صفحه 1261 از 1268 نخستنخست ... 26176111611211125112521253125412551256125712581259126012611262126312641265126612671268 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,601 تا 12,610 , از مجموع 12671

موضوع: مدت زمان بین فرستادن آزمایشهای مدیکال و درخواست گذرنامه (کبک)

پیش فرض پاسخ : مدت زمان بین فرستادن آزمایشهای مدیکال و درخواست گذرنامه (کبک)

سلام وقت بخیر ایا برایه ویزایه تحصیلی هم مدیکال ضروریه ؟؟یا اصلا نداره ؟

با سلام ما هم خلاصه بعد از سالها راهی کانادا میشیم.
    از ۲۰۱۳ در مرحله فدرال منتظر بودیم Nov 2017مدیکال دادیم و تقریبا اگوست ۲۰۱۸ پاس ریکویست شدیم تا زمان انقضای مدیکال و CSQ هم باید لند کنیم. من این سایت رو خیلی پیگیری میکردم و خواستم بهتون امید بدم که خلاصه میشه هر چند دیر و نو این وضع بد اقتصادی.
    به امید خبر های خوش برای همگی
    CIC رو همش چک کنید مال ما تقریبا ده روز قبل از پاس ریکویست شدن decision made شد.

Junior Member

سلام
    دوستان امروز 16 آبان 97، دقیقا 15 ماهه که از مدیکال من میگذره و کماکان نه تنها هیچ خبری از پاس ریکویست نیست، بلکه برای انگشت نگاری هم نمیدونم واقعا چه چیزی در انتظارمه ... و این در حالیه که مدیکالم هم تاریخ اعتبارش تموم شده. من سال 2012 اقدام کردم و این همه انتظار تا به الان و حس بلاتکلیفی خیلی سخته واقعاااااااااااا. بارها ایمیل زدم بهشون و قید کردم که زمان بررسی پرونده من، از اونچه که خودشون تو سایت اعلام کردن (در حال حاضر 18 ماه) طولانی تر شده و دقیقا هر بار جواب دادن "در حال بررسی است". واقعا حیییف زمان و عمر من و دوستان امثال من که پای چنین آدمهایی داره تلف میشه... دلمون رو مثلا خوش کرده بودیم که از ی کشور بی قانون و بی در و پیکر، قراره وارد ی کشور قانونمند و پیشرفته بشیم مثلا !!!
    کسی خبر تازه یا اتفاق جدیدی راجع به انگشت نگاری، پاس ریکویست یا هر چیز دیگه توی پرونده اش نیست این روزها؟؟؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس مهندسی شیمی

نقل قول نوشته اصلی توسط Pedram1982 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان امروز 16 آبان 97، دقیقا 15 ماهه که از مدیکال من میگذره و کماکان نه تنها هیچ خبری از پاس ریکویست نیست، بلکه برای انگشت نگاری هم نمیدونم واقعا چه چیزی در انتظارمه ... و این در حالیه که مدیکالم هم تاریخ اعتبارش تموم شده. من سال 2012 اقدام کردم و این همه انتظار تا به الان و حس بلاتکلیفی خیلی سخته واقعاااااااااااا. بارها ایمیل زدم بهشون و قید کردم که زمان بررسی پرونده من، از اونچه که خودشون تو سایت اعلام کردن (در حال حاضر 18 ماه) طولانی تر شده و دقیقا هر بار جواب دادن "در حال بررسی است". واقعا حیییف زمان و عمر من و دوستان امثال من که پای چنین آدمهایی داره تلف میشه... دلمون رو مثلا خوش کرده بودیم که از ی کشور بی قانون و بی در و پیکر، قراره وارد ی کشور قانونمند و پیشرفته بشیم مثلا !!!
    کسی خبر تازه یا اتفاق جدیدی راجع به انگشت نگاری، پاس ریکویست یا هر چیز دیگه توی پرونده اش نیست این روزها؟؟؟؟
    سلام دوست عزیز
    برای ما 22 ماه بعد از مدیکال پاس رکوئست اومد و اعتبار مدیکالمون تموم شده بود ولی دیگه دوباره ازمون مدیکال نخواستند. انگشت نگاری هم برای اقامت دائم لازم نیست. امیدوارم به زودی خبرهای خوش داشته باشید.
    رشته 6 امتیازی فایل نامبر ***53-- ارسال مدارک به كبك: 26فوریه 2012 - فایل نامبر: 3 آوریل 2012- آپدیت 20اگوست 2015- _ CSQ بدون مصاحبه:25 فوریه 2016 -فایل نامبر: 18 می 2016 مدیکال: 13جون 2016 - پاس رکوئست 11 آوریل 2018 - لندینگ 27 می 2018

Junior Member

سلام ما هم پرونده ٢٠١١ هستيم كه الان ٨ ماه از مديكال ما مي گذره و هنوز خبري از ويزا نيست هر روز سايت CIC رو چك مي كنم و فرقي نكرده باينكه الان حدود يك ماهه كه در eCAS وضعيت ما به DM تغيير كرده ولي هنوز ايميلي به ما نزدن !!!

Junior Member

سلام ما مدیکال را در خرداد ماه ارسال کردیم. همین الان یک میل دریافت کردم که میگه پاسپورتها را به دفتر پاریس باید بفرسیتم. مهلت خاصی را هم مشخص نکرده. من فکر می کردم باید به ترکیه ارسال بشه. کسی این جا هست که به پاریس فرستاده باشه؟ هزینه های مربوط به ویزا را چطور میشه از ایران با کارت پرداخت کرد؟ توی لینکهاش یک چیزهایی هم راجع به بیومتریک هست که اصلا سر در نمی آرم؟ اگر قرار پاسپورتها را با پست بفرستم، پس دیگه چه معنا داره که برم ترکیه برای بیومتریک؟ لطفا اگه کسی سر در میاره یا این میل را دریافت کرده راهنمایی کنه. ممنون.

مشکلی نیست دوست عزیز csq را خودشان اتوماتیک وار تمدید میکنند و بهیچ و جه باطل نمیشه نگران نباشید

Junior Member

سلام دوستان.
    من از داخل کانادا برای پی ار اقدام کردم 15 ماه پیش.
    الیجیبلیتی، کریمینالیتی و مدیکالم پاس شده اما سکوریتیم هنوز شروع نشده.
    آیا راهی هست که بتونم روند شروع سکوریتی را تسریع کنم؟
    پیشاپیش ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مديريت بازرگاني ، شهيد باهنر كرمان

نقل قول نوشته اصلی توسط dvt نمایش پست ها
    سلام ما مدیکال را در خرداد ماه ارسال کردیم. همین الان یک میل دریافت کردم که میگه پاسپورتها را به دفتر پاریس باید بفرسیتم. مهلت خاصی را هم مشخص نکرده. من فکر می کردم باید به ترکیه ارسال بشه. کسی این جا هست که به پاریس فرستاده باشه؟ هزینه های مربوط به ویزا را چطور میشه از ایران با کارت پرداخت کرد؟ توی لینکهاش یک چیزهایی هم راجع به بیومتریک هست که اصلا سر در نمی آرم؟ اگر قرار پاسپورتها را با پست بفرستم، پس دیگه چه معنا داره که برم ترکیه برای بیومتریک؟ لطفا اگه کسی سر در میاره یا این میل را دریافت کرده راهنمایی کنه. ممنون.
    سلام... ضمن تبریک بابت پاس رکویست ... من هم منتظر چنین ایمیلی هستم
    بیومتریک اخیرا اجباری شده و باید در یکی از سفارتخانه های کانادا انجام بشه . در خصوص ارسال پاسپورت موسسه ایران انکارا سوال کنید ... البته تا الان فکر کنم شما ویزا هم گرفته باشید...

Junior Member

دوستان توی اکانت من زده مدیکال لازم نیست. میشه اگر اطلاعی از این موضوع دارین بفرمایین داستان چیه؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)