صفحه 1251 از 1268 نخستنخست ... 25175111511201124112421243124412451246124712481249125012511252125312541255125612571258125912601261 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,501 تا 12,510 , از مجموع 12671

موضوع: مدت زمان بین فرستادن آزمایشهای مدیکال و درخواست گذرنامه (کبک)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق - قدرت

Red face پاسخ : مدت زمان بین فرستادن آزمایشهای مدیکال و درخواست گذرنامه (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط shervin1358 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    از من آپدیت درخواست شده بود و من فرستادم. ایمیل تایید دریافت گرفتم. آیا در پنل سایت فدرال بعد از بررسی، تایید مدارک ارسالی ثبت میشه؟
    خودم تحقیق کردم و متوجه شدم فقط ایمیل تایید دریافت مدارک هست و اگر مشکلی باشه در پروسه بعدی اعلام میشه. تا حالا که دوستان مدارک فرستادن و مشکلی پیش نیومده. چیزی مبنی بر دریافت در پنل ثبت نمیشه.
    ارسال2011MARCH-فایل نامبر2011MAY-دریافت آپدیت 2014APR-ارسال آپدیت 2014JUN-درخواست مجدد2014AUG-ارسال آپدیت دوم2014SEP-دریافت نامه مهلت18ماه2014SEP-ارسالB2وC1در2016MARCH-دریافت CSQ بدون مصاحبه2016MAY-ارسال مدارک به فدرال2016MAY-دریافت فایل نامبر فدرالسپتامبر2016-مدیکال2016OCT-دسیژن مید 2017ّFEB-صدور ویزا 2017FEB

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدت زمان بین فرستادن آزمایشهای مدیکال و درخواست گذرنامه (کبک)

با سلام خدمت دوستان عزیز
    سوالی داشتم، حدود یکماه بعد از ارسال مدیکال یک نامه از پاریس اومده که گفته فقط CV که حاوی
    شغل ، سمت ، سابقه کار و سوابق تحصیلی هست ازطریق ایمیل ارسال کنیم
    کسی دقیقا میدونه این چی هست و چرا همچین چیزی خواستند؟
    متشکرم

Junior Member artmis21 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc biology, Bahonar

نقل قول نوشته اصلی توسط mrkg88 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز
    سوالی داشتم، حدود یکماه بعد از ارسال مدیکال یک نامه از پاریس اومده که گفته فقط CV که حاوی
    شغل ، سمت ، سابقه کار و سوابق تحصیلی هست ازطریق ایمیل ارسال کنیم
    کسی دقیقا میدونه این چی هست و چرا همچین چیزی خواستند؟
    متشکرم

چیز خاصی نیست. از همه می خوان. یک جور آپدیت شرایط کاری شما در طی چند ماه گذشته محسوب میشه، شاید هم یک نسخه برای خودشون می خوان، همونطور که کبک ازمون رزومه می خواست. با اینکه در چک لیست اولیه فدرال نیست ولی بعضی از دوستان که از این مسئله اطلاع داشتن با مدارک فدرال رزومه هم فرستادن و در نتیجه دیگه ازشون خواسته نشده. سریعتر ایمیل کنید براشون.

البته از من نخواستن! با اینکه با مدارک فدرالم نفرستادم، ولی از دو نفر دیگه از دوستام که پرونده هامون هم زمان بودن یک ماه پیش رزومه و گزارشی از کارهایی که در طی چهار ماه پیش کردن رو خواستن. من احتمال میدم به خاطر اینکه رزومه من در لینکدین آپدیت و کامل بوده از من رزومه نخواستن.
    فوق لیسانس/ 6 امتیازی- سابقه کار 3 سال/سن زیر 35- آیلتس 8، فرانسه B1 و B2/فایل نامبر نوامبر 2011 - آپدیت ژوئن 2015- ارسال آپدیت 24 سپتامبر 2015- CSQ بدون مصاحبه 14 آپریل 2016- فایل نامبر فدرال 28 سپتامبر - دریافت مدیکال 5 اکتبر- ثبت نتایج مدیکال 14 اکتبر

Junior Member

خیلی ممنون از توجه و پاسختون . البته لینکدین من هم کامل بود ولی لینکش رو نداده بودم . متشکرم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار

سلام دوستان

من اول 2013 تشکیل پرونده دادم و پارسال اوکتبر سی اس کیو گرفتم و تا مارچ امسال همه کارهام انجام شد و مدیکال رو فرستادم.
    بعد هم لندینگ فی خواستن که بلافاصله ریختم.
    تا الان هیچ خبری نشده و ایمیل هایی که زدم فقط میگن در جریانه و منتظر باشین.
    خواستم بدونم مشابه من کسی هست؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electronics, Universite Laval

با سلام
    خيلي ممنونم از دوستاني كه كمك مي كنند.
    من در كانادا زندگي ميكنم با ويزاي تحصيلي، از ايران براي مهاجرت دائم كبك اقدام كردم ولي بعدا براي تحصيل به تورنتو اومدم و همينجا داخل كانادا آپديت رو فرستادم و سي اس كيو گرفتم. از همين جا هم براي فدرال اقدام كردم و در اوايل جون مديكال دادم. ديروز وضعيت پروندم به Decision Made تغيير كرد. ميخواستم بدونم انتظار چه چيزي رو بياد داشته باشم؟ آيا نامه اي كه مياد پستي مياد با توجه به اينكه من اينجا هستم، يا به ايميل؟
    مرسي

Member azadeh89 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع غذائی

نقل قول نوشته اصلی توسط Lida_86 نمایش پست ها
    با سلام
    خيلي ممنونم از دوستاني كه كمك مي كنند.
    من در كانادا زندگي ميكنم با ويزاي تحصيلي، از ايران براي مهاجرت دائم كبك اقدام كردم ولي بعدا براي تحصيل به تورنتو اومدم و همينجا داخل كانادا آپديت رو فرستادم و سي اس كيو گرفتم. از همين جا هم براي فدرال اقدام كردم و در اوايل جون مديكال دادم. ديروز وضعيت پروندم به Decision Made تغيير كرد. ميخواستم بدونم انتظار چه چيزي رو بياد داشته باشم؟ آيا نامه اي كه مياد پستي مياد با توجه به اينكه من اينجا هستم، يا به ايميل؟
    مرسي
    با سلام و تبریک به شما.. در مورد پرونده شما تصمیم نهایی گرفته شده و در جند روز آینده ایمیل پاسپورت ریکويست را دریافت میکنید .. موفق باشید
    فايل نامبرdec/2011
    سي اس كيو:Nov/2015
    ويزاdeco/2016
    لندينگ:Feb/2017

Junior Member

با سلام و ارزوی موفقیت برای دوستان....ایمیل پرداخت لندینگ فی برای ما امده...از طریق دوستی که کردیت کارت داشتن به صورت انلاین پرداخت کردیم...اما مشخصات صاحب حساب رو فقط خوایتن....فیش پرداختی را هم داریم اما مشخصات دوستمون هست...نه ما....الان مشخصات و شماره فیش رو جایی باید ثبت کنیم؟...ایمیل کنیم؟...کجا اعلام کنیم که لندینگ فی پرداخت شده؟ ..در مراحل پرداخت هیج جا اسمی از پرداخت کننده نخواستن و فقط صاحب حساب خواسته شده...الان باید چکار کنیم؟...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electronics, Universite Laval

نقل قول نوشته اصلی توسط azadeh89 نمایش پست ها
    با سلام و تبریک به شما.. در مورد پرونده شما تصمیم نهایی گرفته شده و در جند روز آینده ایمیل پاسپورت ریکويست را دریافت میکنید .. موفق باشید
    مرسي آزاده جون! الان يك هفته هست كه وضعيتم شده decision made اما هنوز هيچ ايميلي نيومده! معمولا چقدر طول ميكشه تا ايميلش بياد؟ بعد از گرفتن ايميل چقدر معمولا وقت ميدن براي فرستادن پاسپورت؟
    مرسي بازم از محبتت

Member azadeh89 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع غذائی

نقل قول نوشته اصلی توسط Lida_86 نمایش پست ها
    مرسي آزاده جون! الان يك هفته هست كه وضعيتم شده decision made اما هنوز هيچ ايميلي نيومده! معمولا چقدر طول ميكشه تا ايميلش بياد؟ بعد از گرفتن ايميل چقدر معمولا وقت ميدن براي فرستادن پاسپورت؟
    مرسي بازم از محبتت
    لیدا جان برای ما ۲ روز طول کشید ..نهایتا ۱۰ روزه میاد نگران نباشید
    فايل نامبرdec/2011
    سي اس كيو:Nov/2015
    ويزاdeco/2016
    لندينگ:Feb/2017

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)