صفحه 14 از 1268 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021222324641145141014 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 12671

موضوع: مدت زمان بین فرستادن آزمایشهای مدیکال و درخواست گذرنامه (کبک)

Member movadin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ادبیات انگلیسی

پیش فرض پاسخ : مدت زمان بین ارسال آزمایشات مدیکال و درخواست باسبورت ( کبک )

من ضمن اینکه با صحبت های SoheilM و پیشنهاد ایشان کاملا موافق هستم، فکر می کنم تو ایران هر کاری شدنیه و این مساله تعویض پاسپورت هم چیز خاصی نیست و با کمی سماجت و پیگیری انجام میشه. لازم نیست دروغ بگین و در این مورد خاص فکر می کنم با اصرار و توضیح و پیگیری قبول کنند پاسپورت رو قبل از موعد تعویض کنند.

نقل قول نوشته اصلی توسط SoheilM نمایش پست ها
    به هر حال این حاصل ترشحات مغزی من بود در سرزمین مادریمون، مباحثی هم که گفتم یه وقت دال بر جسارت نباشه. هر جور صلاحه عمل کنید. دوستان دیگه هم اگه نظری دارن مطرح کنن، تا به اجماع برسیم.
    فایل نامبر فدرال: 7 اکتبر 2009 | ارسال آپدیت: 22 دسامبر 2010
    ایمیل مدیکال: 16 آگوست 2011 | وصول نتایج مدیکال در پاریس: 7 سپتامبر 2011
    ایمیل پاس ریکوئست: 20 فوریه 2012 | دریافت ویزا از طریق سفارت کانادا در تهران: 2 آوریل 2012

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    هوافضا-امیر کبیر

نقل قول نوشته اصلی توسط hadimola نمایش پست ها
    سلام دوستان
    پاسپورت خانمم 10 ماه دیگه اعتبار داره و بزودی پاس ریکوست میشم دوستانی که اطلاع دارن ایا تعویض پاسپورت تو این مرحله کار عاقلانه ای است یا نه؟
    سلام دوست عزیز من یکبار این سوال را از پلیس +10 گیشا پرسیدم گفت برید اداره گذرنامه تو شهر آرا با یک نامه درخواست پاسپورت رو عوض می کنن هر وقت دلتون بخواد و اگه همونجا درخواست بدید کمتر از یک هفته پاسپورت جدید را میدن مادر خانم من 1 هفته ای کرفته پاسپورت رو اونجا(اداره گذرنامه تو شهر آرا)
    رشته: فوق لیسانس هوافضا - امیر کبیر/ رشته همسر: لیسانس مکانیک - امیر کبیرتاریخ مصاحبه: 28 فوریه 2011/ تاریخ فایل نامبر فدرال: 27 مارچ 2011/ تاريخ دريافت نامه مديكال و آپدیت : 06 سپتامبر 2012/ تاريخ رسيدن مديكال به پاريس :20 سپتامبر 2012/ تاريخ رسيدن آپديت به آنكارا: 28 سپتامبر 2012/تاريخ دريافت نامه پاس ريكوئست: 27 نوامبر 2012

من همبن الان پاس ریکوئست شدم.

از من سوپیشینه خواستند و 30 روز هم مهلت دارم که پاسپورتم تو سفارت کانادا در سوریه باشه برای سوپیشیته تهارین راه چیخ ؟ برم اگاهی مرکزیا قبلش باید برم پلیس +10 ؟

Member movadin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ادبیات انگلیسی

بی نهایت خوشحال شدم. بهتون تبریک میگم.

در مورد سوء پشینه مطلبی رو در یک فروم دیگه خوندم که عینا براتون نقل می کنم:

گواهی عدم سوء پیشینه فوری
    نوشته شده در شهریور ۵, ۱۳۹۰

...

... فکر میکنم بد نباشه که به موضوع آپدیت و مخصوصاً گواهی عدم سوء پیشینه بپردازیم.

دوستانی که در مورد آپدیت سئوال داشتند باید بدونند که معمولاً در آپدیت از شما میخوان که هر تغییری که در وضعیت خانوادگی ، تحصیلی ، کاری و زندگی خود داشتید اعلام کنید و برای اینها نیازی به مدرک ندارند ، اما ممکنه که بعداً از شما درخواست بشه.

در مورد موضوع بعدی که از دوستان قدیمی تر دریافت میشه ، یعنی گواهی عدم سوء پیشینه باید خدمت شما عرض کنم که خیلی ها نمیخوان یا نمیتونند تا زمان تحویل گواهی توسط پست صبر کنند و خب حق هم دارند چون گاهی تا سه هفته طول میکشه رسیدن گواهی عدم سوء پیشینه.

این دوستان میتونند از طریقی که عرض میکنم گواهی خودشون رو ۳-۴ روزه بگیرند:

1. اول باید به دفتر پلیس +۱۰ تشریف ببرید و انگشتاتون نگاریده بشه.
    2. بعدش ۳ روز کاری برید به کار و زندگیتون برسید ...
    3. بعدش با اصل شناسنامه و کارت ملی و رسید پلیس +۱۰ باید تشریف بریده شید به دادسرای سجلی ، نمیدونید کجاست؟ ... خیابان انقلاب ، نبش خیابان ۱۲ فروردین
    4. بعدش اونجا میرید دفتر نماینده عدم سوء پیشینه و بعدشم اونجا دلیل خودتون رو توضیح میدید و اونجا برگه شما مهر میشه و تشریف میبرید آگاهی (به خاطر کانادا پامون به چه جاهایی که باز نشد)
    5. بعدش آگاهی همون جا پرینت میگیره از عدم سوءپیشینه و بهتون تحویل میده
    6. تو مرحله آخر پرینت عدم سوء پیشینه رو باید ببرید دادسرای سجلی ، اونجا براتون مهر میکنند

نقل قول نوشته اصلی توسط slmz نمایش پست ها
    فایل نامبر فدرال: 7 اکتبر 2009 | ارسال آپدیت: 22 دسامبر 2010
    ایمیل مدیکال: 16 آگوست 2011 | وصول نتایج مدیکال در پاریس: 7 سپتامبر 2011
    ایمیل پاس ریکوئست: 20 فوریه 2012 | دریافت ویزا از طریق سفارت کانادا در تهران: 2 آوریل 2012

Member ghazalili آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شیمی

سلام تبریک میگم خیلی خوشحال شدم.من برای گرفتن سو پیشینه یه بار از شهر بوشهر که محل کارم هست اقدام کردم که در مجموع 2 ,3 ساعت طول کشید یکبار هم از اصفهان گرفتم که 4 روز طول کشید. اما مثل اینکه توی تهران زیاد طول میکشه.اگه بتونید از یه شهر دیگه بگیرید خیلی سریعتر میشه.
    We received your application to sponsor .....................on August 2, 2012
    We sent you a letter on October 17, 2012 about the decision on your application
    .CSQ: 25 november, inprocess 5december. passport request 28 march

Junior Member

مبارک باشه، دعا کنید ژانویه ۲۰۱۰ ایها هم کرشن شروع شه.
    موافق باشید انشالله

Junior Member

سلام. می خواستم از دوستان عزیز بپزسم در نامه مدیکالتون علاوه بر خود آزمایشات پزشکی مدارک دیگه ای هم خواستن؟ هزینه لندینگ رو هم باید در همون زمان بدیم یا زمان پاس ریکوست؟
    Chemist. FNC:23 SEP 2010, CSQ:2 FEB 2011,FNF:27 FEB 2011,status: in progress, Medical E-mail Recieve: 9 NOV 2011,received in pairs office:6 DEC2011,pass request:22 DEC 2011,visa submitted : january2012

Member SoheilM آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    F.A.B, UdeM

نقل قول نوشته اصلی توسط aftab58 نمایش پست ها
    سلام. می خواستم از دوستان عزیز بپزسم در نامه مدیکالتون علاوه بر خود آزمایشات پزشکی مدارک دیگه ای هم خواستن؟ هزینه لندینگ رو هم باید در همون زمان بدیم یا زمان پاس ریکوست؟
    سلام

هزینه لندینگ معمولا در زمان پاسپورت ریکوست درخواست میشه، اگه تا اون موقع شما پرداخت نکرده باشید و این بخاطر اینکه دیگه پرونده شما در مرحله نهایی هست. چه بهتر که در زمان افتتاح فایل فدرال انجام بشه که دیگه فکرتون مشغولش نباشه. البته توی هر مقطعی این هزینه قابل پرداخت هست، بعد فایل فدرال.
    C.S.Q: 16.05.2010>>>Federal File No.: 18.05.2010>>>2nd Interview: 24.01.2011>>>Medical Received: 24.01.2011>>>Results Submitted: 07.02.2011>>>Passport Requested for Canadian Permanent Résidence Visa via E-mail: 16.08.2011>>>Visa Issued on 11.09.2011>>>>>Became a Permanent Résident of Canada on 18.11.2011 at Dorval Int'l Airport
    "Le Canada, ce n'est pas un pays, c'est l'hiver "Gilles Vigneault

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط SoheilM نمایش پست ها
    سلام

هزینه لندینگ معمولا در زمان پاسپورت ریکوست درخواست میشه، اگه تا اون موقع شما پرداخت نکرده باشید و این بخاطر اینکه دیگه پرونده شما در مرحله نهایی هست. چه بهتر که در زمان افتتاح فایل فدرال انجام بشه که دیگه فکرتون مشغولش نباشه. البته توی هر مقطعی این هزینه قابل پرداخت هست، بعد فایل فدرال.
    ممنون از جوابتون...یه سوال دیگه .چقدر این حرف که می گن وقتی آدرس در cic حذف بشه بعدش مدیکال می آد صحت داره..برای شما این اتفاق افتاد...من الان منتظر مدیکالم و دیروز متوجه شدم که آدرسم حدف شده؟امیدوار باشم که این روزا مدیکالم می آد....
    Chemist. FNC:23 SEP 2010, CSQ:2 FEB 2011,FNF:27 FEB 2011,status: in progress, Medical E-mail Recieve: 9 NOV 2011,received in pairs office:6 DEC2011,pass request:22 DEC 2011,visa submitted : january2012

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)