلام به همه دوستان خوب. مدیکال من تاریخ 29 اسفند ارسال شده ولی از طریق سایت وقتی وضعیت پروندمو چک میکنم هنوز رسیدن مدیکال منظور نشده در صورتیکه رسیدن مدیکال یکی از دوستانم که توسط همون پزشک و توی همون روز ارسال شده تقریبا ده روز بعد از ارسال ثبت شده. به نظرتون نیاز به پیگیری داره یا صبر کنم هنوز؟ و اگه باید پیگیری کنم لطفا بفرمایید از چه طریق. ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط meybac نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان خوب. مدیکال من تاریخ 29 اسفند ارسال شده ولی از طریق سایت وقتی وضعیت پروندمو چک میکنم هنوز رسیدن مدیکال منظور نشده در صورتیکه رسیدن مدیکال یکی از دوستانم که توسط همون پزشک و توی همون روز ارسال شده تقریبا ده روز بعد از ارسال ثبت شده. به نظرتون نیاز به پیگیری داره یا صبر کنم هنوز؟ و اگه باید پیگیری کنم لطفا بفرمایید از چه طریق. ممنونم
    اگر دکترتون رسید مدیکال رو بهتون داده یعنی اطلاعات رو آپلود کرده. نگران اون وضعیت سایت هم نباشید، اون خیلی قابل اتکا نیست. احتمالن آپدیت مدیکالتون همراه با درخواست RPRF براتون ثبت میشه در سایت. برای من هم دقیقن همین اتفاق افتاد.

Member
    رشته و دانشگاه
    شيمي كاربردي

دوستان گرامي
    سلام
    مي خواستم بدونم كه تو مرحله فدرال سابقه كار رو استعلام مي گيرند يا نه ؟؟؟؟؟

همسر من كارش دولتي هست و اگه بفهمند كه داره اقدام مي كنه واسه كشور ديگه اخراجش مي كنند مي خواستم مطمئن شم كه استعلامي در كار هست يا نه ؟؟؟؟ و اينكه كبك پرونده مارو بعدا تحويل فدرال مي ده يا نه يعني سوابقي كه پيش كبك داريم بعدا منتقل مي شه به فدرال؟؟؟؟
    نفر اصلي شيمي - ارسال مدارك 2013/07/13 - دريافت فايل نامبر 2013/10/22 - نفر دوم حسابداري - يك فرزند - مدرك زبان-TEF- B2-B2-
    ارسال آپديت 2016/05/13-

Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی کاربردی

نقل قول نوشته اصلی توسط frough نمایش پست ها
    دوستان گرامي
    سلام
    مي خواستم بدونم كه تو مرحله فدرال سابقه كار رو استعلام مي گيرند يا نه ؟؟؟؟؟

همسر من كارش دولتي هست و اگه بفهمند كه داره اقدام مي كنه واسه كشور ديگه اخراجش مي كنند مي خواستم مطمئن شم كه استعلامي در كار هست يا نه ؟؟؟؟ و اينكه كبك پرونده مارو بعدا تحويل فدرال مي ده يا نه يعني سوابقي كه پيش كبك داريم بعدا منتقل مي شه به فدرال؟؟؟؟
    دوست عزیز شما باید این سوال را در تاپیک مربوطه، چگونگی پر کردن فرمهای مهاجرتی و آماده سازي مدارك مرحله فدرال (کبک) مطرح کنید، گواهی سابقه کار در مرحله فدرال مورد نیاز نیست، اما موارد نادری هم بودند که در مرحله قبل از صدور ویزا از آنها سابقه کار خواسته اند و پروسه پروندشون طولانی شده، بیشتر برای شغلهای که مرتبط با شرکتهای مورد تحریم و هسته ای بوده. نگران نباشید.
    مدیر محترم لطفا این پست را به تاپیک مربوط انتقال دهید.

سلام دوستان آیا کسی میدونه بعد اتمام مدیکال چیقدر طول میکشه ویزا صدور بشه البته من برای ساب 117 یتیم خویشاوندی اقدام کردم ممنون میشوم جوابم را بدهید البته 1 ماه میشه مدیکال را انجام دادم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Asefgholami نمایش پست ها
    سلام دوستان آیا کسی میدونه بعد اتمام مدیکال چیقدر طول میکشه ویزا صدور بشه البته من برای ساب 117 یتیم خویشاوندی اقدام کردم ممنون میشوم جوابم را بدهید البته 1 ماه میشه مدیکال را انجام دادم.
    سلام

در مورد کیس شما اطلاعی ندارم. ولی در مورد بچه های اسکیل ورکر کبک بوده کسی که بعد 10 روز و یا همین اواخر بعد 176 روز از مدیکال ویزا گرفتند. ولی بطور میانگین این روزها ویزای بچه ها حدودا 75 روزه داره میاد.

امیدواریم بزودی خبرهای خوبی برسه.

Member
    رشته و دانشگاه
    GDBA at John Molson School of Business

سلام به همه دوستان عزیز و منتظر
    قبل از هر چیز از ادمین عزیز متشکرم (که یا اجازه میده پستم اینجا بمونه و یا حذفش میکنه چون خیلی ربطی به موضوع نداره )
    امیدوارم که حال همتون خوب باشه.
    من آخرین باری که به این بحث سر زدم مارچ سال 2014 بود که ویزام رو گرفتم. داستان اینطور بود:
    من فوریه 2010 مدارکم رو فرستادم برای سفارت و دسامبر 2010 سوریه مصاحبه دادم و بعد هم حدودن اواخز جولای 2013 مدیکال دادم و بعد مارچ 2014 پاس ریکوئست شدم (از مصاحبه تا مدیکال من 3 سال طول کشید و به طور کلی از زمان اقدام تا آمدن من به کانادا 4 سال و نیم طول کشید). ما یک عده بودیم که از ما توی سایت به اسم :: بازمانده های 2010 :: یاد میشد که همه اواخر 2010 مصاحبه داده بودیم و 3 سال گذشته بود ولی ما مدیکال نگرفته بودیم. بعد از گرفتن مدیکال هم چون که اون 3 سال انتظار برای بعضیمون بس نبود دوباره به طور میانگین 6 ماه (خود من 8 ماه) انتظار کشیدیم تا ایمیل پاس ریکوئست رو ببینیم.
    من میدونم که این انتظار خیلی سخته.
    جدای از اینکه آدم نه اینوری هست و نه اونوری من خودم انقدر که به همه توضیح داده بودم که بابا من همه کارم رو کردم و فقط الان مونده که نامه پاس ریکوئستیم بیاد دیگه خسته شده بودم کم مونده بود عین بعضی از دوست و آشناها باورم بشه که همه رو خواب دیدم و اصلن اپلای نکردم!!!!!!
    حرفم رو دارم خیلی خلاصه میگم.
    صبور باشین. مطمئن باشین که در مسیر درست هستین. دیر یا زود و با یا بدون ایمیل پیگیری انتظارتون تموم میشه چون سفارت داره کار خودش رو انجام میده و البته که ما نمیتونیم روندی با زمان بندی رو براش معین کنیم یا از طرز رفتارش استخراج کنیم. پروسه بررسی برای هر انسان با انسان دیگه متفاوته.
    اینها رو یادتون باشه. دیر و زود داره یکمی ولی امیدواریم که سوخت و سوز نداشته باشه.
    امیدوارم همتون شاد و موفق باشین.

ساقی
    Landing in Montreal on 04 Jul 2014, Citizenship Ceremony on 18 Apr 2019

سلام دوستان
    ويزا جديدا كسي نگرفته؟

Junior Member

سلام دوستان
    من دو هفته بعد از فرستادن مدیکالم امروز ایمیلی از دفتر پاریس دریافت کردم که اگر تمایل داری پاسپورتتو تعویض کنی الان اینکار رو انجام بده.با توجه به اینکه من یک سال و نیم از اعتبار پاسپورتم مونده.
    اما نمیدونم باید پاس جدید رو کجا و چجوری بفرستم.آخه آدرسی ننوشه که کجا بفرستم.یعنی باید ایمیل کنم؟
    اصلا با این یک سالو نیم اعتبار نیاز به تعویض هست؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)