صفحه 1005 از 1268 نخستنخست ... 5505905955995996997998999100010011002100310041005100610071008100910101011101210131014101510551105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,041 تا 10,050 , از مجموع 12671

موضوع: مدت زمان بین فرستادن آزمایشهای مدیکال و درخواست گذرنامه (کبک)

پیش فرض پاسخ : مدت زمان بین فرستادن آزمایشهای مدیکال و درخواست گذرنامه (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط samarattarchi نمایش پست ها
    دوستان من 16 مارچ یعنی 25 اسفند وضعیت پرونده ام رو چک کردم و dm بودم. البته تاریخ دقیق dm شدنم رو نمیدونم، شاید چند روز قبلش بوده باشه. تا الان که 14 فروردین به حساب میاد، 19 روز گذشته و ایمیل پاس رکوئیست دریافت نکرده ام. به نظرتون عادیه؟ و اینکه ممکنه ایمیل رو اشتباه فرستاده باشن یا به هردلیلی به دست من نرسیده باشه؟ (می دونم سوال خنده داریه ولی آدم وقتی نگرانه هر سوالی به ذهنش میاد) ممنون از راهنماییتون
    دوست عزیز من تا 21 روزشو سراغ دارم. اگه جای شما بودم، این هفته رو صبر می کردم..
    ایشا.. تو روزای آتی میاد.
    فایل فدرال:September.2012
    لندینگ:28April14

Member
    رشته و دانشگاه
    GDBA at John Molson School of Business

نقل قول نوشته اصلی توسط samarattarchi نمایش پست ها
    دوستان من 16 مارچ یعنی 25 اسفند وضعیت پرونده ام رو چک کردم و dm بودم. البته تاریخ دقیق dm شدنم رو نمیدونم، شاید چند روز قبلش بوده باشه. تا الان که 14 فروردین به حساب میاد، 19 روز گذشته و ایمیل پاس رکوئیست دریافت نکرده ام. به نظرتون عادیه؟ و اینکه ممکنه ایمیل رو اشتباه فرستاده باشن یا به هردلیلی به دست من نرسیده باشه؟ (می دونم سوال خنده داریه ولی آدم وقتی نگرانه هر سوالی به ذهنش میاد) ممنون از راهنماییتون
    من هم اضافه کنم که اونها ایمیل رو اشتباه نمیفرستن و مطمئن باش که به همون ایمیلی که از شما دارن میفرستن
    قسمت spam یا junk ایمیلت رو هم چک کن حتما توی این مدت که منتظر پاس ریکوئست هستی
    ایمیل من توی spam بود و نه inbox
    امیدوارم که به زودی ویزات میاد
    موفق باشی
    Landing in Montreal on 04 Jul 2014, Citizenship Ceremony on 18 Apr 2019

Member
    رشته و دانشگاه
    GDBA at John Molson School of Business

نقل قول نوشته اصلی توسط amirnasir نمایش پست ها
    سلام . لطفا اگر کسی اطلاعاتی داره برای ما بنویسه:
    1- برا ما ایمیل زدن پاستون را بهتره به دلیل کمبود اعتبار عوض کنید ما هم 25 اسفند اقدام به تعویض کردیم ولی با توجه به اینکه پلیس شیفتی تو عید کار میکنه و نهایتا 15 روز طول میکشه تا دوشنبه باید میرسید که 16 روز میشد و هنوز هم پاس ما به دستتمون نرسیده . کسی هست که مورد مشابهی داشته باشه ؟

2- آیا بلیطی که برا 8 تیر رزرو دارم را کنسل کنم یا پولش را بدم . تا 20 فروردین رزرو داره؟ میشه رزرو را بیشتر نگه داشت؟
    سلام دوست عزیز
    1- من مورد مشابه شما نبودم ولی با توجه به اینکه شما دقیقا موقع تعطیلات و تق و لقی اقدام به تعویض پاسپورت کردی پس طبیعی هست که از مواقع عادی بیشتر طول بکشه، هنوز هم که ایمیل پاس ریکوئست برات نیامده، پس نگران نباش، حتما پاسپورتت به موقع به دستت میرسه
    2- با چه ارلاینی بلیط رزرو کردی؟
    Landing in Montreal on 04 Jul 2014, Citizenship Ceremony on 18 Apr 2019

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

1- برا ما ایمیل زدن پاستون را بهتره به دلیل کمبود اعتبار عوض کنید ما هم 25 اسفند اقدام به تعویض کردیم ولی با توجه به اینکه پلیس شیفتی تو عید کار میکنه و نهایتا 15 روز طول میکشه تا دوشنبه باید میرسید که 16 روز میشد و هنوز هم پاس ما به دستتمون نرسیده . کسی هست که مورد مشابهی داشته باشه ؟

2- آیا بلیطی که برا 8 تیر رزرو دارم را کنسل کنم یا پولش را بدم . تا 20 فروردین رزرو داره؟ میشه رزرو را بیشتر نگه داشت؟
    منم مورد مشابه با شما دارم و هنوز پاس بدستم نرسیده البته من روز 7فروردین مدارکمو تحویل پلیس10 دادم.
    کربلایم آرزوست...

Junior Member

با سلام،
    اول آوریل ایمیلی از آنکارا واسم اومده که لندینگ فی رو که از یه صرافی اینترنتی واسشون فرستاده بودم همچنان در حالت Pending باقیمونده و ازم خواستند تا هرچه زودتر مبلغو واسشون بفرستم.
    ایمیل آنکارا:
    Please be advised that RPRF payment is still pending! Please pay the RPRF ( $ 980 CAD) as soon as possible.
    Thank you,
    توضیح اینکه مبلغ واریزی از طریق سوئیفت در تاریخ 20 ژانویه بوده که ظاهرا بدلیل اشتباه بودن نام صاحب حساب، بانک مقصد (گارانتی بانک ترکیه) موفق به واریز بحساب سفارت نشده بود. پرینتی که صرافی در این تاریخ برای من ایمبل کرده بود با وضعیت Pending بود که بعد از پیگیری مکرر در تاریخ 27 ژانویه صراقی پرینتی برای من ایمیل کرد با این مضمون:
    Message: AMENDENT FOR BENEFICIARY NAME - EMBASSY OF CANADA TO TURKEY IN ANKARA
    بنظرتون حالا چکار میتونم بکنم که نه پولم بسوزه و نه مهلتم ازبین بره ؟
    رشته 12 امتیازی، فایل کبک دسامبر 2011، مصاحبه نوامبر 2012، فایل فدرال فوریه 2013، اینپراسس 11 نوامبر 2013، مدیکال 31 دسامبر 2013 و پاس ریکوئست 13 می 2014.

سلام دوستان عزیز
    من امروز 7 ماه رو تمام کردم و رفتم تو 8 ماه اگه یه آدم تا حالا قرار بود ساخته بشه ، شده بود و این ویزای ما پس از 5 سال و مدیکالم پس از 8 ماه به ثمر ننشست
    جالبه که من کلا یه آدم کاملا عادی هستم و به هیچ گروه و دسته و فرقه خاصی هم تعلق ندارم - شغلم هم مدیر یا کارشناس بازرگانی ( واردات ) بوده در بخش نفت و گاز تو شرکتهای پیمانکاری و یا مپنا !
    نمیدونم این کجاش خیلی پیچیده اس که پاریس پس از 8 ماه نتونسته اینو کشف کنه !؟!
    واقعا برام سواله که آیا پاریس یا اصلا سفارت کانادا ما رو الان داره به چشم یک انسان نگاه می کنه ؟ انسانی که احساس داره و اگر به اهداف زندگیش پس از مدتی دست پیدا نکنه دچار بیماری های روحی و روان تنی خواهد شد و زندگی او کلا دچار خسارتهای جبران ناپذیر خواهد شد !!! کاش بودند و جواب سوال من رو میدادند ...
    در هر صورت برای تمام دوستان همدوره ام که رنجشون را با تمام ذره ذره وجودم درک می کنم آرزوی صبر و بردباری بیشتر دارم ( همچنین برای خودم ) و از خدا درخواست می کنم نظر لطفی به ما داشته باشه و از تمام دوستان می خوام که برای ما دعا کنند تا ما از این رنج انتظار خلاصی پیدا کنیم . آمین
    Interview , CSQ & F.F - 21 July 2010
    Update Arrival to Paris - 22 May 2013
    Medical Arrival to Paris - 03 Sept 2013
    Pass Request : 12 May 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط saughey نمایش پست ها
    من هم اضافه کنم که اونها ایمیل رو اشتباه نمیفرستن و مطمئن باش که به همون ایمیلی که از شما دارن میفرستن
    قسمت spam یا junk ایمیلت رو هم چک کن حتما توی این مدت که منتظر پاس ریکوئست هستی
    ایمیل من توی spam بود و نه inbox
    امیدوارم که به زودی ویزات میاد
    موفق باشی
    ممنون! spam رو هم دارم مدام چک می کنم ولی خب خبری نبوده تا الان. یه سوال دیگه، بچه هایی که تا الان بیشتر از شش ماه از مدیکالشون گذشته و هنوز pr نشده اند، وضعیتشون در سایت چی نوشته شده؟ یعنی dm نشده اند؟

Junior Member

من هم دقيقا وضعيتم مثل شما هست و پاسپورتم هنوز نرسيده. من مداركم رو ٢٦ اسفند تحويل دادم. به محض رسيدن بايد كپي رو براي پاريس بفرستم.

دوست عزیز وقتی مدیکال ما اومد برای 7 ماه بعدش بلیط گرفتیم . ولی مجبور شدیم بلیطارو کنسل کنیم. بلیط گرفتن بدون ویزا ریسکه. ولی مطمئنا شما تا همون 20 فروردین prمیشید. یه هفته صبر کنید به امید خبرهای خوب.
    ویرایش توسط araliabadi : April 3rd, 2014 در ساعت 06:29 PM
    send dossier:nov/ 2010***QFN:17/mars/2011***Interview: 2/fev/2012 *** CSQ:27/nov/2012 *** FFN:21/may/2013 *** medical: 17/sep/2013 *** PR:11/4/2014

Junior Member

با سلام اکثر دوستان پروندشون پاریس هست کسی مثل من هست که انکارا باشه زمان انتظار اونا چقدر بوده واسه پاس ریکوست؟ fn dec 2010-interview nov 2012-csq 2012-30dec 2013 update,va medical-medical receive 27 jan2014

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)